Akustyka dźwiękowa

 • pomiaryakustyczne.net

  pomiaryakustyczne.net

  W Zielonej Górze mieści się firma Jarosława Gila, która oferuje usługi konsultingowe. Oferujemy szczegółowe doradztwo w zakresie akustyki budowlanej i środowiskowej. Przeprowadzamy obliczenia emisji hałasu z poszczególnych źródeł (autostrady, fabryki…), izolacyjności akustycznej, czasu pogłosu, współczynnika zrozumiałości itp. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2018 szczegóły wpisu
 • EWKAKUSTIKA akustyka Warszawa

  EWKAKUSTIKA akustyka Warszawa

  Prezentujemy Państwu firmę EwkAkustika, która mieści się w Warszawie. Główny zakres naszej działalności to usługi związane z akustyką obiektów. Dokładamy wszelkich starań aby tworzyć środowiska akustyczne przyjazne dla ludzi. Nasze rozwiązania stosowane są między innymi w teatrach, filharmoniach, kinach, studiach filmowych, halach widowiskowo-sportowych i audytoryjnych. Prócz tego zajmujemy się również projektowaniem wnętrz komercyjnych, elektroakustyką i budowlaną ochroną przed hałasem. Zapraszamy do współpracy instytucje publiczne, firmy oraz Klientów indywidualnych. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na witrynie www.

  Data dodania: 07 06 2016 szczegóły wpisu
 • Panele akustyczne

  Panele akustyczne

  AbcSoundLab.com.pl oferuje wszechstronne usługi w dziedzinie akustyki. Specjalnością omawianej firmy jest profesjonalna adaptacja akustyczna. Ważne miejsce w ofercie zajmują panele akustyczne, zwłaszcza absorpcyjne. W ofercie firmy uwzględnione zostały między innymi studia nagrań. Oferta obejmuje adaptacje akustyczne sal konferencyjnych czy kinowych. Komfort akustyczny jest bardzo istotny w biurze call center i innych miejscach pracy. Dzięki akustyce można w danym pokoju stworzyć prawdziwe centrum rozrywki.

  Data dodania: 25 04 2012 szczegóły wpisu

Akustyka dźwiękowa - nowa strona:

Adres: