Przemysłowe instalacje

 • www.instalakme.opole.pl instalacje

  www.instalakme.opole.pl instalacje

  Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „INSTAL-AKME” ma swoją siedzibę w Opolu. Trudni się wykonywaniem robót technologicznych, instalacyjnych i remontowych. W ofercie firmy znajdują się miedzy innymi następujące usługi: montaż urządzeń i instalacji przeciwpożarowej, wykonywanie pomiarów instalacji, doradztwo oraz orzecznictwo techniczne dotyczące instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala na rzetelne wykonywanie usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i zobaczyć referencje, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  Data dodania: 17 10 2017 szczegóły wpisu
 • STAMAR - Tadeusz Pogoda - instalacje, urządzenia i konstrukcje dla przemysłu

  STAMAR - Tadeusz Pogoda - instalacje, urządzenia i konstrukcje dla przemysłu

  Głównym profilem działalności naszej firmy jest montaż instalacji przemysłowych, głównie w branży spożywczej, jak również w branży instalacji budowlanych. Zajmujemy się montażem linii technologicznych, modernizacją maszyn i urządzeń, budową urządzeń jednostkowych, prototypowych itp. Wszystkie nasz produkty wykonane są przez zespół pracowników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach techniki. Bazujemy na projektach własnych oraz powierzonych nam przez zleceniodawców. Przy doborze materiałów opieramy się na naszych wieloletnich doświadczeniach, jak również na sprawdzonych dostawcach.

  Data dodania: 07 03 2011 szczegóły wpisu
 • Kompensatory

  Kompensatory

  Przedsiębiorstwo Gwarant-Eko produkuje wszelkiego typu wkłady do urządzeń odpylających, takie jak: filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, worki filtracyjne, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe, włókniny polipropylenowe. Przedsiębiorstwo stawia sobie jako zasadniczy cel dalszy prężny rozwój na rynku produkcji wszelkiego typu rękawów filtracyjnych, dążąc do tego aby powietrze naokoło największych zakładów przemysłowych świadczyło o naszej wspólnej trosce o środowisko.

  Data dodania: 02 12 2010 szczegóły wpisu

Przemysłowe instalacje - nowa strona:

Adres: