Domy nad morzem

Domy nad morzem


Położona nad morzem Osada Nadmorska to najlepsza atrakcja na terenie Polski. W Osadzie Nadmorskiej staniesz się posiadaczem w kuszącej cenie domu mieszkalnego oraz działki nad morzem. Bardzo szybko zostaniesz posiadaczem drewnianego domu nad samym morzem. Właściwie to osiedle trzydziestu jeden działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Te działki usytuowane są w Osiekach Lęborskich w bardzo pięknej okolicy. Około 5 kilometrów do brzegu morza i od najmniej zaludnionych plaż na terenie Polski. Domy z drewna zaprojektowane w technologii domów szkieletowych. Domy drewniane praktycznie całe wykonane z drewna pod klucz. Wyposażone są w instalację elektryczną i wodno kanalizacyjną. Dach wyłożony kolorową blacho dachówką. Działki budowlane są uzbrojone o powierzchni około tysiąc trzysta metrów kwadratowych. Duże działki z domami blisko morzanajlepiej w Osadzie Nadmorskiej.Podobne strony
 • Lotnisko Gdańsk parking

  Oferta zwrócona do osób szukających miejsca parkingowego w sąsiedztwie lotniska im. L.Wałęsy w Gdańsku. Parking Banino posiada miejsca parkingowe monitorowane przez całą dobę, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo stacjonujących pojazdów. Lotnisko Gdańsk parking posiada także bariery podczerwieni oraz bezpieczne bramy wjazdowe. W propozycji dostępny jest także darmowy i całodobowy przewóz na lotnisko. Rezerwację na parking lotnisko Gdańsk można zrealizować poprzez stronę internetową jak również telefoniczne 2 dni przed przyjazdem. Wszelkie informacje szczegółowe tyczące się Gdańsk lotnisko parking zawarte są na stronie internetowej.

 • Rokity Witają

  Nasza witryna ma za zadanie zapoznanie wszystkich odwiedzających z informacjami dotyczącymi naszego pięknego, urokliwego zakątka jakim są Rokity. Dla zainteresowanych przedstawiamy charakterystykę naszej miejscowości, informujemy o ważnych wydarzeniach dotyczących Rokit i naszej gminy. Chcemy aby był to portal o naszym domu-Rokitach - o miejscowości bliskiej naszemu sercu, w której mieszkamy, o miejscu gdzie chętnie wracamy. Naszym celem jest dostarczenie informacji o miejscowości, o jej problemach i planach na przyszłość. Wszystkich zainteresowanych problemami, wizją i ideą Rokit zachęcamy do wspólnego tworzenia obrazu naszej miejscowości, naszego domu.Strona wsi Rokity powstaje pod patronatem Naszej Radnej Eugenii Wolskiej.

 • Ogłoszenia Kaszuby

  Nowy Kaszubski Portal Ogłoszeniowy stworzony z myślą o mieszkańcach tej urokliwej krainy jak również turystach odwiedzających ten piękny zakątek świata.
  Bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń ze zdjęciami, bez rejestracji, bez żadnych opłat.
  Wiele ciekawych kategorii, np. nocleg na Kaszubach, nieruchomości, praca, usługi i wiele innych.
  Istnieje możliwość promowania dodanego ogłoszenia jak również reklamowania swojej działalności na stronach portalu.
  Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne, hotel, pensjonat a może wynajmujesz kwatery?? Portal Kaszubiak.pl to miejsce dla Ciebie.
  Serdecznie Zapraszamy.

 • Gdańsk24

  Strona Gdańsk24.com.pl- tutaj można znaleźć przydatne informacje dotyczące miasta Gdańska, jego historii, zabytków, ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc. Na stronie znaleźć można zdjęcia i opisy, które pomogą w podjęciu decyzji, co odwiedzić podczas wizyty w Gdańsku, dokąd wybrać się na spacer lub w jakie miejsce wybrać się na sesję fotograficzną. Na stronie znaleźć można również artykuły powiązane z gdańską tematyką.

 • Dzielnice3miasta

  Gdynia, Sopot, Gdańsk- miasta w Trójmieście. Strona ta poświęcona jest dzielnicom tychże miast. Można na niej znaleźć opisy, fotografie i filmiki związane z poszczególnymi dzielnicami wymienionych miast. I tak znaleźć tu można opis Karlikowa w Sopocie, Sopotu Dolnego, Obłuża w Gdyni czy też Wrzeszcza i Letnicy w Gdańsku. Dostępne są też opisy Śródmieścia w Gdańsku, pełnego zabytków, muzeów i ciekawych miejsc.

 • Zenjedzzdrowo.pl Wesela Puck

  Organizacja wesela w Pucku najczęściej nie należy do najłatwiejszych zadań, nie wspominając już o przygotowaniu odpowiednich potraw. Obecnie zadanie to jest ułatwione, bowiem nasza firma w swojej ofercie posiada również przygotowanie cateringu, który idealnie nadaje się na każde przyjęcie weselne.

  Dla nas nie ma znaczenia, czy zajmujesz się organizacją bankietów w Sopocie, czy też urodzinami w Jastarni, bowiem dla wygody naszych klientów do oferty wprowadzamy menu, które idealnie nada się na każdą organizowaną przez Ciebie imprezę.

  Odwiedzając naszą stronę internetową będziesz miał możliwość zapoznania się z naszą pełną ofertą. Dzięki posiadaniu dużego doświadczenia udało nam się przygotować na tyle zróżnicowane menu, by odpowiadało ono jak największej ilości kontrahentów.

  Dodatkowe atuty:

  * niskie ceny
  * duże doświadczenie
  * oryginalne i indywidualne menu

 • Kariera Gdańsk

  Kariera Gdańsk to największy polski serwis rekrutacyjny w Trójmieście. Portal z ogłoszeniami pracy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Trójmieście.
  Wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, którym pomagamy w rozwoju. Oferty pracy z Gdańska. Oferty pracy z Sopotu. Oferty pracy z Gdyni. Oferty pracy z Trójmiasta. praca gdansk,praca gdynia,praca sopot,praca trojmiasto,praca pomorskie,praca w gdansku,praca w sopocie,praca w gdyni,oferty pracy w gdansku,oferty pracy w sopocie,oferty pracy w gdyni,praca gdansk olx,oferty pracy,praca kierowca kat b,olx oferty pracy,praca kierowca,praca w trojmiescie,urzad pracy gdynia,trojmiasto pl praca,olx praca gdynia, olx praca gdansk,opiekunka praca gdansk,urzad miejski sopot praca,um sopot praca,trojmiasto pl praca gdansk,ogloszenia pracy trojmiasto,trojmiasto pl oferty pracy,olx praca sopot