Instytucje muzyczne

 • Wytwórnia Muzyczna Delphy Records

  Wytwórnia Muzyczna Delphy Records

  Wytwórnia muzyczna Delphy Records reprezentuje innowacyjne podejście do produkcji muzycznych, umożliwiając młodym artystom rozpoczęcie profesjonalnej twórczości w branży muzycznej. Zajmujemy się produkcją muzyczną, często współpracując z amatorami – wspierając ich na każdym etapie produkcji. Niezależenie od stopnia przygotowania oraz poziomu jaki reprezentuje artysta przez nas prowadzony – nasze produkcje prezentują wysoki poziom, nie odbiegający od produkcji dużych koncbamyernów fonograficznych. Dbamy o każdy szczegół, dbamy o wysoką jakość. Oprócz aktywności w obszarze produkcji muzycznej zajmujemy się także produkcją teledysków oraz działaniami promocyjnymi. Posiadamy obszerne doświadczenie w dziedzinie promocji muzycznej, promocji artystów, promocji w internecie, w mediach społecznościowych, youtube. Zajmujemy się również stroną prawną, prawami autorskimi, zgłoszeniem utworu do odpowiednich organizacji, jak również jesteśmy w stanie umieścić piosenkę na spotify, jak również na innych popularnych portalach streamingowych. Nasz zespół tworzą jedynie doświadczeni specjaliści z branży muzycznej, posiadający ogromne doświadczenie. Gwarantujemy najwyższą jakość produkcji. Z nami nie musisz się niczym martwić. Jedyne, czego wymagamy to odpowiedniego zaangażowania, własnego przekazu, motywujemy do pisania – tworzenia własnych tekstów, pomagamy przy ich pisaniu – zabiegamy o to aby były one skomponowane z poszanowaniem zasad rytmizacji w relacji do linii melodycznej. Dbamy również o całościowy wymiar muzyczny, artystyczny. Zabiegamy o to, aby produkcje naszych artystów były oryginalne, aby każdy nasz twórca posiadał swój indywidualny, rozpoznawalny styl. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 01 2021 szczegóły wpisu
 • Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych

  Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych

  Kochasz muzykę? Fascynuje Cię teatr? Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych zaprasza na zajęcia muzyczne (lekcje gry na: skrzypcach, gitarze, pianinie, nauka śpiewu) oraz teatralne (indywidualne lekcje aktorstwa, warsztaty wokalno-aktorskie, naukę piosenki aktorskiej). Uczymy zarówno młodych adeptów sztuki (już od 4 roku życia) jak i tych nieco starszych, którzy swoją przygodę ze sztuką rozpoczynają w dorosłości. Współpracują z nami nauczyciele szkół muzycznych, pracownicy dydaktyczni wyższych uczelni. Naszym uczniom kilka razy w roku organizujemy koncerty, na których mogą zaprezentować swoje umiejętności.

  Data dodania: 19 10 2011 szczegóły wpisu
 • | BPM :: Bardzo Pozytywna Muzyka | box full of music |

  | BPM :: Bardzo Pozytywna Muzyka | box full of music |

  Agencja BPM Promotion przygotowała specjalną ofertę dla klubów i dyskotek. Zupełnie nowe rodzaje pokazów klubowych, w tym: Barmanki Topless, Nagie Kelnerki, Topless DJ'ki. To wszystko tylko u nas w atrakcyjnej cenie. BPM Promotion to także booking artystów Polskich i zagranicznych. Kompleksowa organizacja imprez. Hostessy i Fotomodelki

  Data dodania: 28 08 2010 szczegóły wpisu

Instytucje muzyczne - nowa strona:

Adres: