Fizyka

 • Efizyka.net. pl - zadania z fizyki z rozwiązaniami

  Efizyka.net. pl - zadania z fizyki z rozwiązaniami

  Efizyka.net.pl - internetowy podręcznik fizyki zawierający szczegółowe omówienie teorii z wszystkich działów fizyki objętych nauczaniem w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Dopełnieniem każdego działu jest zbiór dobrze wyselekcjonowanych zadań wraz z ich pełnymi, przejrzyście napisanymi rozwiązaniami, aby osoba korzystająca z serwisu mogła je bez najmniejszego problemu zrozumieć oraz przystąpić do samodzielnego rozwiązywania zadań z fizyki. Na stronie znajdziesz także dokładne omówienie wzorów fizycznych, pomoce z fizyki, wyprowadzenia ważniejszych wzorów i zależności, jak również informacje o najważniejszych odkryciach i wydarzeniach związanych z fizyką.

  Data dodania: 30 08 2012 szczegóły wpisu
 • Zadania z fizyki

  Zadania z fizyki

  Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony z zadaniami z fizyki. Informacje skierowane są do uczniów gimnazjum i liceum. Na stronie znajdziecie odpowiedzi na pytania zarówno trudne jak i banalne. Treść przyda się wszystkim, którzy chcą potrenować przed sprawdzianem. Staramy się wychodzić na przeciw naszych użytkowników, dlatego baza zadań jest nieustannie powiększana. Znaleźć tutaj możecie zadania z takich działów jak: kinematyka, prąd zmienny i optyka.

  Data dodania: 28 09 2011 szczegóły wpisu
 • Fizyka Dla Każdego - darmowy kurs fizyki online

  Fizyka Dla Każdego - darmowy kurs fizyki online

  Fizyka Dla Każdego to nowa jakość w nauczaniu fizyki, prezentujemy nowoczesne dydaktycznie podejście w problemie nauki fizyki. U nas nie ważne czy jesteś z liceum, gimnazjum czy jesteś studentem, znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz. Nauczymy fizyki każdego! za darmo! Dla maturzystów przygotowaliśmy wszystkie arkusze maturalne z odpowiedziami ze wszystkich lat w dziale fizyka matura. Na stronie znajdziesz unikalne i obszerne fizyka zadania z rozwiązaniami, staramy się aby rozwiązania były maksymalnie przejrzyste i w pełni wytłumaczone, tak aby każdy mógł zrozumieć i nauczyć się fizyki. Prezentujemy jako jedyni w sieci wzory fizyka z dokładnymi objaśnieniami użytych we wzorach symboli. Piszemy specjalnie dla tych którzy nie radzą sobie z fizyką w szkole, przeróżne poradniki. Nowa jakość fizyki, wejdź i się przekonaj!

  Data dodania: 20 09 2011 szczegóły wpisu

Fizyka - nowa strona:

Adres: