Korepetycje, indywidualne nauczanie

 • Korepetycje Matematyka Fizyka Kluczbork

  Korepetycje Matematyka Fizyka Kluczbork

  Strona jest ofertą skutecznych korepetycji z matematyki i fizyki. Zakres poziomu wiedzy obejmującej korepetycje to szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, matura. Na stronie podane są informacje o cenie, miejscu zajęć, rodzajach nauczanych przedmiotów oraz poziomach nauczania. Podana też jest informacja o doświadczeniu korepetytora w udzielaniu korepetycji. Ponadto, strona zawiera dane umożliwiające kontakt z korepetytorem.

  Data dodania: 31 07 2011 szczegóły wpisu
 • Ogłoszenia korepetycji

  Ogłoszenia korepetycji

  Serwis eKorepetycje.com.pl zawiera ogłoszenia korepetycji z całej Polski. W naszym serwisie każdy za darmo może zamieścić swoje ogłoszenie wypełniając tylko krótki formularz. Serwis jest przejrzysty posiada bardzo łatwą nawigację oraz bogatą bazę miast i przedmiotów. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń w naszym serwisie. Dodaj swoje ogłoszenia korepetycji albo znajdź korepetytora lub szkoły językowe w Polsce.

  Data dodania: 28 06 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje

  Korepetycje

  Pomagania w nauczaniu w obecnych czasach jest całkiem całkowicie zwyczajnym, co tak rzeczywiście zapisało się na stałe już w system podejmowania orzeczeń w naszej ludzkości, gdy czegoś nie rozumiemy. Oczywiście, że gdy ktoś czegoś nie przyswaja, a w szkole nie ma czasu by to zrozumieć, to powinien skorzystać z płatnej pomocy. Tak więc dlaczego korepetycje są w aktualnym czasie tak spopularyzowane? Przede wszystkim rozchodzi się o to, ze jest to metoda posiłkowej pomocy dla uczniów, którzy je wymagają. One nie są także nawet tak bardzo kosztowne, co może nadobowiązkowo nam posłużyć jeszcze w koniunkturze i rozszerzeniu własnej wiedzy. Informacje o korepetycjach są umieszczane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w podobnych tego typu miejscach, ale także w Sieci.

  Data dodania: 04 06 2011 szczegóły wpisu
 • Edytor - prace magisterskie, lecjackie

  Edytor - prace magisterskie, lecjackie

  Pomagamy w pisaniu prac, zbieraniu materiałów i ich interpretacji, w wyborze zakresu tematycznego i jego analizie, dobraniu odpowiedniej bibliografii i skomponowaniu zarysu pracy. Materiały te są bardzo pomocne przy pisaniu własnych opracowań typu: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, prace dyplomowe i inne. Każde opracowanie jest pisane od nowa. Nie powielamy, nie przepisujemy, ani nie wykorzystujemy napisanych wcześniej opracowań. Dzięki naszej pomocy możesz zaoszczędzić przede wszystkim czas eliminując przy tym zbędny stres. Napisane przez nas opracowanie będzie stanowiło sedno interesującego Cię tematu. Uzyskasz gotową pracę naukową poruszającą w obszerny sposób problematykę Twojej pracy. Masz możliwość śledzenia powstającego opracowania, dzięki czemu możesz ocenić jakość i przydatność przekazywanego Ci materiału. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy magisterskiej, licencjackiej czy dyplomowej. Dzięki naszej pomocy oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze. Aby zdobyć wiedzę potrzebną do napisania pracy należy skompletować obszerną literaturę, która często tylko częściowo pokrywa się z tematem pisanej pracy. Niestety w bibliotekach nie udaje się zdobyć zazwyczaj wszystkich potrzebnych książek czy czasopism. Korzystając z naszej oferty otrzymujesz kompletne opracowanie, oparte na literaturze danej dziedziny z wykonanymi przypisami oraz bibliografią. Uzyskasz materiał pokrywający się w całości z tematem Twojej pracy. Dokonujemy również redagowania, przepisywania i obróbki tekstów. Cenimy sobie solidność i uczciwość.

  Data dodania: 11 04 2011 szczegóły wpisu
 • Język francuski Wrocław - nauka francuskiego

  Język francuski Wrocław - nauka francuskiego

  Nauka Francuskiego Wrocław. Chciałbyś znaleźć native speakera, który nauczyłby Ciebie profesjonalnie i dobrze j. francuskiego? W takiej sytuacji musisz sprawdzić moją propozycję lekcji z j. francuskiego. Jestem, bowiem sprawdzonym i cenionym korepetytorem, który skutecznie nauczy Ciebie j. francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, dobre nastawienie oraz szerokie doświadczenie, które zdobyłam podczas cztero letniego pobytu we Francji. Realizuję również tłumaczenia z j. francuskiego na j. polski oraz w 2-gą stronę w niezwykle krótkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Pracuj z najlepszymi.

  Data dodania: 26 02 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Korepetycje, indywidualne nauczanie - nowa strona:

Adres: