Taśmy

 • Dx-tape.pl

  Dx-tape.pl

  Kielecka firma DX Tape, która wyspecjalizowała się w systemach zabezpieczeń i pakowania produktów, swoją działalność rozpoczęła w 1997 r. od dystrybucji folii stretch. Dziś popularność w branży zawdzięczamy wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej jakości towarów, jakie dobieramy do rzeczywistych potrzeb zlecenia. W ofercie dysponujemy taśmy bandujące o wytrzymałości do 5000 kg, profile piankowe, folie zabezpieczające oraz maszyny i akcesoria niezbędne do spinania i rozpinania. Oprócz jakością, atutem oferty jest jej wzornictwo, dostosowane do potrzeb klienta oraz branży. Zachęcamy do zaznajomienia z ofertą!

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • Taśmy butylowe i folia do luster - Progress Tapes

  Taśmy butylowe i folia do luster - Progress Tapes

  Firma Progress Tapes zaopatruje firmy z całej Polski w materiały samoprzylepne, które pochodzą od najlepszych europejskich producentów. W ofercie firmy znajduje się folia do luster, która sprawdza się w przypadku wielu zastosowań jako folia ochronna podczas montażu i transportu lustra, folie ochronne do profili aluminiowych, które chronią profile przed uszkodzeniami na każdym etapie od produkcji poprzez transport i montaż, a także taśmy butylowe oraz klejące, które sprawdzają się w przypadku ogromnej ilości zastosowań. Wszystkie te produkty zakupić można od bezpośredniego importera, czyli firmy Progress Tapes, która gwarantuje odpowiednią jakość sprzedawanych taśm oraz folii. Zapraszamy do kontaktu, który umożliwi przedstawienie kompleksowej oferty na taśmy butylowe oraz folie ochronne do profili aluminiowych i luster.

  Data dodania: 18 07 2017 szczegóły wpisu
 • Bernas.pl

  Bernas.pl

  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy BERNAŚ, która działalność w branży prowadzi już od 1990 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi a główna dziedzina jej działalności to dostarczanie innowacyjnych technologii dla przemysłu. W asortymencie firmy znaleźć można duży wybór produktów firmy 3M takich jak materiały ścierne, kleje przemysłowe, taśmy jednostronnie i dwustronnie przylepne Scotch, taśmy VHB, rzepy oraz materiały anaerobowe. Proponujemy profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny produktów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 19 05 2017 szczegóły wpisu
 • Taśmy antypoślizgowe są nieskuteczne

  Taśmy antypoślizgowe są nieskuteczne

  Wypadki związane z poślizgnięciami mogą być nieprzyjemne w skutkach – najczęściej kończy się na potłuczeniach, ale może dojść nawet do złamań i innych poważnych uszkodzeń ciała. To właśnie dlatego warto przemyśleć zabezpieczenie powierzchni. Przed wykonaniem ochrony metodą ZAP (znacznie skuteczniejszą niż taśmy antypoślizgowe), należy wykonać pomiar współczynnika tarcia dynamicznego. Dzięki temu badaniu można stwierdzić, w których miejscach usługa antypoślizgowa jest najpotrzebniejsza. Identyczny pomiar wykonywany jest po zabezpieczeniu powierzchni, aby potwierdzić prawidłowe wykonanie usługi.

  Data dodania: 04 01 2017 szczegóły wpisu
 • Taśma antypoślizgowa

  Taśma antypoślizgowa

  Taśmy antypoślizgowe to rozwiązanie, które najczęściej stosuje się w na schodach zewnętrznych i wewnętrznych. Czy jednak wiesz, że nie dają one gwarancji bezpieczeństwa? Są bowiem ruchome, łatwo się odklejają albo też po prostu bardzo szybko zużywają. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nie na każdym rodzaju podłoża można je stosować? Zbyt śliska, połyskująca powierzchnia może sprawić, że taśma antypoślizgowa nie da się odpowiednio przykleić. W związku z tym nie spełnią swojego zadania. Ponadto zabezpieczają tylko niewielki fragment podłoża. Nie można stosować ich na całości powierzchni. W konsekwencji wyglądają nieestetycznie. Nie zawsze komponują się z wystrojem wnętrza, przez co negatywnie wpływają na wizerunek pomieszczeń. ZAP jest kontrolowanym procesem na każdym jego etapie, zwiększa współczynnik tarcia mokrej powierzchni. Powoduje zwiększenie odporności na ścieranie.

  Data dodania: 15 06 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Taśmy - nowa strona:

Adres: