Szkoły ponadgimnazjalne

 • Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek we Wrocławiu.

  Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek we Wrocławiu.

  Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu dba o swoich uczniów na każdym kroku. Zacząć można od tego, że nie trzeba mieszkać we Wrocławiu aby uczyć się w tym liceum, ponieważ dysponuje ono internatem.
  Aby umilić uczniom naukę, organizowanych jest około 20 imprez rocznie! Prócz tego organizowane są takie atrakcje jak wycieczki, w tym również zagraniczne. To wrocławskie liceum dba również o innych i często organizuje różnego rodzaju kiermasze charytatywne.
  Uczniowie mogą korzystać z wielu zajęć dodatkowych, takich jak koło teatralne, koło fotograficzne czy też biotechnologia i laboratorium chemiczne na wydziale Uniwersytetu Wrocławskiego. Wiele ciekawych zajęć przygotowano również dla uczniów interesujących się dziennikarstwem a także sportem.
  Jako jedne z nielicznych liceów we Wrocławiu, w szkole tej nosi się stylowe mundurki, które potęgują poczucie więzi i przynależności do „Urszulanek”.

  Data dodania: 28 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.medica.edu.pl

  www.medica.edu.pl

  Prezentujemy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Polecamy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych i dla ratowników medycznych. Posiadamy także na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 01 2018 szczegóły wpisu
 • NAUKA - nauka na technika masażystę

  NAUKA - nauka na technika masażystę

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka. Nasza placówka działa od 2001 roku i mieści się w Tczewie. W naszej propozycji odnajdą Państwa 5 szkół, w tym gimnazjum, liceum, zasadniczą szkołę zawodową, policealne studium zawodowe oraz medyczne studium zawodowe. Organizujemy różne praktyki, kursy i szkolenia w różnych zawodach. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Pełną ofertę edukacyjną i wszelkie szczegółowe informacje mogą Państwo odnaleźć na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2016 szczegóły wpisu
 • Szkoła policealna dla optyków - PIKO

  Szkoła policealna dla optyków - PIKO

  Polski Instytut Kształcenia Optyków - szkoła policealna łącząca teorię z praktyką. Dzięki naszemu doświadczeniu to naprawdę możliwe. W naszej szkole policealnej każdy może nauczyć się zawodu optyka. Wszystkim absolwentom gwarantujemy pracę od razu po ukończeniu naszego policealnego technikum optycznego! Polski Instytut Kształcenia Optyków to i wymarzone miejsce dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie wszystkch zainteresowanych!

  Data dodania: 12 11 2015 szczegóły wpisu
 • Społeczne gimnazjum Korfantego

  Społeczne gimnazjum Korfantego

  Renomowane liceum Korfanty to placówka ambitnych ludzi, jakiej celem okazuje się propagowanie pasji do nauki już od najmłodszych lat. Profesjonalna kadra prowadzi lekcje z doskonałym skutkiem a tego odzwierciedleniem jest wyniki z egzaminów. Szkoła prezentuje szanse na poznawanie horyzontów poprzez propagowanie zajęć dodatkowych. Gimnazjum znajduje się na Śląsku ale chętnie widzi uczniów z całej Polski.

  Data dodania: 05 08 2015 szczegóły wpisu
 • CKU NR 1 kursy maturalne Warszawa

  CKU NR 1 kursy maturalne Warszawa

  W Warszawie mieści się Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1. Proponujemy bezpłatną naukę w 3-letnim Liceum Ogólnokształcącym lub 2-letnią naukę w Szkole Policealnej dla Dorosłych. Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu, również w weekendy. Dla osób, które mają problemy w nauce oferujemy bezpłatne korepetycje. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone sale przedmiotowe oraz nowoczesną bibliotekę i Centrum Multimedialne. Szkoła zapewnia pomoc psychologa, pedagoga oraz doradcy zawodowego. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy też telefonicznego. Pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 06 2015 szczegóły wpisu
 • Centrum Edukacji Siódemka

  Centrum Edukacji Siódemka

  Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że nigdy nie jest za późno na edukację. Niezależnie od tego, czy mamy trzydzieści czy sześćdziesiąt lat, warto rozwijać się. Można się chociażby zastanowić nad odwiedzeniem adresu ce7.pl. Jest to strona, na której znajdują się informacje o placówkach szkolnych „Siódemki”, czyli liceów oraz szkół policealnych, umożliwiających naukę dla osób dorosłych, całkowicie bezpłatnie.

  Data dodania: 04 03 2015 szczegóły wpisu
 • Centrum Edukacji Siódemka

  Centrum Edukacji Siódemka

  Nasze szkoły policealne dobrze przygotowują zarówno do podjęcia pierwszej pracy lub dalszej edukacji w szkołach wyższych. Centrum Edukacji Siódemka oferuje kompleksowe usługi kształcenia na poziomie liceum oraz szkół policealnych. Naszym zadaniem jest dobrze przygotować naszych absolwentów do wymagań nowoczesnego rynku pracy w Polsce i zagranicą. Nasze szkoły stale analizują potrzeby naszych uczniów dlatego nieustannie dodajemy nowe kierunki, które jeszcze lepiej wpisują się we współczesny świat biznesu.

  Data dodania: 14 01 2015 szczegóły wpisu
 • CK - szkoły zaoczne Zielona Góra

  CK - szkoły zaoczne Zielona Góra

  Centrum Prestige proponuje niezmiernie bogaty pakiet kursów jak również szkoleń, zgodnych z najnowszymi trendami jak również zapotrzebowaniem pracodawców. W naszej szkole zdołasz rzetelnie przygotować się do zawodu, dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze ze sporym doświadczeniem, jak i dzięki naszemu wyposażeniu dopasowanemu do potrzeb kursantów. Jeśli chcesz odbyć kurs, bądź szkolenie na ternie Zielonej Góry to wyśmienicie trafiłeś - jesteśmy najlepszą szkołą policealną w mieście. Szkoła mieści się w samym centrum miasta, dzięki czemu gwarantujemy dogodny dojazd. Ciepło zapraszamy!

  Data dodania: 11 07 2014 szczegóły wpisu
 • LO Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 Grażyna Łowicka Warszawa

  LO Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 Grażyna Łowicka Warszawa

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą placówki edukacyjnej Szesnastka. W naszym ośrodku znajduje się od 1994r. Liceum Ogólnokształcące niepubliczne Nr 16, od 2005r., uzupełniające LO Niepubliczne Nr 18 oraz od 1997 r. także Prywatne Policealne Studium Zawodowe. Prowadzimy swoją działalność w Warszawie. Inwitujemy wszystkie osoby, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Zatrudnieni u nas profesjonalni oraz doświadczeni pracownicy przekażą Państwu wiedzę w klarowny i przystępny sposób. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. Można się z nami skontaktować również telefonicznie czy też drogą mailową.

  Data dodania: 12 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Szkoły ponadgimnazjalne - nowa strona:

Adres: