Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

Ocena: 3.4/10 (25 głosów)Dwujęzyczny, polsko-niemiecki portal bezpłatnych ogłoszeń matrymonialnych. 6 miesięcy za darmo. Szukasz partnerki, partnera, z Niemiec, a może z Polski. Tłumaczymy pol-niem-pol, doradzamy i pomagamy. Załóż teraz swój profil za darmo i szukaj z nami przez sześć miesięcy swojego szczęścia. Dodaj swoje zdjęcie, napisz o swoim hobby i zainteresowaniach, filmach, książkach i o ulubionych potrawach. Bo kto szuka, i da się poznać, ten znajdzie.Podobne strony
  • Biuro matrymonialne Serenada

    W wielu ofertach biur matrymonialnych można zapoznać się z ofertą, że biuro świadczy rzetelne i solidne usługi. Reklamowanie swoich usług jest rzeczą oczywistą zwłaszcza gdy w branży jest duża konkurencja. Biura prześcigają się ofertami, rodzajami świadczonych usług i cenami. Można byłoby się spierać na czy polegają solidne i rzetelne usługi matrymonialne. Zresztą zgodnie z nauką w logice takie określenie jest nieostre. Solidność usług matrymonialnych to działania firmy, które mają doprowadzić do skojarzenia pary. Cele matrymonialne stawiamy na pierwszym miejscu. Ale nie zawsze, dzisiaj klienci biur matrymonialnych w większości poszukują partnera/ki na dalszą drogę życia. Z naszych doświadczeń wiemy, że co 3-4 para, która poznała się w Biurze Serenada zawarła związek małżeński. A co z pozostałymi parami? Większość z nich pozostała w wolnym związku na zasadzie, przyjaźni i partnerstwa. Zresztą nie ma się co dziwić, przeważająca ilość par, to rozwiedzione panie i rozwodnicy, którzy nie zawsze mają dobre wspomnienia z poprzednich związków. Najwięcej ślubów zawierają osoby młode (panny i kawalerowie) oraz osoby starsze będące wdowcami. Solidne usługi to przede wszystkim dbałość o klienta, przestrzeganie zasad działalności i regulaminu Biura. Zakres oferowanych usług musi być czytelny dla klienta. Biuro matrymonialne musi dużo wymagać od siebie i być gwarantem świadczonych usług w ramach określonej opłaty członkowskiej. Biuro matrymonialne Serenada spełnia takie kryteria, o czym świadczy duża ilość klientów z kraju i zagranicy. Za swoje profesjonalne usługi zyskaliśmy też uznanie wśród renomowanych biur w Europie, Ameryce i Australii.

  • Biuro Matrymonialne Warszawa

    Biuro Matrymonialne Godiva posiada wiele ofert z Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Naszymi klientami są osoby, które szukają partnera na życie. W chwili obecnej jest około 1000 ofert kobiet i mężczyzn szukających drugiej polowy. Rejestrując się na naszej stronie, wykopując program Premium masz możliwość natychmiastowego kontaktu wybranymi osobami. Korzystając z wyszukiwarki na stronie automatycznie ukażą się osoby jakich szukasz.