Materiały ścierne

 • Sklep oferujący pasy ścierne

  Sklep oferujący pasy ścierne

  Nasza firma oferuje najlepszej jakości pasy ścierne w korzystnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, cały czas poszerzamy asortyment i na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty kolejne pasy bezkońcowe o zróżnicowanych parametrach. Oferujemy pasy szlifierskie o różnej szerokości i różnej wielkości ziarna. Zawsze stawiamy na pierwszy miejscu potrzeby klientów, starając się sprostać nawet tym najbardziej nietypowym. Gwarantujemy sprawną realizację wszystkich zamówień i błyskawiczną wysyłkę.

  Data dodania: 11 01 2017 szczegóły wpisu
 • BETA Pasy do elektro-narzędzi Kraków

  BETA Pasy do elektro-narzędzi Kraków

  Materiały ścierne wytwarzane przez firmę Beta zadowolą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Pośród wyrobów tego krakowskiego producenta znajdą Państwo przede wszystkim szeroki wybór pasów bezkońcowych, pasków do elektronarzędzi, krążków i rolek papieru czy płótna, dysków z uchwytem czy też pasów filcowych. Materiały te mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy obróbce różnego rodzaju tworzyw. Firma w swojej pracy łączy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie, przez co mają Państwo pewność najwyższej jakości otrzymanego asortymentu. Więcej wiadomości o ofercie producenta odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 05 2016 szczegóły wpisu
 • PFERD-VSM materiały polerujące

  PFERD-VSM materiały polerujące

  W Kostrzynie Wielkopolskim mieści się przedsiębiorstwo Pferd - VSM Sp. z o.o., które zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia i materiały ścierne firm PFERD i VSM. Zakupią u nas Państwo: pilniki, trzpienie frezarskie, ściernice trzpieniowe, napędy narzędzi, szczotki techniczne, stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia oraz zdzierania, narzędzia diamentowe oraz wiele innych. Na rynku działamy już od 1997 roku i posiadamy grono zadowolonych klientów. Osoby zaciekawione pozyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 02 10 2015 szczegóły wpisu
 • POLISHSTYLE pas bezkońcowy

  POLISHSTYLE pas bezkońcowy

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką propozycją firmy PolishStyl z Warszawy. Od 2008 roku zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości materiałów ściernych do drewna oraz metalu. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć praktycznie każde narzędzie ścierne, dzięki czemu grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Z naszych usług korzystają zakłady stolarskie i przedsiębiorstwa produkcyjne z całej Polski. W razie pytań prosimy o kontakt. Dokładne dane teleadresowe oraz nasza pełna propozycja mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2015 szczegóły wpisu
 • Tarcze ścierne

  Tarcze ścierne

  Ściernice listkowe talerzowe ( tarcze ścierne lamelowe ) od czasu ich wprowadzenia na rynek znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach obróbki powierzchni. Dzięki wachlarzowemu ułożeniu listków (lamelek) z płótna ściernego uzyskuje się wielokrotnie większą wydajność niż przy innych narzędziach. Ściernice listkowe TORAL wykonywane są z płótna ściernego pokrytego elektrokorundem lub elektrokorundem cyrkonowym, rozmieszczonego równomiernie na podstawie z włókna szklanego lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Płótno ścierne naklejane jest żywicą syntetyczną gwarantującą dużą żywotność, wydajność i elastyczność narzędzia.
  Nasze tarcze nadają się do wszystkich typów elektronarzędzi co zapewnia łatwość w ich użytkowaniu. Mała waga ściernicy przyczynia się do łatwości w posługiwaniu się takim narzędziem, jak i zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.
  Ściernice TORAL wykonywane są w dwóch zasadniczych odmianach:
  - prosta (płaska) - mająca głównie zastosowanie przy szlifowaniu powierzchni czołowych i płaszczyzn
  - skośna (wypukła) - nadająca się do szlifowania miejsc trudnodostępnych jak i powierzchni czołowych.
  Tarcze mogą być wykonywane w kilku odmianach konstrukcyjnych :
  - standard - ilość i długość listków standardowa - na podstawie długotrwałych prób dobrano optymalną ilość i długość listków tak aby zoptymalizować trzy podstawowe parametry pracy tarczy - czas pracy, agresywność, wydajność szlifowania.
  Listki wystają poza podkład 4-5 mm zgodnie ze światowym standardem.
  - long life "L" - zwiększona ilość i długość listków - w porównaniu z wersją standard zwiększono o 20% ilość użytego płótna . Jest to wersja szczególnie polecana tym, którzy bardzo dużo szlifują. Dzięki zastosowaniu tarcz o wydłużonej żywotności oszczędza się czasy międzyoperacyjne - wymiany tarcz oraz zmniejsza się ilość powstających odpadów.

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Materiały ścierne - nowa strona:

Adres: