Pomoce naukowe

 • Bardzo dobrze napisana praca magisterska

  Bardzo dobrze napisana praca magisterska

  Reklamowana witryna internetowa zawiera ofertę firmy Pisanie OK. Proponujemy profesjonalne napisanie pracy licencjackiej i dyplomowej. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość naszych usług. Dopasowujemy się do wszystkich detali, wymogów oraz problematyki. Każda praca magisterska poddawana jest poprawkom stylistycznym i gramatycznym. Realizujemy badania i analizę wszelakich badań naukowych. Znacznie więcej o naszej różnorodnej ofercie znajdziecie w portalu.

  Data dodania: 15 10 2011 szczegóły wpisu
 • Prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie, pisanie prac

  Prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie, pisanie prac

  Serwis oferujący usługi z zakresu pisania wszelkich publikacji, opracowań, analiz z ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów, itp. Serwis oferuje m.in. pisanie prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów, itp. Wzory na prace magisterskie i licencjackie. Piszemy już od ponad dziesięciu lat i można bez wątpienia powiedzieć, że jesteśmy najstarszym tego typu serwisem w Polsce. Pomagamy w pisaniu całych prac, poszczególnych rozdziałów, referatów, samych planów prac czy konspektów, w układaniu spisu literatury, doradzamy w wyborze tematu. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów. Możemy pomóc również przy pisaniu Twojej pracy magisterskiej. Wszystkie prace piszemy od podstaw.

  Data dodania: 08 09 2011 szczegóły wpisu
 • Materiały pomocnicze z informatyki. Tworzenie stron www

  Materiały pomocnicze z informatyki. Tworzenie stron www

  Materiały pomocnicze z informatyki. Strona zawiera materiały pomocnicze z przedmiotów informatycznych na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej: aplikacje internetowe, programowanie strukturalne i obiektowe, użytkowanie komputerów, technologia informacyjna, urządzenia techniki komputerowej. Materiały dostępne dla wszystkich. Dodatkowo usługi w zakresie tworzenia stron internetowych, a także materiałów i wszelkiego rodzaju opracowań z dziedziny informatyki.

  Data dodania: 24 07 2011 szczegóły wpisu
 • Praca magisterska

  Praca magisterska

  Miło nam przedstawić witrynę internetową www.pracezaliczeniowe.pl, na stronie mogą Państwo odszukać wsparcie w pisaniu różnego rodzaju prac pisemnych. Jesteśmy doświadczoną grupą osób, która jest cały czas sprawdzana by wywiązać się jak najlepiej pokładane w nas oczekiwania. Praca magisterska, praca maturalna czy nawet wypracowanie po angielsku to dla nas pestka. Wejdź na naszą witrynę internetową i samemu się przekonaj co możemy Ci zaproponować. Zapraszamy Państwa serdecznie.

  Data dodania: 09 07 2011 szczegóły wpisu
 • Gotowa praca licencjacka

  Gotowa praca licencjacka

  Dzięki zamieszczonej w serwisie ofercie można uzyskać pomoc w pisaniu prac naukowych. Prace naukowe mogą tyczyć się praktycznie każdej dziedziny, np. turystyki i ekonomii. Pomoc udzielana jest między innymi jak chodzi o prace zaliczeniowe i inżynierskie. W omawianej ofercie znajdują się gotowe wzorce różnych opracowań. Szczególne miejsce w ofercie zajmują prace magisterskie, ale także praca licencjacka. Oprócz oferty niniejsza strona zawiera regulamin usług oraz ich cennik.

  Data dodania: 05 07 2011 szczegóły wpisu
 • Doświadczenia.info - proste i ciekawe doświadczenia

  Doświadczenia.info - proste i ciekawe doświadczenia

  Strona zawiera sporo różnego rodzaju ciekawych i prostych doświadczeń oraz ciekawych eksperymentów, które można z łatwością wykonać w domu bez potrzeby posiadania laboratorium. Doświadczenia są podzielone na konkretne kategorie, aby z łatwością rozdzielić je na eksperymenty dla dzieci, tych najmłodszych i tych trochę starszych. Każde doświadczenie jest dokładnie opisane i zawiera zdjęcia lub filmy.

  Data dodania: 03 07 2011 szczegóły wpisu
 • Flagi Państw Świata - Katalog narodowaych flag

  Flagi Państw Świata - Katalog narodowaych flag

  Katalog państwowych flag. Strona zawiera spis wszystkich flag państw. Dla pojedynczej flagi wyświetlane są również informacje o państwie wraz z położeniem na mapie. Nawigacja strony podzielona jest pomiędzy kategorie (kontynenty). Dla każdego wpisu wyświetlane są 4 rozmiary flag. Duża oraz 3 miniatury - 16px, 32px oraz 64px. Flagę określić można jako płat tkaniny o określonym kształcie i barwie. Flaga jest znakiem rozpoznawczym, symbolem państwa, organizacji, czasem również miast czy jednostek podziału administracyjnego, oddziału wojsk, organizacji: politycznych, społecznych, kościelnych, sportowych, itd. Może zawierać godła, symbole, wizerunki. Flaga papieska

  Data dodania: 15 06 2011 szczegóły wpisu
 • Od licencjatu do doktoratu

  Od licencjatu do doktoratu

  Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z pisaniem prac: licencjackich, magisterskich, dyplomowych, zaliczeniowych, maturalnych Oferujemy pomoc przy pisaniu artykułów naukowych, prac doktorskich i habilitacyjnych oraz pomoc w opracowaniu publikacji, referatów, sprawozdań, prezentacji multimedialnych, metodologii badań, opracowaniu narzędzi badawczych, analizie zebranego materiału badawczego. Gwarantujemy wysokiej jakości, naukowe i oryginale podejście do tematu. Na życzenie faktura VAT. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 06 2011 szczegóły wpisu
 • Pisanie prac ze wszystkich kierunków

  Pisanie prac ze wszystkich kierunków

  Procedura pisania każdej pracy wymaga umiejętnego połączenia posiadanej wiedzy teoretycznej z jej praktycznym wykorzystaniem. Dlatego pisanie prac ze wszystkich kierunków musi być oparte na odpowiednim doświadczeniu. Tego ostatniego na pewno nie brakuje serwisowi AkademiaPrac.pl działającemu w tej branży już ponad dziesięć lat. Korzystając z ich pomocy przy pisaniu prac jest się pewnym, że zleceniem zajmują się profesjonaliści. Oczywiście najlepszą weryfikacją jest efekt finalny pracy. I tutaj AkademiaPrac.pl jest tak pewna jakości swoich opracowań, że gwarantuje zwrot 200% kosztów, gdyby przygotowana praca okazała się niepoprawna z ich winy. Wybór tego serwisu wydaje się być zatem oczywisty!

  Data dodania: 25 04 2011 szczegóły wpisu
 • Pisanie prac licencjackich

  Pisanie prac licencjackich

  netpisanie.pl - w ofercie profesjonalne prace na zamówienie. Pisanie prac: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, referaty i inne opracowania. Profesjonalna pomoc z różnych dziedzin nauki. Oferujemy wzorcowe opracowania z wielu przedmiotów. Pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich to trudne zadanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Praca powinna mieć bogaty opis bibliograficzny, powinna uwzględniać najnowsze pozycje literatury i innych źródeł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu NetPisanie.pl. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci napisać własną pracę!

  Data dodania: 19 04 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres: