dolnośląskie

 • Głogów

  Głogów

  Serwis Głogów jest przeznaczony głównie dla mieszkańców oraz sympatyków miasta. Partnerami i patronami witryny są szanowane firmy np. INTERant. Rekomendowana strona www jest tworzona z myślą o mieszkańcach miasta. Na łamach portalu możemy znaleźć przydatne informacje o komunikacji. Przedstawiony serwis współpracuje z miejscowymi redakcjami np. Tygodnikiem Głogowskim. Użytkownicy gologowmix.pl znajdą dokładne wiadomości na temat ich miasta. Polecana strona to idealne źródło informacji oraz miejsce spotkań mieszkańców.

  Data dodania: 03 06 2011 szczegóły wpisu
 • Zaślepki

  Zaślepki

  Zaślepki
  Jesteśmy solidnym i sprawdzonym dostawcą elementów drewnianych dla wielu fabryk w Polsce jak i za granicą. Działając od wielu lat w branży drzewnej zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a profesjonalizm jakiego dopracowała się załoga pozwolił dostosować jakość produktów do wymagań standardów europejskich. Nasze wyroby mają zastosowanie w produkcji mebli, drzwi, okien, zabawek a także wielu innych wyrobów gdzie są potrzebne elementy drewniane.

  Data dodania: 07 04 2011 szczegóły wpisu
 • Lubin 24. pl - tanie rozwiązania reklamowe

  Lubin 24. pl - tanie rozwiązania reklamowe

  Lubin 24.pl - Tanie Rozwiązania Reklamowe. Wizytówki internetowe na subdomenie lubin24.pl i inne usługi reklamowe dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dla Klientów serwisu rabaty agencyjne na usługi poligraficzne i inne reklamowe. Szybka realizacja - reklama w internecie przez całą dobę na stabilnym serwerze. Mapka na stronie, licznik odwiedzin. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

  Data dodania: 12 03 2011 szczegóły wpisu
 • Srebrna Góra

  Srebrna Góra

  Srebrna Góra jest wsią położoną na Dolnym Śląsku. Srebrna Góra jest nietuzinkowo umiejscowiona, {zabudowa małomiasteczkowa rozciąga się stromą doliną|municypalne obiekty budowlane są usytuowane stromą doliną}. Nazwa tej wioski pochodzi od miejsca, w którym od wieku XVIII wydobywane było srebro. Tam też leży Twierdza Srebrnogórska, którą wyposażono w sześć fortów, lub też wiele bastionów i umocnień. To jeden z niezwykłych militarnych budowli w naszym kraju. Ta twierdza stanowi równocześnie największą taką na naszym kontynencie. W Srebrnej Górze jest też umiejscowiona wystawa broni ciężkiej z czasów II wojny światowej. Aktualnie Srebrna Góra opiera się głównie na turystyce.

  Data dodania: 09 03 2011 szczegóły wpisu
 • Gmina Jemielno

  Gmina Jemielno

  Gmina Jemielno leży w północnej części województwa dolnośląskiego i jest częścią powiatu górowskiego. Jej powierzchnia wynosi 123,8 km2 a liczba mieszkańców to około 3300 osób.
  Obszar, na którym leży gmina jest niezwykle bogaty w przeróżną roślinność i zwierzynę, a jeśli chodzi o otaczający nas krajobraz to jest on naprawdę piękny. Mamy tu wspaniałe wzniesienia (wschodnia część gminy) oraz dolinę Odry (środkowa i zachodnia część gminy). Część dolinna to obszar Obniżenia Ścinawskiego, którego dnem płynie rzeka Odra, a obszar wzniesień to fragment Wzgórz Trzebnickich, którego kulminacyjny punkt (177,5 m n.p.m.) znajduje się w rejonie Piotrowic Małych.

  Data dodania: 05 02 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

dolnośląskie - nowa strona:

Adres: