ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C. R. JELIŃSKI, K. PACHURA skup silników Bydgoszcz

ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C. R. JELIŃSKI, K. PACHURA skup silników Bydgoszcz

Ocena: 4.8/10 (20 głosów)Zakład Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Od lat słyniemy z wysokiej jakości usług, punktualnych dostaw oraz jednej z najlepszych gospodarek odpadami na rynku. Możemy pochwalić się naszym wynikiem, jakim jest miesięczny odbiór ok. 1000 ton surowców wtórnych. Ochrona środowiska oraz satysfakcja naszych zleceniodawców, to nasze priorytety. Oferujemy skup: metali kolorowych, odpadów tworzyw sztucznych, a Oprócz tego akumulatorów, sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. zachęcamy także do skorzystania z naszych usług z zakresu demontażu konstrukcji stalowych oraz kasacji maszyn. Więcej na stronie internetowej.Podobne strony
 • Skup surowców wtórnych

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej przedsiębiorstwa Ekoland. Firma specjalizuje się w handlu oraz recyklingu tworzyw sztucznych a także makulatury zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej. Ekoland na wyposażeniu posiada specjalistyczne maszyny, a także urządzenia służące do przetwarzania tworzyw sztucznych i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.Działalność skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Na stronie możecie Państwo odnaleźć naszą pełną ofertę.

 • Silscrap skup złomu

  Gwarantujące fachowe usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszelkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w zakresie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Funkcjonuje od 1993 roku i od tego czasu przez cały czas się rozwija. W chwili obecnej to potężna firma, obejmująca duży areał ziemi, mająca kontenery, środki transportu a także nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, jakiego szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

 • Skup złomu Warszawa

  Jeśli jeszcze nie bardzo wiesz co Ci się bardziej opłaca, oznacza to posiadam tu na myśli wyrzucać śmiecie do lasku, czy też oddać je na skup akumulatorów warszawa, to już zmierzam Ci z odzewem. Na bank akuratniej będzie, jak zwrócisz je do zawodowego punktu złomu. Po primo skorzysta na tym natura, a po drugie Twoje skrupuły zostaną bezgrzeszne. Mało tego, dostaniesz za przekazany ładunek dostatnie wynagrodzenie oraz zarazem będziesz usatysfakcjonowany, iż nie zaśmiecasz na próżno otoczenia. Pomnij, że zlom.okecie.net oferuje najlepsze należności w branży, przy minimum procedur. Sprawdź naszą propozycję już dziś, a zobaczysz, że się nie zawiedziesz. Gdyż mamy na swym stanie już mnóstwo zadowolonych konsumentów.

 • MA-MET SP. Z O.O. WARSZAWA skup aluminium Warszawa

  Za sprawą firmy Ma-Met otrzymują Państwo w największym stopniu korzystną w Warszawie propozycję skupu złomu i metali kolorowych, a także surowców wtórnych! Jako obeznani eksperci, od lat aktywnie funkcjonujący na naszym rynku, dokładamy wszelakich starań, żeby wykonywać sprawny recykling skupowanych półproduktów. Wszystkie nasze działania cechują się dokładnością oraz niezawodnością, funkcjonujemy poprawnie z warunkami BHP, zaś jednocześnie przyczyniamy się do skutecznej ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy oczywiście swój przewóz elementów, których chcą się Państwo pozbyć z dokładnie określonego położenia. Pomocne informacje kontaktowe zawiera strona www Ma-Met.

 • CENESI skup metali kolorowych Komorniki

  Gdy szukają Państwo zapewniającego profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne stawki skupu złomu, wówczas wybór naszej firmy będzie nadzwyczajnie dobry. PUH CENESI z siedzibą Luboniu zachęca do równorzędności! Prowadzimy skup wszystkich metali kolorowych (miedź, cynk, aluminium i in.), a dodatkowo złomu stalowego i grubego. Zapewniamy atrakcyjne oraz aktualne stawki, a także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odebrać złom ze wskazanego miejsca. Ofertę adresujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy Państwa do kooperacyj. Gwarantujemy, że będzie to dobra decyzja. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.

 • Skupweglika.pl

  Obszarem działań firmy Stelmett jest skup węglika spiekanego, oraz innych metali kolorowych i szlachetnych. Każda transakcja przebiega szybko i tak by zapewnić maksymalne korzyści stronom biorącym w niej udział. Zadowoleni klienci są gwarancją wiarygodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Cały czas firma stara się osiągnąć status lidera w branży, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania i potrzeby klientów. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją pojawiające się wątpliwości.

 • MŁODZIESZYN skup metali kolorowych Sochaczew

  Firma Skup Złomu Młodzieszyn to fachowa firma zajmująca się detalicznym i hurtowym skupem złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych akumulatorów ołowiowych z elektrolitem oraz makulatury. Funkcjonuje na rynku wielu lat i w tym czasie zdołała uzyskać dużo przychylnych referencji, a także grono stałych zadowolonych ze współpracy odbiorców. Działania firmy odznaczają się najwyższą jakością, fachowością i rzetelnością. Podstawowym zadaniem firmy jest stały rozwój, jak również podnoszenie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa. Dodatkową zaletą są korzystne ceny, możliwość negocjacji kosztów odbioru odpadów lub sprzętu, własny transport i solidne doradztwo. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

 • www.skup-kabli.szczecin.pl

  Firma In Common Recycling to rodzinna firma działająca na rynku już od trzynastu lat. W tym czasie udało jej się nawiązać wiele długotrwałych relacji z klientami oraz w pełni ukształtować wizję firmy. Obecnie proponujemy Państwu skup złomu stalowego i kolorowego, skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych oraz transport krajowy i międzynarodowy złomu w kontenerach. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do jasności zasad i profesjonalnej obsługi klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą oferta na stronie internetowej i do kontaktu z nami.

 • kolmet-bialapodlaska.pl

  W Starym Sławacinku w województwie lubelskim mieści się siedziba firmy Kolmet. Od 1992 zajmujemy się skupem metali żelaznych oraz nieżelaznych. Prowadzimy skup miedzi, mosiądzu, brązu, stali stopowych, cynku, aluminium oraz ołowiu. Przyjmujemy również nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek, transformatorki z telewizorów oraz inne. Zapewniamy konkurencyjne ceny a także obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy więcej szczegółów naszej oferty i działaności.