Zabytkowe, stylizowane pojazdy, dorożki

 • Rzepecki AUTO warsztat renowacji pojazdów zabytkowych

  Rzepecki AUTO warsztat renowacji pojazdów zabytkowych

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Rzepecki Auto z siedzibą w Jabłonnie. Od 1985 roku zajmujemy się renowacją starych, zabytkowych samochodów. Na nasze usługi udzielamy 2-leniej gwarancji bez limitu kilometrów. Przeprowadzamy: przeglądy okresowe, diagnostykę, elektromechanikę, regenerację, regulację gaźników i wtrysków mechanicznych. Prowadzimy przechowalnię samochodów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 17 12 2015 szczegóły wpisu
 • CLEVELAND motocykle 125 chopper

  CLEVELAND motocykle 125 chopper

  Zapraszamy Państwa do współpracy z przedsiębiorstwem Polkom, które znajduje się w Ożarowie Mazowieckim. Proponujemy nowoczesne motocykle Heista, które są ekonomiczne i wydajne. Jesteśmy też oficjalnym dystrybutorem marki Cleveland Motorcycles, dzięki czemu Polecamy rozległy wybór akcesoriów. Zakupią u nas Państwo: ubrania, kaski, wydechy, zaciski, kierownice, zębatki, mocowanie tablicy, boczną sakwę i wiele innych. Swoje propozycje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować korzystną cenę oraz szerokie spektrum możliwości. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
 • RETRO CARS renowacja pojazdów zabytkowych

  RETRO CARS renowacja pojazdów zabytkowych

  RETRO-CARS to renowacja pojazdów zabytkowych oraz bryczek. W ramach swojej działalności oferujemy usługi przywrócenia pojazdu zabytkowego do stanu świetności.
  Ważnym elementem jest zdobnictwo pojazdów zabytkowych z danej epoki i regionu.

  Główny zakres usług obejmować będzie przygotowanie podwozia pojazdu zabytkowego do naprawy blacharskiej, konserwacja przedmiotów metalowych, piaskowanie nadwozia, pokrywanie nadwozia jak i elementów metalowych podkładami; wymiana, pranie jak i montaż tapicerki.
  Renowacja pojazdów zabytkowych częściowa jak i całościowa, naprawa układu kierowniczego, układu wydechowego, układu zawieszenia.

  Innowacją jest dojazd do klienta i naprawa pojazdu zabytkowego na miejscu, sprawdzenie pojazdu zabytkowego przed kupnem, doradztwo pod względem stanu technicznego, dokumentacja fotograficzna z postępu prac.

  Data dodania: 08 07 2015 szczegóły wpisu
 • Zabytkową Warszawą do ślubu

  Zabytkową Warszawą do ślubu

  Na ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub proponujemy Państwu równie wyjątkowy środek transportu - zabytkową Warszawę, klasyka czasów PRL-u. Oczywiście nasz pojazd można wynająć na inne okazje - wieczory panieńskie, studniówki, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, spotkania biznesowe, transfery z lotniska i na lotnisko, reklamy czy filmy. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego. Oferujemy wynajem samochodów wraz z doświadczonymi kierowcami.

  Data dodania: 14 06 2013 szczegóły wpisu
 • Wynajmij Auto Retro do Ślubu

  Wynajmij Auto Retro do Ślubu

  Oferujemy Wynajem Zabytkowego samochód w stylu retro. Samochód to sprowadzona prosto z Anglii kultowa taksówka. Każdy poczuje się w niej wyjątkowo. Londyńska taksówka zawiezie Cię na każdą okazję:

  - ślub
  - bankiety
  - zjazdy
  - promocje
  - sesje zdjęciowe
  - rocznice
  - pokazy
  - spotkania biznesowe
  - 18-tki
  - wyjazdy na lotnisko
  - wycieczki plenerowe
  - jubileusze
  - zaręczyny
  - wieczory panieńskie i kawalerskie
  - romantyczne randki.

  Usługi świadczymy na terenie Wrocławia i województwa Dolnośląskiego. Wynajmij Zabytkową Limuzynę! Poczuj Angielski Styl.

  www.retro-taxi.pl

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Zabytkowe, stylizowane pojazdy, dorożki - nowa strona:

Adres: