Kursy, szkolenia

 • Nasze Kadry - szkolenia kadrowe, płacowe, księgowe, IT

  Nasze Kadry - szkolenia kadrowe, płacowe, księgowe, IT

  Nasze Kadry to strona promująca oferowane kursy oraz ideę ustawicznego kształcenia się. Stawiamy na zdobywania umiejętności praktycznych, kwalifikacji przydatnych na rynku pracy. Naszym celem jest pomaganie pracownikom w podnoszeniu ich wartości na rynku i zwiększanie szans na zdobycie wymarzonej pracy. Zarówno strona jak i szkolenia są prowadzone wyłącznie przez praktyków danego zawodu, posiadających wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo na stronie prowadzona jest promocja oferowanych przez Nasze Kadry szkoleń: kadrowo-płacowych, ZUS, podatkowych, księgowych, informatycznych (oprogramowanie biurowe, MS Office, bazy danych, FK, KP) i innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski oraz za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
 • Szkolenia Wystąpienia Publiczne, NLP, Life Coaching, Business Coaching

  Szkolenia Wystąpienia Publiczne, NLP, Life Coaching, Business Coaching

  Doświadcz rozwoju osobistego na najwyższym poziomie. Zapisz się już teraz na unikalne szkolenie Unitive Succes Skills z elementami NLP, Hipnozy, Linii Czasu i Wystąpień Publicznych. W ofercie także szkolenia biznesowe - komunikacja, motywacja, wyznaczanie celów, poziomy świadomości. Dla prezentera i mówcy publicznego najlepsze jest szkolenie wystąpienia publiczne czyli Unitive Public Speaking. Możesz zapisać się również na sesje life coaching i business coaching, a dla wymagających, ekskluzywna sesja Unitive Coaching Session. Dodatkowo consulting public relations, human resource i marketing.

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
 • Spc

  Spc

  Czas ucieka, niekiedy z trudem nadążamy ze śledzeniem ciekawostek technologicznych, które mają wpływ na konstrukcję rynku pracy. Rynek pracy niezwykle często spotyka problemy w przystosowaniu się do nich. Tu z pomocą przychodzą szkolenia. kursy przeprowadzane są na ogół, po to aby w pełni wykorzystać to, co oferuje nam dzisiejszy świat. Dotyczy to zarówno nowoczesnych metod kierowania, rozwoju własnego, marketingu, lekcji języków obcych, coachingu i sporo innych. Szkolenia biznesowe oferują kursy dla przedsiębiorców i przedsiębiorstw, aby poprzez zwiększenie jakości oferowanych usług podwyższyć ich konkurencyjność na rynku.

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kursy dla nauczycieli

  Kursy dla nauczycieli

  Opisywana strona internetowa prezentuje instytucję szkoleniowo-edukacyjną. Proponuje ona na przykład szkolenia dla rad pedagogicznych. Czym się one cechują? Przede wszystkim podane szkolenia rad pedagogicznych to idealna oferta dla pedagogów. Instytucja gwarantuje najlepszą jakość oraz profesjonalizm realizowanych kursów w dobrej cenie. Szkolenia nadzorują wykwalifikowani trenerzy posiadający nieustanny kontakt z oświatą. Zaciekawieni poruszając się po opisywanym portalu internetowym zyskają wiedzę, spośród jakich dziedzin mogą wybierać oraz czy dostaną certyfikaty zaświadczające zyskanie wymaganych kompetencji. Należy podkreślić, że analizowanych dziedzin jest wiele, a treści związane są zarówno z kwestiami odnoszącymi się do młodzieży, jak i do trudności dotykających nauczycieli. Ponadto każdy temat jest skrupulatnie przedstawiony. Wystarczy jedynie wybrać interesującą nas materię i kliknąć we właściwy odnośnik, który odeśle nas do podstrony pokazującej opis razem z programem określonego szkolenia. Zainteresowani cały czas zaglądający na opisywaną witrynę co tydzień zobaczą tutaj nowe tematy szkoleń zgodne z aktualnym prawem oświatowym. Dobrze jest dokładniej przyjrzeć się propozycji szkolenia rady pedagogicznej i wyszukać opcję, która zrealizuje nasze wymagania.

  Data dodania: 15 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kurs kadry Katowice

  Kurs kadry Katowice

  Kursy i szkolenia to główna oś działalności firmy Merton, która juz od wielu lat jest organizatorem szkoleń na najwyższym poziomie w Polsce. Mozliwe jest to dzięki zatrudnieniu autorytetów i osobistości ze świata biznesu i nauki jako trenerów i specjalistów, którzy przeprowadzają szkolenia. Aktualna i rzetelna wiedza to znak rozpoznawczy firmy, dzięki czemu ma tak dobrą opinię i renomę na rynku szkoleń.

  Data dodania: 10 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kurs wizażu

  Kurs wizażu

  Jesteśmy profesjonalną grupą ekspertów personalnych, którzy proponują najwyższej jakości usługi dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Nasza akademia wizerunku pozwoli Państwu uzyskać sukces w każdej kategorii życia. Dzięki fachowej kadrze możemy pochwalić się wieloma sukcesami, a nasza kadra to eksperci najwyższej klasy od wielu lat, także cenieni w tej dziedzinie.
  Akademia OSY pozwoli Państwu zadbać o swój profil, również wizerunek przedsiębiorstwa czy także pokaże Państwu jak postępować w określonych kategoriach życia. Jeśli interesują się Państwo przedstawianą ofertą, warto zajrzeć na opisywaną witrynę. Tam odnajdą Państwo mnóstwo interesujących informacji.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Szkolenia zarządzanie

  Szkolenia zarządzanie

  Kompleksowe, profesjonalne oraz fachowo zrealizowane szkolenia zamknięte dla biznesu. Firma specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych, menedżerskich oraz szkoleniach dla przemysłu. Motywowanie, przywództwo, negocjacje, zarządzanie czasem, projektem czy HR – znajdziesz i dopasujesz optymalną tematykę szkoleń do zapotrzebowania swojej firmy! Szkolenia realizowane przez doświadczoną kadrę trenerską, zawsze zapewniając wysoką jakość obsługi i najlepsze efekty. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2013 szczegóły wpisu
 • Technik utrzymania ruchu

  Technik utrzymania ruchu

  Witryna internetowa firmy WoMa Solution, która od ośmiu lat trudni się doradztwem oraz szkoleniami. Zasadniczo wszystkie nasze usługi dotyczą działalności operacyjnej firm, np. mowa tutaj o wdrożeniach tanich narzędzi, które znacznie ulepszają produktywność w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Możemy zagwarantować to, iż koszt takowego szkolenia szybko się zwróci, to pewne w 100%. Szczególnie, że w firmie pracują wyłącznie tacy eksperci, którzy posiadają dużą wiedzę, a na dodatek bardzo dobrze wiedzą jak podzielić się z nią. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę womasolution24.com!

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • E-learning w Polsce

  E-learning w Polsce

  Dowiedz się wszystkiego o e-learningu. Wszystko o edukacji przez Internet: kursy e-learningowe, e-szkolenia, platformy edukacyjne (np. moodle, eFront, Dokeos), firmy e-learningowe w Polsce (zestawienie wszystkich firm zajmujących się e-learningiem), przetargi na usługi e-learning (wyniki, ogłoszenia), narzędzia do tworzenia kursów internetowych (tzw. authoring tools), studia przez Internet, szkolenia elektroniczne.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Sale's Sense Institute - szkolenia ze sprzedaży i negocjacji

  Sale's Sense Institute - szkolenia ze sprzedaży i negocjacji

  Obecnie negocjacje są niezwykle użyteczną sztuką społeczną. Chcemy zagwarantować Państwu możność prowadzenia owocnych oraz w pełni pomyślnych negocjacji. Szkolenia negocjacje to oferta, jaka jest skierowana w istocie do każdej grupy społecznej. Organizujemy szkolenia z obszaru negocjacji podczas których nasi użytkownicy nabywają pewnych niezbędnych umiejętności koniecznych do przeprowadzania skutecznych negocjacji. Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją kontaktuj się z nami.

  Data dodania: 18 04 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: