Przemysł energetyczny

 • IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

  IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast" z Rogowa w województwie śląskim. Od przeszło 20 lat zajmujemy się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych oraz średniego i niskiego napięcia. Są to specjalistyczne wyroby używane w podziemiach kopalń. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem takim jak ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne oraz elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt lub przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • Porównywarka cen prądu i gazu enerad.pl

  Porównywarka cen prądu i gazu enerad.pl

  Wejdź na stronę enerad.pl i poznaj jedyną w Polsce porównywarkę cen prądu i gazu. Skorzystaj z formularza, by obniżyć rachunki za prąd i płacić niższe opłaty. Nasi klienci oszczędzają nawet do 40% dawnej opłaty za zużycie energii elektrycznej. Sprawdź także nasz kalkulator zużycia prądu przez urządzenia elektryczne i zobaczy, czy wymiana lodówki na energooszczędną nie przyniesie korzyści. Enerad.pl to strona dla osób prywatnych i firm - z nami oszczędzisz pieniądze na rachunkach, dzięki czemu będziesz mógł je przeznaczyć na ciekawsze cele.

  Data dodania: 12 05 2014 szczegóły wpisu
 • Instytut Tele-i Radiotechniczny

  Instytut Tele-i Radiotechniczny

  Kluczowym obrębem badań, prowadzonych w Instytucie Tele- i Radiotechnicznym oscylują w zakresie poprawy jakości i energii oraz bezpieczeństwa energetycznego. Najbardziej aktualne projekty dotyczą teleinformatycznej zabudowy systemów, przeznaczonych do nadzorowania i analizy jakości energii na podstawie autonomicznych urządzeń z zintegrowanymi funkcjami komputera, a zatem systemy takie jak GPS, GSM, bądź sieć światłowodowa. Projekty badawcze prowadzone w Instytucie są ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb rynku energetycznego i opracowywane w celu natychmiastowego wdrożenia w produkcję. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 12 2013 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż energii elektrycznej Pro-Energia

  Sprzedaż energii elektrycznej Pro-Energia

  Firma Pro-Energia oferuje usługi z zakresu doradztwa energetycznego m.in. audyty energetyczne, pomoc przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej czy badania okresowe i odbiorcze instalacji energetycznych. Firma Pro-Energia jest oficjalnym partnerem firmy RWE Polska, czyli jednej z największych firm energetycznych na terenie Polski jak i całej Europy. Doświadczenie pracowników firmy pozwala uzyskać oszczędności przy rachunkach za energię elektryczną przy jednoczesnym poprawieniu jakości oferowanych usług. Dynamiczny rozwój firmy Pro-Energia powoduje, że firma ciągle poszukuje nowych pracowników, którzy są zainteresowani sprzedażą energii elektrycznej.

  Data dodania: 16 07 2013 szczegóły wpisu
 • Tani prąd

  Tani prąd

  Trinity Energy to firma oferująca szansę znacznej minimalizacji ceny prądu, przede wszystkim dla biznesmenów, lecz także dla osób prywatnych. Jeżeli zatem masz chęć zapoznać się z pełną ofertą, już dziś zawitaj na witrynę www tego przedsiębiorstwa. Na pewno bogata oferta cię zainteresuje i zachęci do pomyślenia nad faktem, ile płaci się forsy na prąd - być może czas zmienić to i zacząć płacić nieco mniej?.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Przemysł energetyczny - nowa strona:

Adres: