dolnośląskie

 • Głogów

  Głogów

  Serwis Głogów jest przeznaczony głównie dla mieszkańców oraz sympatyków miasta. Partnerami i patronami witryny są szanowane firmy np. INTERant. Rekomendowana strona www jest tworzona z myślą o mieszkańcach miasta. Na łamach portalu możemy znaleźć przydatne informacje o komunikacji. Przedstawiony serwis współpracuje z miejscowymi redakcjami np. Tygodnikiem Głogowskim. Użytkownicy gologowmix.pl znajdą dokładne wiadomości na temat ich miasta. Polecana strona to idealne źródło informacji oraz miejsce spotkań mieszkańców.

  Data dodania: 03 06 2011 szczegóły wpisu
 • Zaślepki

  Zaślepki

  Zaślepki
  Jesteśmy solidnym i sprawdzonym dostawcą elementów drewnianych dla wielu fabryk w Polsce jak i za granicą. Działając od wielu lat w branży drzewnej zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a profesjonalizm jakiego dopracowała się załoga pozwolił dostosować jakość produktów do wymagań standardów europejskich. Nasze wyroby mają zastosowanie w produkcji mebli, drzwi, okien, zabawek a także wielu innych wyrobów gdzie są potrzebne elementy drewniane.

  Data dodania: 07 04 2011 szczegóły wpisu
 • Lubin 24. pl - tanie rozwiązania reklamowe

  Lubin 24. pl - tanie rozwiązania reklamowe

  Lubin 24.pl - Tanie Rozwiązania Reklamowe. Wizytówki internetowe na subdomenie lubin24.pl i inne usługi reklamowe dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dla Klientów serwisu rabaty agencyjne na usługi poligraficzne i inne reklamowe. Szybka realizacja - reklama w internecie przez całą dobę na stabilnym serwerze. Mapka na stronie, licznik odwiedzin. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

  Data dodania: 12 03 2011 szczegóły wpisu
 • Srebrna Góra

  Srebrna Góra

  Srebrna Góra jest wsią położoną na Dolnym Śląsku. Srebrna Góra jest nietuzinkowo umiejscowiona, {zabudowa małomiasteczkowa rozciąga się stromą doliną|municypalne obiekty budowlane są usytuowane stromą doliną}. Nazwa tej wioski pochodzi od miejsca, w którym od wieku XVIII wydobywane było srebro. Tam też leży Twierdza Srebrnogórska, którą wyposażono w sześć fortów, lub też wiele bastionów i umocnień. To jeden z niezwykłych militarnych budowli w naszym kraju. Ta twierdza stanowi równocześnie największą taką na naszym kontynencie. W Srebrnej Górze jest też umiejscowiona wystawa broni ciężkiej z czasów II wojny światowej. Aktualnie Srebrna Góra opiera się głównie na turystyce.

  Data dodania: 09 03 2011 szczegóły wpisu
 • Gmina Jemielno

  Gmina Jemielno

  Gmina Jemielno leży w północnej części województwa dolnośląskiego i jest częścią powiatu górowskiego. Jej powierzchnia wynosi 123,8 km2 a liczba mieszkańców to około 3300 osób.
  Obszar, na którym leży gmina jest niezwykle bogaty w przeróżną roślinność i zwierzynę, a jeśli chodzi o otaczający nas krajobraz to jest on naprawdę piękny. Mamy tu wspaniałe wzniesienia (wschodnia część gminy) oraz dolinę Odry (środkowa i zachodnia część gminy). Część dolinna to obszar Obniżenia Ścinawskiego, którego dnem płynie rzeka Odra, a obszar wzniesień to fragment Wzgórz Trzebnickich, którego kulminacyjny punkt (177,5 m n.p.m.) znajduje się w rejonie Piotrowic Małych.

  Data dodania: 05 02 2011 szczegóły wpisu
 • Ogłoszenia Lubin

  Ogłoszenia Lubin

  Jedyny taki portal w Lubinie.
  Darmowe ogłoszenia ze zdjęciami, bez rejestracji, bez żadnych opłat.
  Każdy zainteresowany mieszkaniec naszego miasta oraz okolic znajdzie tu coś dla siebie.
  Jeżeli szukasz specjalisty, fachowca, lokalu do wynajęcia lub chcesz sprzedać bądź wynająć mieszkanie to strony portalu są właśnie dla Ciebie.
  Zamieścisz tu w kilka chwil swoje ogłoszenie, które będzie widoczne dla wszystkich użytkowników nawet do 30dni.
  Jeżeli będziesz chciał aby Twoje ogłoszenie było bardziej widocznie, w prosty sposób wyróżnisz ogłoszenie z gąszczu innych.
  Specjalna oferta dla Przedsiębiorców działających w regionie, darmowa reklama Twojej firmy na stronie portalu.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2010 szczegóły wpisu
 • Lubin - miasto na Dolnym Śląsku

  Lubin - miasto na Dolnym Śląsku

  Istotnym kapitałem Lubina są jego ludzie. To za ich sprawą nasze miasto tak prędko się rozwija. Ich inwencja, pracowitość oraz kwalifikacje zawodowe stanowią dobrą zapowiedź na nadchodzące czasy. Chlubą naszego miasta jest wciąż jedno z największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw KGHM Polska Miedź S.A. Ostatnie lata cechuje również dynamiczny rozwój gospodarczy sektora lubińskiej branży usługowej.

  Lubin to istotne na Dolnym Śląsku centrum kultury i sztuki. To tu odbywają się cykliczne imprezy, w których udział biorą największe gwiazdy polskiej rozrywki. W dwóch galeriach - Zamkowej i Jadwidze - amatorzy sztuki poznają twórczość najwybitniejszych artystów kraju i Europy. Przy ośrodku kultury Muza powstało wiele kół zainteresowań.

  Powszechnie uważa się, że miasto to przede wszystkim budynki, ulice, place i inne obiekty infrastruktury i użyteczności publicznej. Realnie jeszcze jednym bardzo ważnym elementem składowym miasta są tereny zielone, które nadają jemu charakter. Należy przy tym wspomnieć, że dla wielu ludzi mieszkających w miastach zieleń miejska jest nierzadko ich jedynym łącznikiem ze światem przyrody. Ścieżki przyrodnicze Droga do dębów, Po parkach Lubina i Przez Dolinę Zimnicy w Lubinie pokazują Lubin z innej strony, Lubin jako miasto zielone i ekologiczne.

  Lubin - miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Lubin On-line - lokalny serwis miejski - katalog firm i ogłoszenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 08 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

dolnośląskie - nowa strona:

Adres: