kujawsko-pomorskie

 • Brodnicka Drużyna WOPR

  Brodnicka Drużyna WOPR

  Ponad 30 ratowników wchodzi w skład brodnickiej drużyny Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, która w tym roku obchodzi 10-lecie. DOŁĄCZ I TY !- Poprzez pogadanki staramy się edukować wczasowiczów, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą - mówi kierownik. - Pokazy dla szkół, pogadanki, prezentacja podstawowego sprzętu ratowniczego uświadamiają konieczność dbania o bezpieczeństwo. - Organizujemy akcje „Sprzątanie świata”, „Dni Ziemi” i „Tydzień dla Ziemi” na jeziorach pojezierza. Pomagamy w zabezpieczaniu triathlonu i regat żeglarskich o puchar burmistrza oraz sprzątamy jeziora

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • Kujawy, Pomorze

  Kujawy, Pomorze

  Nieoficjalna strona województwa Kujawsko Pomorskiego, której jest jednym z 16 województw utworzonych 1 stycznia 1999 roku. Na stronie znajdziecie na szczegółowe informacje na temat województwa, takie jak historia, szczegółowe dane, zabytki oraz ciekawostki. Kujawy i Pomorze posiadają bardzo dużo walorów turystycznych, między innymi tam znajduje się toruńska starówka, tężnie w Ciechocinku czy Inowrocławiu oraz Bory Tucholskie.

  Data dodania: 18 10 2012 szczegóły wpisu
 • Firma w Kujawsko-Pomorskim

  Firma w Kujawsko-Pomorskim

  Strona, która jest portalem w Województwie Kujawsko-Pomorskim dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą, dla właścicieli firm, dla pracowników oraz dla poszukujących pracy. Na stronie m.in.: wyszukiwarka urzędów, instrukcja krok po kroku jak założyć firmę czy newsy prasowe z regionu i całego kraju. Na stronie również: porady eksperta, wzory dokumentów, informacje o szkoleniach czy też harmonogramy i wyniki konkurów Unii Europejskiej dotyczące Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Data dodania: 25 05 2011 szczegóły wpisu
 • www.wek.pl - serwis informacyjny miast Włocławek, Toruń, Bydgoszcz

  www.wek.pl - serwis informacyjny miast Włocławek, Toruń, Bydgoszcz

  Serwis informacyjny miast Włocławek, Toruń, Bydgoszcz www.wek.pl Serwis informacyjny www.wek.pl poleca nowości, aktualności, galerie, ogłoszenia, forum, fotorelacje, wideorelacje z miast: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz. W naszym serwisie znajdziesz informacje o Włocławku, Toruniu, Bydgoszczy. U nas znajdziesz: informacje z regionu, wiadomości z Włocławka, Wiadomości z Torunia, Wiadomości z Bydgoszczy. W naszym serwisie zobaczysz: fotorelacje, wideorelacje z wydarzeń kulturalnych i miejskich. W wek’u opisujemy co dzieje się w najbliższej przyszłości, przyjmujemy darmowe ogłoszenia oraz mamy bazę firm.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu

kujawsko-pomorskie - nowa strona:

Adres: