Teksty i śpiewniki

 • Akordy

  Akordy

  Jeśli potrzebna jest Ci dobra baza piosenek z tekstami, akordami, chwytami gitarowymi, a także tabulaturami, zajrzyj na naszą stronę internetową, a znajdziesz dokładnie to, czego Ci potrzeba! Szeroki wybór piosenek, bardzo dobra baza informacji, a przede wszystkim nowoczesny układ i łatwa wyszukiwarka. Zajrzyj do nas już dziś i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać na współpracy z nami! Wszystko dla muzyków!

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Polskie Kolędy - teksty i słowa

  Polskie Kolędy - teksty i słowa

  Cicha Noc, Dzisiaj w Betlejem czy Lulajże Jezuniu – to tylko niektóre teksty kolęd polskich, jakie można odnaleźć na naszej stronie internetowej. Śpiewnik kolęd w języku polskim to strona, o której stworzeniu myśleliśmy od dłuższego czasu. W ubiegłym roku zabraliśmy się za jej zakładanie. Dziś wszyscy mogą podziwiać efekty naszej pracy. Bardzo cieszymy się z tego, że nasza witryna – teksty kolęd polskich – spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku również skorzystacie z naszej pomocy i to właśnie na naszej stronie: Polskie kolędy - teksty i słowa - odszukacie kolędy, które najbardziej lubicie. Jednak kolędy polskie to jeszcze nie wszystko, co pojawia się w naszym serwisie. U ich boku świetnie prezentują się również pastorałki. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani którakolwiek z tych kategorii, serdecznie zapraszamy was do odwiedzenia naszego serwisy. Warto to zrobić już teraz bo święta tuż tuż. Wydrukowany tekst Oj maluśki, maluśki czy tekst Przybieżeli do Betlejem z pewnością się nam przyda.

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Słowa piosenek

  Słowa piosenek

  Dzięki tej stronie internetowej szybko i wygodnie możesz znaleźć dla siebie odpowiednie teksty muzyczne. Jeśli zależy ci na tym, aby wiedzieć, o czym śpiewają wykonawcy, z nami od razu trafisz na odpowiednie słowa! Na stronie zamieszczane są zarówno teksty do piosenek polskich, jak i teksty zagraniczne, które posiadają tłumaczenia. Po dokonaniu rejestracji można też samodzielnie dodawać teksty, komentować je, rozmawiać z innymi osobami na serwisie. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu
 • Profesjonalne teksty piosenek

  Profesjonalne teksty piosenek

  Witam! Nie chcę w tym miejscu zamieszczać swojego prywatnego CV – pochodzenia, aktualnego miejsca pracy, stanu cywilnego, itp. Istotne jest to, co lubię robić i dlaczego to lubię robić. A lubię pisać teksty piosenek, ładniej ujmując - słowa do muzyki. Przynosi mi to wielką radość i satysfakcję. Fajnie jest usłyszeć piosenkę, do której napisałam tekst. Wtedy wiem, że to co robię ma sens. A jak to się zaczęło? No więc... Kiedy byłam mała oprócz tego, że określenie melomanka było mi bliskie i bardzo lubiłam śpiewać, często wymyślałam też własne piosenki. Układałam słowa, później nuciłam do tego melodię, a nawet przygrywałam niezdarnie na mandolinie:) Przyszedł czas, że zapisałam się do szkoły muzycznej, do klasy fortepianu. Nabyłam tam odpowiednią wiedzę i umiejętności muzyczne, jak również nauczyłam się konsekwencji w działaniu. Później przyszła szkoła średnia, a dalej studia, gdzie kształciłam się i próbowałam swoich sił w innych dziedzinach. Jakiś czas temu postanowiłam, że wrócę do swoich „ciągot” z dziecięcych lat i zacznę pisać teksty piosenek. Przeszłość powróciła do mnie jak bumerang. Ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa, bo zamierzam również wziąć się za stronę melodyczną do swoich tekstów. Wiedza i umiejętności, które nabyłam przydadzą mi się do procesu twórczego w tworzeniu piosenek. Piszę do różnego rodzaju muzyki rozrywkowej, w tym również piosenki dla dzieci. Mogę pisać na cały album muzyczny lub pojedynczo- wedle uznania. Każda piosenka jest pisana dla konkretnego zespołu, czy wokalisty. Teksty są pod muzykę jak również solo. Współpraca w trakcie realizacji w pełnym słowa tego znaczeniu.

  Data dodania: 28 09 2011 szczegóły wpisu
 • Chwyty gitarowe

  Chwyty gitarowe

  Granie na gitarze to niesamowita pasja, a w portalu Gitarus.pl troszczymy się o nią najlepiej jak umiemy. Portal Gitarus.pl to najciekawsza baza akordów, które możesz pogrywać na każdej gitarze. Chwyty gitarowe które pokazujemy wpisywane są poprzez naszych współpracowników, jak także przez naszą społeczność. Prowadzimy dalej myśl portalu Tabulatory.net, jednak pod adresem Gitarus.pl. Robiąc go na serwis dla internautów i śpiewnik gitarowy. Twórz naszą społeczność gitarową, dopisz się do tego serwisu, przesyłaj swoje komentarze i udzielaj się w organizowaniu fascynującego śpiewnika gitarowego. Gitarus.pl to najwspanialszy portal dla każdego, kto pragnąłby grać na gitarze, albo kto pragnie się nauczyć grać.
  Zapraszamy również na serwisowy blog, gdzie tworzymy nasze felietony.

  Data dodania: 12 05 2011 szczegóły wpisu

Teksty i śpiewniki - nowa strona:

Adres: