Elektryczne materiały

 • JS INTEGRAL Obudowy do elektroniki

  JS INTEGRAL Obudowy do elektroniki

  Mieszczące się w Zielonej Górze przedsiębiorstwo JS Integral jest ekspertem z długoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. Wśród jej wyrobów znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia rozdzielcze dla różnych dziedzin przemysłu, takie jak panele sterownicze, wiązki kablowe bądź rozdzielnice elektryczne. Spółka zajmuje się również produkcją szafek i obudów metalowych jak i konstrukcji metalowych i metalowo-elektrycznych. JS Integral zapewnia dodatkowo profesjonalne usługi powiązane z obróbką mechaniczną metali, malowaniem proszkowym jak i cięciem laserowym. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły oferty przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
 • ZWARPOL transformatory probiercze

  ZWARPOL transformatory probiercze

  Prezentujemy Państwu Fabrykę Aparatów Elektrycznych ZWARPOL z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy od 1918 roku. Jesteśmy producentem urządzeń i aparatów średniego oraz wysokiego napięcia. Polecamy: przekładniki, transformatory, aparaty do badania kabli i oleju, dzielniki napięcia, układy probiercze AC/DC, stanowiska do badania butów i rękawic izolacyjnych, chodników lub drążków elektroizolacyjnych i wiele innych. Współpracują z nami elektrownie, elektrociepłownie, placówki certyfikujące, zakłady badań sprzętu ochronnego i inne. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 12 2015 szczegóły wpisu
 • Przewody elektryczne

  Przewody elektryczne

  Firma Martmet oferuje kontrahentom osprzęt elektryczny. W naszej propozycji znajdą Państwo duży wybór produktów, pozwalający na zakup każdych niezbędnych w określonym momencie artykułów. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem końcówek do przewodów elektrycznych. Całą naszą ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej. Często oferujemy kontrahentom interesujące akcje rabatowe, pozwalające na nabycie produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Przy większych zakupach oferujemy duże rabaty.

  Data dodania: 27 10 2015 szczegóły wpisu
 • Ivichem.pl

  Ivichem.pl

  Specjalizujemy się w produkcji preparatów do lutowania. Stale rozszerzamy naszą ofertą środków wspomagających lutowanie. Dysponujemy aktualnie specyfikami sprawiającymi, że możliwe staje się lutowanie aluminium, stali nierdzewnej, znalu, durali przy pomocy zwykłej cyny i lutownicy kolbowej. Wkrótce wprowadzone do oferty zostaną również inne środki do lutowania - m.in. podzespołów elektronicznych.
  Na każdym etapie udzielamy szerokiego wsparcia naszym klientom - zarówno detalistom, jak i klientom hurtowym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2014 szczegóły wpisu
 • Stycznik

  Stycznik

  Zapraszamy na stronę internetową firmy Relpol S.A, jednego z największych producentów przekaźników elektromagnetycznych w Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno styczniki jaki urządzenia dozymetryczne. Ponadto oferujemy także różnego typu detektory promieniowania. Wejdź na naszą stronę oraz zapoznaj się z naszą ofertą. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy oraz życzymy przyjemnej lektury.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Elektryczne materiały - nowa strona:

Adres: