Fora o muzyce

 • Irockman.pl

  Irockman.pl

  Irockman.pl Forum dla prawdziwych Rockmenów! Znajdź ludzi o podobnym guście dołącz do rozmów o swoich ulubionych zespołach, wyraź swoją opinię i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata rocka. Dowiedź się o koncertach w twojej okolicy. Poznaj nowe ciekawe zespoły i ich utwory. Dołącz do nas już dziś i dziel się swoimi opiniami na temat rocka i wszystkiego co jest z nim związane. Zapraszamy do rejestracji

  Data dodania: 10 12 2012 szczegóły wpisu
 • Forum i Portal Rap Hip Hop

  Forum i Portal Rap Hip Hop

  Witam, mam do zaprezentowania forum oraz portal o Hip Hop.Możecie tutaj zobaczyć nowości ze świata tej kultury oraz sami dać swoje utwory do oceny. Mamy też strefę download gdzie zamieszczane będą piosenki naszych kochanych wykonawców.Jest tu także miła Administracja, która niesie pomoc i mam nadzieję, że ty też będziesz z nami pełnił funkcje pomocną. Zapraszam, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

  Data dodania: 05 03 2012 szczegóły wpisu
 • Houses Of The Holy - Forum fanów Led Zeppelin

  Houses Of The Holy - Forum fanów Led Zeppelin

  Jesteśmy największym w Polsce forum poświęconym twórczości zespołu Led Zeppelin. Jeśli jesteś jego równie zagorzałym sympatykiem i w Twoim odtwarzaczu często goszczą takie albumy jak Presence czy Houses Of The Holy, zarejestruj się i dołącz do dyskusji o dyskografii, bootlegach, koncertach oraz najnowszych wydarzeniach związanych z grupą oraz jej muzykami. Zajrzyj koniecznie i przekonaj się, że jesteśmy jedynym takim miejscem w internecie!

  Data dodania: 07 09 2011 szczegóły wpisu
 • Wickedshit.pl - Polskie forum Insane Clown Posse i calej Juggalo Family.

  Wickedshit.pl - Polskie forum Insane Clown Posse i calej Juggalo Family.

  Jedyne w Polsce źródło dobrego horrorcore ze stajni Psychopathic Records i Hatchet House. Najświeższe informacje na temat Insane Clown Posse, Twiztid, Boondox, Anybody Killa, Dark Lotus, Blaze Ya Dead Homie i innych artystów reprezentujących nurt horrorcore. Codziennie nowe newsy, zapowiedzi płyt, koncertów, teledysków, gatheringów. Same rzetelne i poważne opinie na temat albumów i artystów. Stwórzmy elitarną polską scene Juggalo Family!

  Data dodania: 04 07 2011 szczegóły wpisu
 • Hip Hop

  Hip Hop

  Forum internetowe, którego dominującą tematyką jest hip-hop, można odkryć pod adresem www.rapeden.net. Jest tam wiele frapujących działów, przykładowo Produkcje, Rap Kultura, Zagraniczny Hip-Hop, Inne gatunki muzyki.
  Koniecznie zobacz to perfekcyjne forum. Jeżeli interesujesz się hip-hopem, bezspornie znajdziesz własne miejsce na tym forum www.
  W takim przypadku zapraszam każdego na rap forum - rapeden.pl - poczujesz się w tym miejscu jak w raju.

  Data dodania: 26 03 2011 szczegóły wpisu
 • Forum Polskich Fanów Bruno Pelletier

  Forum Polskich Fanów Bruno Pelletier

  Zapraszamy na polskie forum fanów Bruno Pelletier - niezapomnianego odtwórcy roli poety Gringoire z oryginalnej wersji musicalu Notre Dame de Paris.
  Tu znajdziecie najświeższe informacje o twórczości, płytach i koncertach Złotego Głosu Quebecu jak zwykło się o nim mówić.
  Warto nas odwiedzić i poznać tego nietuzinkowego artystę o niespotykanej barwie głosu i olbrzymim talencie.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2011 szczegóły wpisu
 • SoundUniverse.pl - Twoje forum o muzyce

  SoundUniverse.pl - Twoje forum o muzyce

  Jeśli szukasz świeżego powiewu informacji, oraz możliwości do dyskusji o naszej wspólnej pasji czyli muzyce, SoundUniverse jest stworzone dla Ciebie.

  Poza wyżej wymienionymi czynnościami, będziesz będziesz mógł/a promować nowe zespoły które oczekują na swoją wielką karierę, a wpadły ci w ucho na żywo lub za pośrednictwem internetu.

  Nie bez znaczenia będą też twoje aktualne preferencje muzyczne, gdyż będziesz mógł brać udział w promowaniu znanych i lubianych już gigantów muzycznych, aby ci znaleźli się na szycie popularności na SoundUniverse.

  Nie zapomnimy również o wszelkich koncertach i festiwalach. Każdy user będzie mógł je polecać, lub dyskutować o tych na których tematy już się pojawią.

  Wasza aktywność będzie również bardzo ważna, bo SoundUniverse będzie miało na celu promowanie talentów i festiwali, dlatego też każdy post może przybliżyć młodych artystów do zwiększonej promocji ich muzyki.

  Koniec końców, wszyscy jesteśmy ludźmi i SoundUniverse jak najbardziej o tym nie zapomina. Możemy zapewnić, że znajdziecie u nas świetną atmosferę która zachęci was, do pozostania i aktywności, jak i też świetny i innowatorski wygląd który wraz ze swoimi funkcjami ułatwi wasze życie do minimum.

  Data dodania: 23 01 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Fora o muzyce - nowa strona:

Adres: