Kompresory

 • KOMPRESORTECHNIK instalacje pneumatyczne

  KOMPRESORTECHNIK instalacje pneumatyczne

  W Warszawie mieści się Zakład mechaniki maszyn Kompresortechnik, jaki specjalizuje się w naprawie sprężarek. Oferujemy: remonty modułów śrubowych, regeneracje części, przeglądy techniczne, regulację parametrów, budowę i rozbudowę instalacji sprężonego powietrza. Angażujemy tylko rzetelnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 11 2016 szczegóły wpisu
 • COMEST

  COMEST

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą systemów pneumatycznych w zakładach przemy-słowych. Projektuje oraz modernizuje sieci sprężonego powietrza oraz układy automatyki przemy-słowej.

  Comest pomaga swym klientom zmniejszać koszty wytworzenia ich wyrobów, co bezpośrednio przekłada się na zwiększanie konkurencyjności zakładów produkcyjnych. Osiąga to dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań, jak również poprzez montaż urządzeń charakteryzujących się wysoką niezawodnością.

  Firma jest dystrybutorem energooszczędnych i trwałych dmuchaw LuToS, łopatkowych kompresorów Gardner Denver Wittig oraz Gnutti System.

  Posiada doświadczenie w projektowaniu i budowie rurociągów dla sprężonego powietrza oraz automatycznych układów sterowniczych. Monitoruje procesy przemysłowe.

  Działalność swą skupia na obsłudze oczyszczalni i przepompowni ścieków, ale wykonuje również projekty, zaopatruje w maszyny i zapewnia serwis na innych obiektach technicznych.

  W jej ofercie znaleźć można też bogaty wybór czujników i sond własnej konstrukcji.

  Data dodania: 13 11 2013 szczegóły wpisu
 • Kompresory

  Kompresory

  Atmopol w swoim asortymencie dysponuje nadzwyczajnie dostatnią propozycję wystosowaną do warsztatów, przedsiębiorstw tudzież osób prywatnych. W naszym arsenale trzymamy takie urządzenia jak sprężarki śrubowe, kompresory, osuszacze powietrza i różne pokrewne. Wiedziemy się regułą iż najistotniejsza jest jakość wytwarzanych towarów oraz interes klienta. Jeżeli potrzebujesz zatem świetnego wyposażenia dla osobistej firmy ewentualnie do domu to zapraszamy na naszą {witrynę|stronę). Uzyskasz tam wielu atrakcyjnych treści na temat przyrządów jakie proponujemy. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu w celu zaczęcia współpracy.

  Data dodania: 19 05 2011 szczegóły wpisu
 • Kompresory używane

  Kompresory używane

  Firma Grunt-Mar jest wiodącym dystrybutorem kompresorów używanych i nowych renomowanych firm. Maszyny używane posiadają wszelkie niezbędne atesty,poddawane są regularnej, rygorystycznej kontroli. firma Grunt-Mar specjalizuje się także w sprzedaży piaskarek, zarówno używanych jak i nowych, młotów pneumatycznych, węży ciśnieniowych. Grunt-Mar oferuje kompresory znanych firm po rozsądnych cenach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2010 szczegóły wpisu
 • machAIR - sprężarki, kompresory

  machAIR - sprężarki, kompresory

  Bogata oferta urządzeń dla budownictwa i przemysłu. Agregaty prądotwórcze o mocy do 500 kVA oraz sprężarki przewoźne firmy Ingersoll-Rand. W ofercie również sprężarki śrubowe oraz tłokowe Ingersoll-Rand, Abac oraz Walter. Firma machAIR to doradztwo, sprzedaż i serwis sprężarek śrubowych wraz z wykonywaniem kompleksowo remontu modułów sprężających. Uzupełnieniem oferty są urządzenia uzdatniania sprężonego powietrza tj. osuszacze ziębnicze, adsorpcyjne, separatory wody, filtry sieciowe czy spusty kondensatu. Projektowanie i budowa kompletnych sprężarkowni oraz instalacji sprężonego powietrza. Oferta dla budownictwa to m.in. minikoparki i miniładowarki Bobcat, ubijaki, zagęszczarki, wibratory do betonu firmy Belle, wieże i balony oświetleniowe, sprzęt wyburzeniowy Montabert, przecinarki, urządzenia hydrauliczne oraz młoty i narzędzia pneumatyczne.

  Data dodania: 07 07 2010 szczegóły wpisu

Kompresory - nowa strona:

Adres: