Filtry

 • ITC ECO filtry do klimatyzacji

  ITC ECO filtry do klimatyzacji

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo ITC Eco, które posiada swoją siedzibę w Rudzicy. Działalność naszej firmy od wielu lat jest związana z oczyszczaniem powietrza oddawanego do atmosfery w wyniku procesów przemysłowych oraz produkcyjnych. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, fachowe doradztwo jak i kompleksową obsługę przedsiębiorstw objętych restrykcyjnymi normami ekologicznymi. Zapewniamy terminową oraz profesjonalną realizację każdego zamówienia, wysoki standard usług i atrakcyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem informacji na temat oferty, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Filtry podłogowe

  Filtry podłogowe

  Ksystem jest autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Grupa CSV. Posiadamy dwa oddziały. Jeden mieści się w Sosnowcu a drugi w Mysłowicach. Mogą Państwo dokonywać zakupów również w prowadzonym przez nas sklepie internetowym, który udostępniamy na witrynie ksystem.pl. W ofercie naszego sklepu klienci odnajdą produkty czyszczące, maty filtracyjne a także pistolety lakiernicze. Dodatkowo proponujemy kompletne wyposażenie do zastosowań lakierniczych i przemysłowych. Każde artykuły zostały bardzo precyzyjnie zaprezentowane razem z wszelkimi danymi technicznymi.

  Data dodania: 14 05 2015 szczegóły wpisu
 • MOTON worki filtrujące

  MOTON worki filtrujące

  Proponowane przez nas dodatki są dostępne w przeróżnych gatunkach i wykonane z najlepszego typu budulców. Wszelkie części, jakie są w naszej ofercie doskonale nadają się do zainstalowania ich na każdym typie powierzchni użytkowej. Szerokie ewentualności zastosowań o różnej odmianie filtracji, doskonale się sprawdzają nawet parę lat po ich zamontowaniu. Moton posiada w swojej ofercie takie rozwiązania, jakie od lat zadowalają naszych Klientów i pomagają ich w codziennej pracy. To daje nam pewność porządnie zrealizowanego zadania. Całokształt najistotniejszych wiadomości o naszej jednostce można znaleźć na naszej stronie internetowej, na jaką ciepło inwitujemy:

  Data dodania: 26 06 2013 szczegóły wpisu
 • Producent filtrów powietrza

  Producent filtrów powietrza

  Firma SM-FILTER zajmuje się produkcją filtrów powietrza do urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych: filtry kieszeniowe, filtry kaowe, filtry panelowe, filtry płaskie (fan-coil), filtry harmonijkowe, filtry workowe, oraz zajmuje się sprzedażą włóknin filtracyjnych klas dokładności od EU2(G2) do EU9 (F9).Wszystkie filtry posiadają ATEST PZH i są zgodne z normą PN EN 779:2005. Dane kontaktowe: SM-FILTER, ul. 3-go Maja 10/14, 99-300 Kutno, Polska, tel. +48 515-192-078, fax +48 24 355-45-85, e-mail: sm-filter@wp.pl.

  Data dodania: 20 03 2011 szczegóły wpisu

Filtry - nowa strona:

Adres: