Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

Ocena: 4.5/10 (10 głosów)Dwujęzyczny, polsko-niemiecki portal bezpłatnych ogłoszeń matrymonialnych. 6 miesięcy za darmo. Szukasz partnerki, partnera, z Niemiec, a może z Polski. Tłumaczymy pol-niem-pol, doradzamy i pomagamy. Załóż teraz swój profil za darmo i szukaj z nami przez sześć miesięcy swojego szczęścia. Dodaj swoje zdjęcie, napisz o swoim hobby i zainteresowaniach, filmach, książkach i o ulubionych potrawach. Bo kto szuka, i da się poznać, ten znajdzie.


podobne strony:
 • Biuro matrymonialne Serenada

  W wielu ofertach biur matrymonialnych można zapoznać się z ofertą, że biuro świadczy rzetelne i solidne usługi. Reklamowanie swoich usług jest rzeczą oczywistą zwłaszcza gdy w branży jest duża konkurencja. Biura prześcigają się ofertami, rodzajami świadczonych usług i cenami. Można byłoby się spierać na czy polegają solidne i rzetelne usługi matrymonialne. Zresztą zgodnie z nauką w logice takie określenie jest nieostre. Solidność usług matrymonialnych to działania firmy, które mają doprowadzić do skojarzenia pary. Cele matrymonialne stawiamy na pierwszym miejscu. Ale nie zawsze, dzisiaj klienci biur matrymonialnych w większości poszukują partnera/ki na dalszą drogę życia. Z naszych doświadczeń wiemy, że co 3-4 para, która poznała się w Biurze Serenada zawarła związek małżeński. A co z pozostałymi parami? Większość z nich pozostała w wolnym związku na zasadzie, przyjaźni i partnerstwa. Zresztą nie ma się co dziwić, przeważająca ilość par, to rozwiedzione panie i rozwodnicy, którzy nie zawsze mają dobre wspomnienia z poprzednich związków. Najwięcej ślubów zawierają osoby młode (panny i kawalerowie) oraz osoby starsze będące wdowcami. Solidne usługi to przede wszystkim dbałość o klienta, przestrzeganie zasad działalności i regulaminu Biura. Zakres oferowanych usług musi być czytelny dla klienta. Biuro matrymonialne musi dużo wymagać od siebie i być gwarantem świadczonych usług w ramach określonej opłaty członkowskiej. Biuro matrymonialne Serenada spełnia takie kryteria, o czym świadczy duża ilość klientów z kraju i zagranicy. Za swoje profesjonalne usługi zyskaliśmy też uznanie wśród renomowanych biur w Europie, Ameryce i Australii.

 • Duo - łączymy ludzi

  Nasza firma, nie jest kolejnym tradycyjnie rozumianym biurem matrymonialnym ani serwisem randkowym. Stawiamy na nowoczesność, profesjonalizm, a przede wszystkim na bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki wywiadowi przeprowadzonemu przez psychologa jesteśmy w stanie dobrze zrozumieć Twoje oczekiwania i pomóc Ci w znalezieniu najlepiej pasującego do Ciebie partnera.Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

 • Biuro matrymonialne Rytmika Serc

  Trudnym bywa zakochać się. Oferta tego biura matrymonialnego krzyczy do ludzi samotnych. Nasze czasy bronią się przed miłością. Trzeba nie zapominać o swoim sercu. Wystosowujemy zaproszenie w Twoim kierunku w imieniu naszej firmy jaką jest to biuro matrymonialne. Z naszą pomocą uda Ci się zapoznać ciekawe nowe osoby. Dużo takich osób znajduje się w ofercie naszego biura. Na należącej do nas witrynie www odszukasz niezbędne szczegóły. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Razem z nami współdziała studio taneczne Twój Rytm. Odwiedź to biuro matrymonialne i zwalcz swoją samotność. Z nami zrobisz to bardzo szybko! Zapraszamy! Odwiedź Kraków. Będziesz zadowolony! Nauczysz się tańca i miłości. Jeżeli interesujesz się zapoznawaniem nowych ludzi to dobrze trafiłeś! Wejdź na naszą stronę i przeczytaj więcej szczegółów! To najlepsze biuro matrymonialne! Kraków czeka!

 • Elitarne Biuro Matrymonialne Victoria

  Jesteśmy elitarnym biurem matrymonialnym na poziomie europejskim. Prowadzimy ścisłą selekcję kandydatów – nasi klienci to wyłącznie ludzie z wyższym wykształceniem, ogromną klasą, atrakcyjni, o wysokiej pozycji społecznej. Będziecie Państwo mile zaskoczeni osobami poznanymi za naszym pośrednictwem! Rygorystycznie dbamy o dyskrecję i poszanowanie prywatności. Prowadzimy fachowy dobór indywidualny. Można zarejestrować się osobiście, w biurze stacjonarnym oraz online. Oferta jest ta sama, opłata jednorazowa.

 • Biuro matrymonialne MyDwoje.pl

  Biuro matrymonialne MyDwoje to internetowe biuro matrymonialne nowej generacji. Kojarzy partnerów według zgodności osobowości i życiowych wartości. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl dopasowuje partnerów za pomocą Testu Doboru Partnerskiego. Metoda MyDwoje.pl dopasowuje partnerów respektując ich indywidualne kryteria i oczekiwania wobec partnera. Biuro matrymonialne MyDwoje skierowane jest do osób poszukujących partnera na stałe, pragnących założyć rodzinę i planujących ułożyć sobie życie. MyDwoje tak jak inne biura matrymonialne rekomenduje propozycje kontaktów i fotooferty. Jednak u nas otrzymasz dużo więcej ofert i ogłoszeń matrymonialnych, szybciej i wygodniej, bo online. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdza oferty i anonse matrymonialne podobnie jak tradycyjne biura matrymonialne. Oferty weryfikujemy indywidualnie a każdy Użytkownik może odebrać Certyfikat Wiarygodnego Profilu przedstawiając nam swój dowód osobisty.
  Biuro matrymonialne MyDwoje.pl to:
  * sprawdzone ogłoszenia matrymonialne ze zdjęciem
  * Trafny dobór partnerski w oparciu o test osobowości, zgodność zainteresowań
  * Sortowanie ofert według odleglości i kryteriów (własnych, partnera i wspólnych)
  * Poważne oferty, weryfikacja Wizytówek i Zdjęć, Certyfikat Wiarygodnego Profilu
  * Anonimowość, indywidualne otwieranie zdjęć
  * Pomoc telefoniczna 022 201 25 89 i online codziennie 9:00-24:00
  * Wydarzenia dla Singli!
  Zarejestruj się bezpłatnie na www.mydwoje.pl

 • Amor Biuro Matrymonialne

  Jeśli masz dość samotności. Masz ochotę spędzić miło czas z drugą osobą, przytulić się, porozmawiać. Zgłoś się do Nas i wygraj z samotnością, pomożemy w znalezieniu drugiej połówki. Dziękujemy Państwu za zainteresowanie się naszą stroną. Jesteśmy Biurem Matrymonialnym i zachęcamy samotne, dorosłe osoby do skorzystania z naszych usług. Jeśli szukają Państwo swojej życiowej, drugiej połówki to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Każdy klient w naszym biurze jest traktowany indywidualnie i zrobimy wszystko, aby znaleźć życiowego partnera zgodnie z wymaganiami. Szanowni Państwo każda samotna osoba pragnie mieć kogoś z kim może spędzać miło czas, porozmawiać o każdej chwili i się przytulić. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu i wygrania z samotnością.

 • Biuro Matrymonialne Warszawa

  Biuro Matrymonialne Godiva posiada wiele ofert z Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Naszymi klientami są osoby, które szukają partnera na życie. W chwili obecnej jest około 1000 ofert kobiet i mężczyzn szukających drugiej polowy. Rejestrując się na naszej stronie, wykopując program Premium masz możliwość natychmiastowego kontaktu wybranymi osobami. Korzystając z wyszukiwarki na stronie automatycznie ukażą się osoby jakich szukasz.