Rury

 • Budmech - importer materiałów z PVC

  Budmech - importer materiałów z PVC

  Budmech Systemy Ciśnieniowe to renomowany importer materiałów z PVC-C, PCV-U, PP-H i PE takich jak węże, rury, armatura czy kształtki. Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają być firmie Budmech przede wszystkim cenionym doradcą technicznym. Nieustanne poszukiwanie i wdrażanie nowości i ulepszeń sprawia, że firma jest liderem dostarczania nowoczesnych rozwiązań instalacji nawodnieniowych i przemysłowych.

  Data dodania: 14 09 2017 szczegóły wpisu
 • Rury bezszwowe dystrybucja Katowice

  Rury bezszwowe dystrybucja Katowice

  Nasza spółka od samego początku istnienia zajmuje się automatyką i maszynami. Mamy w tej sferze duże doświadczenie. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci zrealizować swoje marzenia o zmodernizowaniu przedsiębiorstwa. wykonamy projekt, nad którym będziemy siedzieć tak długo, aż będzie on idealny. Mamy odpowiedni rynsztunek do tego, by spełnić Twoje potrzeby. Pracujemy wartko i rzetelnie, jesteśmy konkretni i kreatywni. Sprawdź nas, nie zawiedziesz się. Oferujemy też handel rur bezszwowych na terenie Katowic. Aby zapoznać się z naszą ofertą, koniecznie wejdź naszą stronę www

  Data dodania: 07 06 2016 szczegóły wpisu
 • Polski producent rur z tworzyw sztucznych XVPlast Sp. z o.o.

  Polski producent rur z tworzyw sztucznych XVPlast Sp. z o.o.

  XVPlast Sp. z o.o. produkuje jedne z najwyższych jakościowo i szerokiej użyteczności rury PCV/PVC w systemie KRAH.
  Krah AG to niemiecki koncern maszynowy posiadający ponad 35-letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i produkcji linii do wytwarzania rur o dużych średnicach.
  Oferuje szeroki asortyment rur ciśnieniowych i strukturalnych KRAH oraz rury RHDPE i akcesoria do kanalizacji kablowych.

  Zapewniamy szeroki asortyment i przystępne ceny w stosunku do wysokiej jakości:rury z tworzyw sztucznych
  rury pvc-u
  kształtki pvc
  rury ciśnieniowe
  rury do kanalizacji
  rury do drenażu
  rury rhdpe
  rury do studni
  rury strukturalne
  rury profilowane
  i wiele innych

  Zobacz i sprawdź katalog wszystkich produktów "XV Plast"

  Data dodania: 11 07 2014 szczegóły wpisu
 • SpyraPrimo - rury z tworzyw

  SpyraPrimo - rury z tworzyw

  Firma Spyra Primo z siedzibą w Mikołowie zachęca do korzystania z bogatej propozycji produktów. Zajmujemy się produkowaniem rur oraz kształtek z polietylenu albo innych tworzyw sztucznych, jakie znajdują użytek jako osłony podziemnych instalacji kablowych. Buduje się z nich również sieci rurociągów do przesyłu gazu oraz systemy kanalizacji ciśnieniowej. Cały czas poszerzamy naszą ofertę i unowocześniamy zaplecze maszynowe, żeby każdemu z klientów dostarczyć artykułów spełniających jego oczekiwania. Współpracujemy z instytucjami badawczymi i uczelniami, dzięki czemu cały czas możemy modernizować nasze technologie wytwórczości. Nasi pracownicy zdobyli specjalistyczną wiedzę oraz są w stanie każdemu z odbiorców pomóc w wyborze produktów. Dodatkowe wiadomości znajdziesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2014 szczegóły wpisu
 • UNITUBE SP. Z O.O. rury grubościenne

  UNITUBE SP. Z O.O. rury grubościenne

  Unitube to firma specjalizująca się w sprzedaży rur stalowych. Proponujemy rozległy asortyment rur stalowych, ze szwem i bez szwu w pełnym zakresie wymiarowym, łącznie z rurami grubościennymi, a także profile zamknięte, formowane na zimno i na gorąco oraz inne produkty. Naszą ofertę kierujemy, głównie, do firm działających w branży energetycznej, budowy maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury przemysłowej, instalacji przemysłowych i rurociągów przesyłowych. Troszcząc się o kompleksowość naszej oferty zapewniamy cięcie rur na długość, oferujemy usługi magazynowe oraz własny transport. Doświadczony personel zawsze służy fachową pomocą i radzi w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Wszelkie zamówienia realizujemy w terminie. Więcej blizszych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rury - nowa strona:

Adres: