Nauka jazdy - kursy, szkolenia

 • Szkolenia kierowców

  Szkolenia kierowców

  Jak zdać prawo jazdy w Legionowie? Zapisz się na szkolenia kierowców! Przede wszystkim warto wybrać renomowany i sprawdzony ośrodek szkolenia kierowców, który zapewni wysoką jakość nauki oraz odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Poniżej przedstawiam szczegółowy opis procesu zdawania prawa jazdy w Legionowie:

  Wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców: Na początku warto zebrać informacje na temat różnych ośrodków szkolenia działających w Legionowie oraz ich ofert. Ważne jest, aby ośrodek ten spełniał wymogi formalne i posiadał odpowiednie uprawnienia do prowadzenia kursów na prawo jazdy. Szkolenia kierowców w najlepszych cenach - zapraszamy!

  Data dodania: 26 03 2024 szczegóły wpisu
 • Szkoła jazdy Franki

  Szkoła jazdy Franki

  Nasza szkoła jazdy została założona w 2008 roku i od tamtej pory z powodzeniem kształcimy kierowców. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do nauczania, od samego początku działalności cieszymy się uznaniem wśród naszych kursantów.
  W naszej szkole dysponujemy najnowszym oprogramowaniem do nauki oraz przeprowadzania egzaminu wewnętrznego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Zajęcia teoretyczne z przepisów prowadzone przez egzaminatora państwiowego z wykorzystaniem najnowszych metod i narzędzi.
  Kurs z pomocy przedmedycznej prowadzony przez ratownika medycznego.

  Rozumiemy, jak bardzo chcesz jeździć, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Dlatego opracowaliśmy specjalne metody nauczania, które stopniowo wprowadzane przynoszą ogromne rezultaty już po pierwszych godzinach zajęć. Program szkoły jest oparty na przekonaniu, że każdy potrafi nauczyć się jeździć i zdać egzamin, pod warunkiem, że ma odpowiednio stworzone do tego warunki.

  Data dodania: 17 03 2024 szczegóły wpisu
 • Kurs na prawo jazdy Lublin - szkolyjazdypzm.pl

  Kurs na prawo jazdy Lublin - szkolyjazdypzm.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Szkoły Nauki Jazdy Polskiego Związku Motorowego. Nasze placówki znajdują się w Chełmie i Lublinie. Prowadzimy szkolenia na prawo jazdy kategorii B, a także na pojazdy ciężarowe i autobusy. Nasze szkoły cieszą się doskonałą opinią wśród kursantów i wysokim poziomem zdawalności. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i wykładowców i dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów. Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę. Po więcej szczegółów lub w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 27 10 2022 szczegóły wpisu
 • Szkoła języka angielskiego online - champions-school.pl

  Szkoła języka angielskiego online - champions-school.pl

  W ofercie Champions School można znaleźć między innymi tanie lekcje angielskiego online. Co istotne, opisywana Szkoła oferuje również kursy z innych przedmiotów. Jako przykład można podać skuteczne kursy matematyki online czy też tanie kursy języka polskiego online. Oferta zainteresuje osoby, które liczą na bezstresowe podejście i przyjazną atmosferę na lekcjach. Warto dodać, że Szkoła zapewnia zajęcia w elastycznych godzinach.

  Data dodania: 04 10 2022 szczegóły wpisu
 • jazdy doszkalające kielce lider-osk.pl

  jazdy doszkalające kielce lider-osk.pl

  Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy w Kielcach? Zależy Ci na znakomitych opiniach, sympatycznej atmosferze i konkurencyjnych cenach?Świetnie trafiłeś! OSK Lider funkcjonuje w branży od wielu lat. Oferuje kursy na kategorię B, C oraz C+E. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów. W ofercie ośrodka znaleźć można też kursy ADR na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz badania lekarskie i psychologiczne dla kierowców zawodowych. Firma zapewnia miłą i bezstresową atmosferę oraz najwyższą jakość proponowanych kursów. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 05 10 2021 szczegóły wpisu
 • szkolajazdy.com

  szkolajazdy.com

  Szkoła Samochodowa AUTO-TEST w Krakowie to ośrodek, gdzie skorzystają Państwo z możliwości kształcenia w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy kat. A, B, C, D, E. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych pojazdów, a dzięki profesjonalnym szkoleniom poznają Państwo tajniki jazdy motocyklem, samochodami osobowymi, samochodami z przyczepą, samochodami ciężarowymi oraz ciężarowymi z przyczepą. Szkolimy także kierowców autobusów. Zapraszmay do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 14 10 2020 szczegóły wpisu
 • osk-borawski.pl

  osk-borawski.pl

  Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży to 25 lat doświadczenia - skuteczne metody, wykwalifikowana kadra instruktorów oraz wykładowców, a wszystko to daje 100% pewność zaliczonego egzaminu państwowego, bez powtórek! Dbamy o komfort nauki, oferując nowoczesne sale, bezstresową atmosferę jazdy, doświadczonych i wyrozumiałych instruktorów, którzy kładą nacisk na techniki kierowania pojazdem oraz kulturę w ruchu ulicznym. Nasze pojazdy są jak w WORD w Łomży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz placówką. Warto nam zaufać!

  Data dodania: 29 03 2019 szczegóły wpisu
 • nauka-jazdy-opole.eu

  nauka-jazdy-opole.eu

  Opolska Akademia Dobrego Kierowcy to zespół doświadczonych instruktorów nauki jazdy, którzy skutecznie potrafią przekazywać wiedzę praktyczną i merytoryczną. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z autem lub do niej powrócić po latach przerwy. Nasi pracownicy firmy regularnie poszerzają zakres swojej wiedzy na szkoleniach zawodowych. Poza kursu na prawo jazdy kategorii B oferujemy możliwość skorzystania z zajęć doszkalających. Gwarantujemy poza tym umawianie jazd w dogodnych dla uczących się miejscach dodatkowo jedną godzinę kursu gratis! Dostępna jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 02 2019 szczegóły wpisu
 • www.mars.szczecin.pl

  www.mars.szczecin.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Mars. Jesteśmy profesjonalną szkołą nauki jazdy a nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Od 1990 roku zajmujemy się organizacją kursów na prawo jazdy kategorii AM, A1, A, A2 i B. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie doświadczonych instruktorów. Gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę, najwyższy poziom nauki, doskonały sprzęt a oprócz tego konkurencyjne ceny i dogodne terminy spotkań. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z firmą, wystarczy wstąpić na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 04 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.prawojazdy.org Szkoła jazdy

  www.prawojazdy.org Szkoła jazdy

  Jeśli szukasz doświadczonej szkoły jazdy, powinieneś zapoznać się z ofertą Szkoły Kierowców ABC, która jest zlokalizowana w Warszawie. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu realizują kursy efektywnie, rzetelnie i bezstresowo. Staramy się dopasowywać do klientów i spełniać ich oczekiwania. Jako jedna z niewielu szkół w Warszawie, Szkoła Kierowców ABC organizuje jednodniowe wyjazdy na egzaminy do Łomży, gdzie zdawalność egzaminów jest dużo wyższa. Aby poznać pełną ofertę, zajrzyj na naszą stronę internetową. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 07 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Nauka jazdy - kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: