Metale - obróbka

 • SpecialTech

  SpecialTech

  SpecialTech - specjaliści w profesjonalnej obróbce CNC działający od 2002 roku w Krakowie. To, co wyróżnia firmę SpecialTech na tle konkurencji to stale powiększany park maszynowy, wysokospecjalistyczne oprogramowanie, a także zespół-profesjonalistów w dziedzinie obróbki CNC. Specjalności SpecialTech jest obróbka skrawaniem m.in. frezowanie CNC (2D, 3D i 5D), toczenie CNC, obróbka elektroerozyjna CNC, wycinanie laserem CNC, gięcie CNC, gwintowanie, grawerowanie, wiercenie, cięcie piłą taśmową, a także projektowanie CAD/CAM. Zamówione i wykonane elementy można otrzymać również z montażem. W SpecialTech zamówisz: narzędzia i przyrządy, części maszyn i urządzeń, elementy linii produkcyjnych, formy, wykrojniki, obróbkę odlewów, prototypy. Wszystkie zamówienia można składać w nisko- i wielkoseryjnych produkcjach. Materiały, z którymi pracuje firma to: stal czarna i jakościowa, stale nierdzewne i kwasoodporne, tytan, żeliwo, stopy aluminium, metale kolorowe, tworzywa sztuczne, laminaty, materiały drewnopochodne i wiele innych.

  Data dodania: 28 08 2021 szczegóły wpisu
 • cnc-bearbeitung.pl

  cnc-bearbeitung.pl

  Firma CNC-Bearbeitung z siedzibą w Przytkowicach w województwie małopolskim zajmuje się obróbką detali. Oferujemy gięcie blach, cięcie lasem, toczenie CNC, frezowanie CNC, a dodatkowo malowanie proszkowe. Klientom oferujemy korzystne cenowo rozwiązania, zachowując wysoki standard usług. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia. Realizujemy małe oraz duże zlecenia, nawet te wyjątkowo trudne w realizacji. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów z Polski oraz z Niemiec. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2020 szczegóły wpisu
 • unam.pl

  unam.pl

  Firma UNAM ze Złotowa od prawie trzydziestu lat specjalizuje się w obróbce różnego rodzaju metali w ramach produkcji narzędzi i maszyn dla klientów z Polski i zagranicy. Polecamy wykrojniki i tłoczniki, wytwarzamy formy wtryskowe do plastiku, aluminium, elementy konstrukcji a także całe zautomatyzowane linie produkcyjne. Swoje doświadczenie stosujemy również w realizacji systemu do montaży paneli fotowoltaicznych na dachach jak i posesjach obok domów. Zakres naszych usług obejmuje dodatkowo automatyzację firm. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2020 szczegóły wpisu
 • bratech.com.pl

  bratech.com.pl

  W Żorach w województwie śląskim swoją siedzibę ma firma Bratech, która od 1998 roku zajmuje się obróbką i produkcją elementów stalowych przy pomocy obrabiarek CNC. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji elementów hydrauliki siłowej i przekładni maszyn budowlanych. Proponuje obróbkę stali, stali nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium i tworzyw sztucznych. Dysponuje specjalistycznym sprzętem i gwarantuje najwyższą jakość usług, terminowość i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji na temat oferty i niezbędne dane kontaktowe.

  Data dodania: 27 10 2020 szczegóły wpisu
 • mayflon.pl

  mayflon.pl

  MAYFLON to profesjonalna firma zajmująca się produkcją powłok nieprzywieralnych. Jej siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim a produkty proponowane przez firmę znajdują zastosowanie w branży przemysłowej. Charakteryzują się niskim współczynnikiem tarcia, odpornością termiczną, chemiczną, na korozję oraz ścieranie. Mogą być nanoszone na stal nierdzewną, aluminium, tworzywa sztuczne lub gumę i dostępne są w różnej formie. Przedsiębiorstwo zapewnia niskie ceny, fachową obsługę i szybką realizację zamówienia. W celu uzyskania szczegółów lub skontaktowania się z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 22 10 2020 szczegóły wpisu
 • uni-lager.pl

  uni-lager.pl

  Duży asortyment pochodzący od renomowanych firm łożyskowych, smarnych oraz urządzeń do diagnostyki poleca firma UNI-LAGER w Rudzie Śląskiej. Zapewniamy części niezbędne do naprawy maszyn i utrzymania ciągłości produkcji. Poza łożyskami rekomendujemy też sterowniki, przetworniki i falowiniki oraz elementy przenoszenia napędu m.in. pasy napędowe, koła pasowe, koła zębate, łańcuchy. Więcej szczegółów na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • obrobkametalucnc.pl

  obrobkametalucnc.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy MARO z Siemianowic Śląskich. Zajmujemy się produkcją elementów stalowych, aluminiowych a ponadto ze szkłem oraz drewnem. Proponujemy wykonanie balustrad, poręczy, podjazdów dla osób niepełnosprawnych a oprócz tego daszków szklanych, atrakcji basenowych lub elementów ozdobnych. Świadczymy także usługi cięcia laserowego, gięcia stali, wykrawania i spawania. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonanie każdego, nawet nietypowego zlecenia. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji dotyczących oferty.

  Data dodania: 25 09 2020 szczegóły wpisu
 • metalo-plast.com.pl

  metalo-plast.com.pl

  Przedsiębiorstwo METALOPLAST w Olkuszu działa w branży metalurgii, specjalizując się w kompleksowej obróbce metalu. Szereg fachowych usług obejmuje m. in. obróbkę blach, trawienie, oczyszczanie powierzchni, obróbkę i skrawanie oraz toczenie. Oferujemy również projektowanie i wykonywanie narzędzi na prasy hydrauliczne i mimośrodowe (tłoczniki, okrojniki wyoblaki, przewijaki), zapewniając Państwu techniczne doradztwo. Wyspecjalizowana kadra, nowoczesny park maszynowy i zaplecze techniczne stanowią gwarancję jakości i najwyższego poziomu realizacji usług. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 09 2020 szczegóły wpisu
 • witmp.pl

  witmp.pl

  WIT PPHU w Radwanicach oferuje szeroki zakres usług z obszaru obróbki skrawaniem. Świadczymy usługi toczenia na metalach żelaznych, nieżelaznych, stali nierdzewnej i tworzywach sztucznych. Nasze wyroby powstają z materiałów własnych lub powierzonych nam przez klienta. Produkujemy elementy wykonane ze stali stopowej o podwyższonych właściwościach do pracy w wysokich temperaturach i dużym ciśnieniu. Dzięki temu, że zarządzamy fachowym zespołem oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy możliwość spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów precyzyjnie oraz terminowo. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 09 2020 szczegóły wpisu
 • intercolor.pl

  intercolor.pl

  Firma Intercolor w Jelczu Laskowicach specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych - także wielkogabarytowych. Swoją działalność prowadzimy od 2007 r., a dzięki rozbudowanemu zapleczu w postaci pieców, komór i linii lakierniczych zapewniamy kompleksową realizację usług w najkrótszym czasie. Lakierujemy 90 000 m2 miesięcznie w oparciu o system jakości ISO. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 08 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Metale - obróbka - nowa strona:

Adres: