Soliści i grupy muzyczne

 • Zespół muzyczny Maraquja

  Zespół muzyczny Maraquja

  W repertuarze zespołu znajdziemy znane i lubiane utwory ostatniej dekady m.in.: Blue Jeans, Vamos a la Playa, Rain is falling, Kanikuły oraz własne utwory utrzymane w podobnym klimacie. Koncert polecamy na uświetnienie różnych uroczystości, dni miast i gmin, imprez firmowych, bankietów i eventow. MARAQUJA to zespół wokalno taneczny, grający znane i ulubione przeboje lat 90-tych, w nowych tanecznych aranżacjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Koncert zespołu to świetne show pełne barwnych, często zmienianych strojów estradowych, żywiołowych układów choreograficznych i porywającej do tańca muzyki.

  Data dodania: 19 07 2011 szczegóły wpisu
 • Another World

  Another World

  Oficjalna strona zespołu Another World. Another World to stary dobry rock n roll znany dobrze z lat 80. Zespół powstał wzorując się na ikonach roka i twardo trzyma się klasycznych wartości. Dzięki temu szybko zdobył sobie grupkę fanów lubujących się w klasycznym stylu NWOBHM. Zespół swoją działalność prowadzi od początku 2007 roku, grając w nie zmienionym składzie do dziś. Another World wywodzi się ze śląska.

  Data dodania: 18 06 2011 szczegóły wpisu
 • Jazz Band Buttercup

  Jazz Band Buttercup

  Strona krakowskiego zespołu wykonującego standardy jazzowe we własnych aranżacjach. Kameralny skład obejmuje żeński wokal oraz gitarę i bas. Stylistycznie poruszamy się w gatunkach swingu, bossa novy, bluesa, funku, niekiedy też reggae. W doborze repertuaru i wykonaniu kładziemy nacisk na różnorodność w stylistyce, rytmie oraz dźwięku. Nasza łagodna muzyka doskonale sprawdza się w klubach jazzowych, restauracjach oraz jako oprawa muzyczna przyjęć, bankietów i uroczystości, również weselnych.

  Data dodania: 17 03 2011 szczegóły wpisu
 • Cyganie, Romowie

  Cyganie, Romowie

  Cyganie są grupą etniczną, która nie posiada własnego państwa, a jej przedstawicieli można spotkać niemal w każdym kraju i na każdym kontynencie. Romowie są specyficzną grupą, ponieważ jest to lud wędrowny. Pochodzą oni z Indii, skąd jednak zaczęli wyjeżdżać około tysiąca lat temu. Dziś część z nich jest sławna i lubiana w naszym kraju dla przykładu przedstawiamy Państwu zespół TATRA ROMA. Zapraszamy na koncerty.

  Data dodania: 07 03 2011 szczegóły wpisu
 • Nie Pierwszy Nie Ostatni Squad - rap, hip-hop, podziemie - oficjalna strona

  Nie Pierwszy Nie Ostatni Squad - rap, hip-hop, podziemie - oficjalna strona

  Nie Pierwszy Nie Ostatni Squad powstał w 2001 r. W skład wchodzą: Bobicson, Kojak, DGS i ŻBSN. Na drugim nielegalu gościnnie zwrotkę nagrał Skrawek. Nagraliśmy w sumie dwie płyty, które można pobrać oraz odsłuchać na stronie za free. Pierwszy nielegal: "Nie Pierwsza Nie Ostatnia Płyta" został nagrany w latach 2002-2004. Drugi nielegal "Nie Patrz, Nie Oglądaj. Słuchaj" nagrany został w 2008 roku. Obecnie jesteśmy na etapie nagrywania trzeciego nielegala.

  Data dodania: 26 02 2011 szczegóły wpisu
 • Stop muzyce z playbacku

  Stop muzyce z playbacku

  Każdy szanujący się musi wykonywać muzykę live. Każda dobra impreza nie może obyć się bez brzmienia prawdziwej perkusji, basu czy gitary. Zespoły wykonujące muzykę z podkładów oszukują słuchaczy, naciągając na koszta usługami niskiej jakości. Ogromnym nieporozumieniem jest trwanie takich zespołów na rynku. Zadaniem młodej "muzycznej krwi" jest wyplenianie tego typu zjawisk i dbanie o jakość muzyczną rynku. Na szczęście, powoli obserwuje się zwrot ku lepszemu, o czym świadczy powolne wyłanianie się z tej muzycznej otchłani, nastawienie na muzykę graną na żywo przez ludzi, których to cieszy i satysfakcjonuje.

  Data dodania: 29 10 2010 szczegóły wpisu
 • Kapela BIESIADA

  Kapela BIESIADA

  Kapela Biesiada to zespól wykonujący muzykę górali polskich i slowackich.
  Repertuar kapeli to: pieśni górali:beskidzkich,podhalańskich, słowackich, czrdasze, znane pieśni biesiadne oraz własnego autorstwa. Kapela od lat koncertuje w całym kraju.
  Oferta kapeli: koncerty,koncerty plenerowe,imprezy, festyny. Strona zawiera informacje o zespole i muzykach, galerię zdjęć z koncertów i występów kapeli, nagrania audio i video,oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 23 09 2010 szczegóły wpisu
 • Tatu - Julia Wołkowa i Lena Katina

  Tatu - Julia Wołkowa i Lena Katina

  Międzynarodowy portal językowy o rosyjskiej grupie t.A.T.u.. Serwis zawiera swoją polskojęzyczną wersję, w której znajdują się świeże i ekskluzywne informacje dotyczące działalności grupy jak i poczynań wokalistek w ich karierach solowych. Strona zawiera wiele informacji o albumach, historii i muzyce dziewczyn na przestrzeni lat.

  Data dodania: 16 09 2010 szczegóły wpisu
 • Oficjalna strona łódzkiego zespołu KLAWO

  Oficjalna strona łódzkiego zespołu KLAWO

  Oficjalna strona łódzkiego zespołu KLAWO grającego eklektyczny repertuar z pogranicza funku, rocka i popu. Od początku 2009 roku zespół prowadzi aktywną działalność koncertową i zdążył już grać w większości łódzkich klubów muzycznych, na koncie ma także występy podczas imprez plenerowych oraz eventów. Gwarantujemy wysoki poziom wykonawczy i wspaniałą zabawę dla publiczności.
  Na stronie dostępne są: biografia zespołu, multimedia, galeria oraz terminy koncertów.

  Data dodania: 14 08 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Soliści i grupy muzyczne - nowa strona:

Adres: