Nauka języka migowego

 • Kursy polskiego języka migowego - Migaj Naturalnie

  Kursy polskiego języka migowego - Migaj Naturalnie

  Migaj Naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, dla której ideą jest umożliwienie uczestnikom pełnej komunikacji ze społecznością Głuchych w Polsce dzięki nauce PJM.

  Nasza oferta składa się z kursów opracowanych w oparciu o standardy Skali biegłości językowej według Rady Europy dotyczącej nauki języków obcych na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z uwzględnieniem aspektu kulturowego Głuchych. Programy stanowiące trzon naszej szkoły wzmacnia doświadczenie lektorów, którymi w większości są native-signers bądź near-signers czyli Głusi, dla których PJM jest pierwszym językiem.

  Migaj Naturalnie obecnie obejmuje swoim zasięgiem województwo łódzkie: a w szczególności miasta: Łódź, Pabianice, Zduńska Wola, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Wieluń, Radomsko, Bełchatów i Piotrków Trybunalski. Województwo mazowieckie: Warszawa oraz jej okolice oraz Trójmiasto. Zapisy na kursy w wyżej wymienionych miastach trwają cały czas – najbliższe kursy już w tym miesiącu!

  Data dodania: 24 06 2012 szczegóły wpisu

Nauka języka migowego - nowa strona:

Adres: