obuwie medyczne

 • ZAKŁADY ORTOPEDYCZNE WARSZAWA buty ortopedyczne Warszawa

  ZAKŁADY ORTOPEDYCZNE WARSZAWA buty ortopedyczne Warszawa

  Firma Zakłady Ortopedyczne Jerzy Omiotek znajduje się w Warszawie Aninie. Angażuje specjalistów w zakresie techniki ortopedycznej, co pozwala rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy techniczne i zapewniać pacjentom właściwy komfort życia mimo chorób. W ofercie mieści się duży asortyment fasonów obuwia ortopedycznego stabilizującego oraz odciążającego, a także dla diabetyków ze stopą cukrzycową. Zakłady tworzą też protezy własnego wyrobu i sprzedają wyroby sprawdzonych wytwórców krajowych oraz zagranicznych. Każdemu, kto skorzysta z naszych usług, zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na gotowy artykuł. Aby dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na witrynę.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • Propedia

  Propedia

  Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu internetowego Propedia? Zajmujemy się sprzedażą obuwia specjalistycznego online. W swojej ofercie posiadamy obuwie najwyższej jakości, wykonane ze specjalnych materiałów. Obuwie przeznaczone jest dla pracowników, którzy w swojej pracy muszą w sposób szczególny dbać o higienę. Posiadamy obuwie medyczne, operacyjne, profilaktyczne, robocze. Zapewniamy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 18 06 2013 szczegóły wpisu
 • Buty zdrowotne

  Buty zdrowotne

  Mbut to firma, jaka zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy obuwia. W jej ofercie można znaleźć doskonałe buty zdrowotne, jakie idealnie sprawdzą się w przypadku wszystkich dolegliwości i zapewnią stopom odpowiednie oparcie. Mbut proponuje również buty w nietypowych, małych rozmiarach, jakich nie można znaleźć w zwyczajnych sklepach, w tym balerinki, czółenka, klapki na basen i kapcie domowe. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się wysoko jakościowe parasole, zarówno damskie, jak i męskie lub dla całej rodziny.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Obuwie medyczne

  Obuwie medyczne

  Jesteśmy producentem obuwia medycznego i zdrowotnego. W naszej ofercie znajdą państwo również buty zawodowe oraz profilaktyczne, spody drewniane i drewniaki. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, posiadamy również różnorodną gamę wzorów obuwia, którą ciągle poszerzamy. Nasze obuwie jest zgodne z normą PN-EN ISO 20 347:2005(U), która jest wymagana dla butów zawodowych do użytku w pracy. Spełniają one przepisy rozporządzenia Ministra Gospodarki z 21 grudnia 2005r. oraz dyrektywy 89/686/EWG. Umieszczony na obuwiu medycznym znak bezpieczeństwa CE kategorii I daje gwarancję najwyższej jakości, oraz, że wyrób jest bezpieczny dla użytkownika i nie zagraża środowisku naturalnemu.

  Data dodania: 02 04 2012 szczegóły wpisu

obuwie medyczne - nowa strona:

Adres: