Akumulatory, baterie

 • Amperia serwis akumulatorów

  Amperia serwis akumulatorów

  Firma Amperia przygotowała atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców, powiązaną z serwisem baterii przemysłowych i akumulatorów. Dzięki właściwemu zapleczu i środkach technicznych, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dla Państwa na czas oraz profesjonalnie wykonywać usługi utrzymania, naprawy czy regeneracji baterii. Wykonają oni ponadto utylizację zużytych ogniw, baterii i akumulatorów bez negatywnego wpływu na środowisko. Ofertę firmy uzupełnia usługa montażu oraz serwisu baterii stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej grupy, gdzie umieszczony jest szczegółowy opis wykonywanych przez nią usług.

  Data dodania: 06 04 2016 szczegóły wpisu
 • Akumulatory samochodowe - BatCar.pl

  Akumulatory samochodowe - BatCar.pl

  W przygotowanej przez nasz akumulator sklep ofercie, znajdziecie Państwo akumulator w różnych rozmiarach. W naszej ofercie posiadamy zarówno akumulatory samochodowe, jak i najnowocześniejsze akumulatory przeznaczone do motocykli a także profesjonalne akumulatory do samochodów ciężarowych. Posiadamy także tanie akumulatory do motorówek. Nasza hurtownia akumulatorów jest wszystkim, czego Państwo potrzebujecie. Najwyższa jakość towarów idzie w parze z atrakcyjną ceną.

  Data dodania: 17 07 2012 szczegóły wpisu
 • Baterie przemysłowe

  Baterie przemysłowe

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Mirpol przedstawia swoje usługi i swój towar. Firma ma wysoką pozycję na rynku już od prawie dwudziestu lat. Importujemy profesjonalne baterie przemysłowe cenionych producentów. Podstawę działalności stanowią kontakty zagraniczne w zakresie działalności. Prowadzimy usługi przedstawicielskie i agencyjne na rzecz kontrahentów. Wysoka jakość oraz najlepsze wykonanie produktów to jedynie wybrane nasze atuty. Oferta handlowa obejmuje części do przemysłu okrętowego i lotniczego.

  Data dodania: 09 05 2012 szczegóły wpisu
 • Baterie do laptopów

  Baterie do laptopów

  Prezentowana firma zajmuje się produkcją zasilaczy do różnego typu urządzeń przenośnych. Oferta zawiera wysokiej klasy baterie do laptopów stanowiące dużo tańszą alternatywę dla oryginalnych baterii. Wszystkie produkty marki Energy4U przechodzą testy sprawności. Rekomendowane zamienniki baterii wytwarzane są z fabrycznie nowych części. Zastosowanie najwyższej jakości ogniw klasy A zapewnia ponadprzeciętną trwałość i długi okres użytkowania. Możemy się poszczycić wyjątkowo małym odsetkiem zwrotów reklamacyjnych.

  Data dodania: 18 01 2012 szczegóły wpisu
 • Link ZPU producent baterii trakcyjnych

  Link ZPU producent baterii trakcyjnych

  Głównym celem działania firmy jest produkcja i sprzedaż baterii do wózków widłowych, różnego typu baterii dla przemysłu i kolejnictwa. Jako prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, kładziemy szczególny nacisk na innowacje technologiczne stale podwyższając jakość naszych wyrobów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki.Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji zakupionych u nas wyrobów. Połączenie wieloletniego doświadczenia w branży wraz z nowoczesną technologią produkcji to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności naszych wyrobów. Oferujemy: baterie trakcyjne, ogniwa trakcyjne, baterie stacjonarne, akumulatory typu MELEX, baterie do wózków widłowych, akumulatory do wózków widłowych, akumulatory wagonowe, regenerację baterii, przeglądy gwarancyjne baterii, odbiór zużytych baterii.

  Data dodania: 03 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Akumulatory, baterie - nowa strona:

Adres: