Łożyska

 • Łożyska - ewmar.com.pl

  Łożyska - ewmar.com.pl

  Przedsiębiorstwo EWMAR-NESS działa w sektorze stale od wielu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży łożysk oraz dodatków. Do propozycji wybieramy tylko towary renomowanych wytwórców, co sprawia, że możemy zapewnić ich świetną jakość. Nasza propozycja zawiera także wyroby hutnicze i dodatki do kotłów. Siedziba naszej firmy usytuowana została w Sosnowcu. Proponujemy kontrahentom ekspresową przesyłkę wszystkich zamówionych produktów. Ludzi zainteresowanych kooperacją zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 22 04 2017 szczegóły wpisu
 • Łożyska Łódź

  Łożyska Łódź

  Zapraszamy do centrum Łodzi do siedziby firmy JGTechnik. To specjalistyczna firma dostarczająca elementy techniczne dla firm oraz klientów detalicznych. Specjalizują się w łożyskach oraz innych elementach, które utrzymują maszyny w wysokiej sprawności takie jak pasy klinowe, smary czy uszczelniacze. Ich zaletą jest to, że mieszczą się w samym centrum miasta Łódź, na ulicy Gdańskiej, kilkadziesiąt metrów od centrum Manufaktura. Plusem jest także to, że są jedną z niewielu firm sprzedających łożyska w detalu. Wszystko szybko i na miejscu, a na zamówienie specjalne nie trzeba czekać dłużej niż jeden dzień roboczy. Przyjdź lub odwiedź ich stronę www.

  Data dodania: 28 03 2014 szczegóły wpisu
 • BAMART oprawy łożyskowe

  BAMART oprawy łożyskowe

  O ile poszukują Państwo renomowanej, pewnej hurtowni dystrybuującej łożyska samochodowe wysokiej jakości, zapraszamy do zapoznania się z ofertą BAMART. Siedziba firmy umiejscowiona jest w Opolu, gdzie rozprowadzane za pośrednictwem nas produkty są wyjątkowo doceniane. Naszej rzetelności oraz ogólnemu doświadczeniu zaufało już wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Porządnie skonstruowane części wyprodukowane zostały za pośrednictwem kompetentnych producentów. Nasz profesjonalizm i rozległe doświadczenie umożliwiają nam kooperować z Odbiorcami z przeróżnych branży. Całkowity obszar usług proponowanych przez Hurtownię Łożysk BAMART opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 szczegóły wpisu
 • Dystrybutor łożysk MTM - łożyska kulkowe, stożkowe i technika liniowa

  Dystrybutor łożysk MTM - łożyska kulkowe, stożkowe i technika liniowa

  Przedsiębiorstwo Vervo oferuje profesjonalne łożyska toczne MTM do przeznaczeń przemysłowych (maszynowych) i motoryzacyjnych (samochodowych). Marka łożysk MTM jest plonem długiej współpracy z profesjonalnym producentem łożysk tocznych oraz liniowych akcesoriów łożyskowych. Jako właściciel marki MTM dajemy nowoczesne łożyska w interesujących cenach na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas łożyska MTM obejmują obszerny wymiar zastosowań począwszy od wymiany łożyska w pralce, kole samochodu, roweru, motocykla, skutera aż do ściśle profesjonalnych zastosowań przemysłowych, maszynowych. Jako jedyny hurtownik łożysk marki mtm na obszarze Polski zapewniamy ciekawe ceny i prędką realizację zleceń. Nasi doświadczeni i fachowi doradcy z zapałem pomogą Państwu w materii zamienników i doradzą w obrębie skompletowania odpowiedniego zestawu do Państwa wyczekiwań i potrzeb. Posiadamy w ofercie min następujące łożyska MTM:łożyska kulkowe zwykłe, skośne, wahliwe i wzdłużne
  łożyska stożkowe
  łożyska baryłkowe wzdłużne i poprzeczne
  łożyska walcowe wzdłużne i poprzeczne jedno i wielorzędowe
  łożyska igiełkowe wzdłużne i poprzeczne
  łożyska ślizgowe przegubowe, główki cięgieł i tulejki ślizgowe
  łożyska samonastawne oraz zespoły łożyskowe i oprawy łożyskowe
  akcesoria łożyskowe i technika liniowa - prowadnice liniowe, łożyska liniowe i inne elementy łożyskowe

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Nowoczesne prowadnice teleskopowe

  Nowoczesne prowadnice teleskopowe

  W serwisie zaznajomimy się z usługami firmy Albeco i jej ofertą łożysk. Można się tam zaopatrzyć w nakrętki czy artykuły do smarowania łożysk. Niniejsza firma współpracuje z renomowanymi koncernami łożyskowymi. Główną specjalnością tej firmy jest dystrybucja łożysk kulkowych. Ważne miejsce w tym asortymencie zajmują prowadnice teleskopowe. Siedziby Albeco znaleźć można przy tym w większych miastach w Polsce.

  Data dodania: 02 12 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Łożyska - nowa strona:

Adres: