Wydawnictwa multimedialne

 • Kurs video, kurs php, kurs 3d max, kurs wordpress

  Kurs video, kurs php, kurs 3d max, kurs wordpress

  Edugrafia.pl to wydawnictwo informatycznych kursów video. Kursy video to obecnie jedna z najszybszych i najskuteczniejszych form przyswajania wiedzy. W naszej bazie kursów znajdziesz video kurs php, kurs 3d max, kursy wordpressa. Nauczysz się edycji zdjęć oraz tworzenia stron internetowych. Nasza specjalność to tutoriale photoshopa. Nasze kursy są dla wszystkich. Nieważne ile masz lat, czym się zajmujesz i jaka jest Twoja obecna wiedza. Lekcje pokazane w łatwy i przystępny sposób. Nasze kursy nauczą każdego !
  W naszej bazie kursów znajdziesz wideo kursy photoshop, porady wordpressa, kursy 3d maxa, php. Nauczysz się edycji zdjęć oraz tworzenia stron internetowych.

  Data dodania: 10 09 2013 szczegóły wpisu
 • Multimedia w edukacji

  Multimedia w edukacji

  Multimedia w szkole to coś dla tych którzy łączą miłość do nauki matematyki, szkoły oraz nowych technologii. Te zagadnienia interesują uczniów nauczycieli jak i też dyrektorów. Multimedia w edukacji to istotna kwestia, którą szkoła powinna się zając. Papierowe podręczniki są coraz częściej zastępowane przez e-booki. W szkołach wykorzystuje się też multibooki, czyli książki on-line. Są one poręczniejsze i tańsze.

  Data dodania: 30 12 2011 szczegóły wpisu

Wydawnictwa multimedialne - nowa strona:

Adres: