Wydawnictwa książkowe

 • Wydawnictwo Akapit Press - Książki Młodzieżowe

  Wydawnictwo Akapit Press - Książki Młodzieżowe

  Akapit-Press.com.pl to łódzkie wydawnictwo zajmujące się literaturą przeznaczoną dla młodych czytelników. Działa na rynku wydawniczym już od ponad 25 lat. Skupiając uwagę wielbicieli książek Małgorzaty Musierowicz, która wydała już 22 tomy z serii "Jeżycjada". Literatura dziecięca cieszy się dużą popularnością o czym można przekonać się odwiedzając przedstawioną stronę internetową, na której pojawiają się nieustannie zapowiedzi nowych książek dla młodzieży. Akapit Press jest również wydawcą światowego hitu "Dzienniki Nikki" Rachel Renée Russell.

  Data dodania: 03 03 2017 szczegóły wpisu
 • Wydawnictwo Poligraf

  Wydawnictwo Poligraf

  Warto skorzystać z oferty naszego Wydawnictwa Poligraf oraz jego systemu wydawniczego o nazwie Fortunet. Na czym on polega? Przede wszystkim na tym, że każdy może bez wyjątku wydać własną książkę w naszym wydawnictwie na własny koszt. Najpierw trzeba napisać książkę, wysłać całość lub fragment do naszego wydawnictwa i dzięki temu poznać kosztorys wydania i dystrybucji. Nasz profesjonalny zespół korektorów poprawi dokładnie każdą książkę. Możliwe jest również wydanie e-booka w Empiku, Merlinie i Gandalfie.

  Data dodania: 24 09 2013 szczegóły wpisu
 • Wydawnictwo artystyczne Kurtiak i Ley

  Wydawnictwo artystyczne Kurtiak i Ley

  Od stuleci cieszymy się dziejami i opowieściami zawartymi w książkach. Na początku były wielkie, ciężkie, oprawiane w drogie materiały, a po jakimś czasie rozwinęły do nawet kieszonkowych egzemplarzy. Wielu ludzi uważa, że książki w obecnych czasach nie są już potrzebne, a ich posiadanie zaśmieca dom oraz zabiera miejsce. Istnieją jednak ludzie, którzy bez książek nie umieją normalnie funkcjonować, zbierając je oraz nabywając nawet pierwsze wydania. Pierwsze wydanie książki jest czymś cennym oraz niepowtarzalnym w domowej bibliotece. Trzeba więc zadbać o to dzieło i pomóc mu przetrwać przez kolejne pokolenia. Najlepszą metoda będzie konserwacja książek. Dzięki konserwacji, książki stają się odnowione, zabezpieczona przed czynnikami takimi jak wilgoć, zbyt wysoka temperatura bądź złe światło.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Wydawnictwo dla dzieci

  Wydawnictwo dla dzieci

  Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy pod kątem dystrybucji produktów Wydawnictwa Promyczek. Głównym zadaniem wydawnictwa promyczek jest wydawanie czasopism dla dzieci "promyczek dobra" ale w miarę naszych możliwości przygotowujemy też różne wydawnictwa dla dzieci. Jako jedyne wydawnictwo wznawiamy list Jana Pawła II do Dzieci napisany w 1993r.W naszej ofercie posiadamy również filmy religijne dla dzieci. Zapraszamy

  Data dodania: 19 12 2012 szczegóły wpisu
 • Oficyna Wydawnicza Impuls

  Oficyna Wydawnicza Impuls

  Oficyna Wydawnicza Impuls to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia oferująca publikacje głównie z zakresu szeroko pojętej pedagogiki, edukacji, wychowania i logopedii. Książki dystrybuowane są zarówno w tradycyjnym, papierowym formacie, jak również pod postacią ebook. Poza wartościową treścią publikacje charakteryzują się wyjątkowo starannym i ekologicznym wykonaniem.

  Oficyna Wydawnicza Impuls to wydawnictwo naukowe i księgarnia internetowa. Oficyna Wydawnicza "Impuls", istniejąca na rynku wydawniczym od 13 grudnia 1990 roku, przygotowuje do druku i drukuje na zlecenie klientów wszelkie publikacje.W ofercie posiadamy nowości wydawnicze, publikacje naukowe, książki o tematyce pedagogika specjalna, socjologia, psychologia, gerontologia, resocjalizacja, wydawnictwa muzyczne. Oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy: skład komputerowy (DTP), projekty okładek, opracowanie typograficzne i plastyczne prac, pozyskanie zdjęć z renomowanych agencji fotograficznych, wielostopniową redakcję i korektę książki, jej druk i oprawę (miękką, broszurową lub twardą, szytą),archiwizowanie publikacji na CD i przygotowanie do wykorzystania w druku cyfrowym

  Data dodania: 10 03 2012 szczegóły wpisu

Wydawnictwa książkowe - nowa strona:

Adres: