obuwie akcesoria

 • Multirenowacja.pl

  Multirenowacja.pl

  Sprawdź wyjątkowe marki produktów w wyjątkowych ofertach na Multirenowacja! Środki dostępne w naszej ofercie są przygotowane do różnego zastosowania i przeznaczenia. Idealne do skóry butów, odzieży, mebli czy tapicerki. Posiadamy również wyjątkowe akcesoria i środki czyszczące kamień, drewno czy metal. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Fajne akcesoria do porządkowania swojej szafy, sprawdź wieszaki do krawatów i pasków. Idealne okazje specjalnie dla Ciebie.

  Data dodania: 08 07 2019 szczegóły wpisu
 • Klenz.com.pl dezynfekcja obuwia

  Klenz.com.pl dezynfekcja obuwia

  Dezynfekcja w wydaniu marki Klenz to nowoczesna dezynfekcja obuwia, którą można zastosować w mieszkaniach prywatnych i obiektach komercyjnych.


  Firma oferuje dezynfektor, w którym może być przeprowadzona dezynfekcja butów, sprzętu czy akcesoriów. Nowatorskie rozwiązania, zastosowane w dezynfektorze, pozwalają na krótki cykl dezynfekcji (tylko 8 minut), przy wysokiej skuteczności dezynfekcji (dezynfekcja z wykorzystaniem nanocząstek srebra i ozony pozwala na zabicie 99,7% bakterii, grzybów i zarodników, zwalczając jednocześnie nieprzyjemny zapach dezynfekowanych przedmiotów). Skuteczność urządzenia została potwierdzona licznymi badaniami i testami.


  zalety:

  Prawie 100% skutecznego usunięcia brudu oraz grzybów
  Szybkie działanie
  Bezpieczne użytkowanie

  Nasz dezyfektor nadaje się do umiejscowienia na siłowniach, basenach, w hotelach i wielu innych.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • KAPS SP. Z O.O. płyty zelówkowe

  KAPS SP. Z O.O. płyty zelówkowe

  Akcesoria naprawcze, narzędzia oraz maszyny lub poszczególne artykuły wykorzystywane przy całościowej naprawie obuwia dystrybuuje znana i doceniana w Polsce marka KABBER. Firma powstała w rezultacie wieloletniego doświadczenia w specjalistycznej branży szewstwa zawodowego. Kooperując z nami, mają Państwo gwarancję zdobycia wysokiej jakości produktów, jakie znacznie usprawnią pracę i wspomogą jeszcze efektywniej świadczyć usługi szewskie. Na naszych flekach i zelówkach lub przeróżnego typu klejach można polegać za każdym razem. Sprawnie rozprowadzamy zamówiony towar w dowolne miejsce na terenie kraju. Dane kontaktowe odszukają Państwo wraz z katalogiem wyrobów na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 szczegóły wpisu
 • Fleczki do obuwia oraz akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia, skór – Koniflek.pl

  Fleczki do obuwia oraz akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia, skór – Koniflek.pl

  Sklep z najlepszymi kosmetykami do konserwacji i czyszczenia obuwia i galanterii skórzanej. W ofercie sklepu znajdziesz fleki, tłuszcze do butów oraz pasty obuwnicze w kremie i tradycyjne, wkładki obuwnicze (półwkładki, podpiętki, zapiętki), sznuróWki, farby do skóry i tekstyliów, pasty do zamszu i nubuku, impregnaty do obuwia i galanterii skórzanej i nieskórzanej. W ofercie sklepu także kleje, nity, żabki na spody butów, prawidła, kosmetyki do renowacji galanterii skórzanej i tekstyliów i wiele innych. Szybka wysyłka lub odbiór osobisty na terenie Lublina – Koniflek.pl

  Data dodania: 06 03 2013 szczegóły wpisu
 • ROBERTK - wkładki termiczne do butów

  ROBERTK - wkładki termiczne do butów

  Witryna internetowa www producenta wkładek do butów. Podmiot gospodarczy produkuje wkładki do obuwia żelowe, korkowe, termiczne, antypoślizgowe, przeciwpotowe, sportowe, zimowe a przy tym półwkładki, które dopasowują wygodę poruszania. W spisie produktów przeróżne typy wkładek do obuwia, jak chociażby wkładki do obuwia termiczne, skórzane - wytworzone ze skóry w kolorach: beżowym, czarnym, białym, np.: profilowane z pelotką i podparciem łuku, wkładki przeciwpotne: białe - lateksowe (bawełna z lateksem), czarne - lateksowo-bawełniane z dodatkiem węgla aktywnego, wkładki uniwersalne z możliwością samodzielnego dopasowania rozmiaru przez wycięcie pożądanej ilości materiału, wkładki sportowe - profilowane wkładki do obuwia sportowego (w spisie produktów dostępne rozmiary damskie i męskie), antypoślizgowe miękkie, które blokują zsuwanie się stopy do przodu, w butach na wysokim obcasie, wkładki żelowe do samodzielnego przycinania, dostępne w 3 rozmiarach. Firma zaopatruje hurtownie i sklepy ponadto prowadzi sprzedaż zarówno w siedzibie firmy jak i wysyłkową.

  Data dodania: 25 02 2013 szczegóły wpisu
 • MAZBIT - ortopedyczne i profilaktyczne wkładki do butów

  MAZBIT - ortopedyczne i profilaktyczne wkładki do butów

  Firma Mazbit jest producentem dodatków do obuwia, tj.: wkładki, wkładki do butów, wkładki do obuwia, wkładki ortopedyczne, wkładki profilaktyczne, półwkładki, stojaki ekspozycyjne, zapiętki, podpiętki, sznurowadła, bufalo, palc, silver, pasty, kosmetyki do obuwia. Posiadamy szeroką gamę produktów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i produktów. Udzielimy wszelkich informacji telefonicznie jak i drogą elektroniczną. Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą hurtową akcesoriów do obuwia tj.: wkładki do butów, wkładki do obuwia, wkładki ortopedyczne, wkładki profilaktyczne, półwkładki, stojaki ekspozycyjne, zapiętki, podpiętki, sznurowadła, pasty, kosmetyki do obuwia. Posiadamy szeroką gamę dodatków i akcesoriów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Ewbet wkładki do butów

  Ewbet wkładki do butów

  Istniejemy na rynku od 1995 roku. Firma Ewbet specjalizuje się w produkcji wkładek do obuwia. Oferujemy Państwu bogaty asortyment tj.: wkładki, wkładki do butów, wkładki do obuwia, podpodeszwy, tuby foliowe. W asortymencie można znaleźć przedmioty produkowane na wtryskarkach oraz elementy formowane próżniowo. W dążeniu do sprostania ciągle zwiększających się wymagań rynku w oferowanych przez nas produktach wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i trendy. Zapewniamy terminowość i profesjonalizm.

  Data dodania: 03 04 2012 szczegóły wpisu

obuwie akcesoria - nowa strona:

Adres: