lubelskie

 • Serwis informacyjny miejscowości Strzyżów

  Serwis informacyjny miejscowości Strzyżów

  Serwis poświęcony pięknej miejscowości Strzyżów położonej w powiecie hrubieszowskim. Można tu znaleźć aktualne informacje z samej miejscowości jak i okolic, historię, informacje na temat zabytków, galerie, fotorelacje i inne ciekawe informacje. Oferujemy dodawanie darmowych ogłoszeń. Strona ciągle rozwijana. Serdecznie zapraszamy do przeglądania jej treści oraz aktywnego uczestniczenia w życiu serwisu.

  Data dodania: 02 07 2011 szczegóły wpisu
 • Zakrzówek

  Zakrzówek

  Prywatna strona prezentująca Zakrzówek w woj. lubelskim. Aktualności, ciekawe miejsca, władze gminy, informacje o parafii, a przede wszystkim zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia, w rozbudowanej galerii.
  A także nowa podstrona "Krok w bok", gdzie można znaleźć wiele interesujących informacji o tym, co ważnego i ciekawego wydarzyło się nie tylko w Zakrzówku, nie tylko w jego okolicy, ale także troszeczkę dalej.

  Data dodania: 15 02 2011 szczegóły wpisu
 • Aktualny rozkład jazdy busów Lublin - Opole Lubelskie

  Aktualny rozkład jazdy busów Lublin - Opole Lubelskie

  Rozkladbusow.pl to niezależna strona internetowa, na której znajdują się aktualne rozkłady jazdy komunikacji prywatnej BUS na trasie:

  1. Lublin - Bełżyce - Poniatowa - Opole Lubelskie
  2. Lublin - Bełżyce - Chodel - Opole Lubelskie
  3. Lublin - Wojciechów - Poniatowa
  4. Lublin - Nałęczów
  5. Opole Lubelskie - Puławy

  Busy komunikacji prywatnej dla zamieszczonej trasy zatrzymują się w Lublinie przy Dworcu PKS na ul. Nadstawnej, stanowisko nr 1. Ponadto strona przestawia dane teleadresowe przewoźników świadczących usługi transportowe na trasie Lublin - Opole Lubelskie.

  Data dodania: 27 01 2011 szczegóły wpisu
 • Ogłoszenia Zamość

  Ogłoszenia Zamość

  Zamojski Portal Ogłoszeniowy gdzie bezpłatnie zamieścisz ogłoszenie kupna, sprzedaży, wynajmu, nieruchomości, pracy itp.
  Jeżeli jesteś mieszkańcem Zamościa, to portal jest właśnie dla Ciebie.
  Szukasz specjalisty? a może chcesz sprzedać mieszkanie lub je wynająć, nie mogłeś lepiej trafić. Na stronie portalu zamieścisz skuteczne ogłoszenie, które na pewno dotrze do zainteresowanego odbiorcy z Twojego miasta lub okolic.
  Do zamieszczania ogłoszeń nie wymagana jest rejestracja, można załączyć do 3 zdjęć wraz z każdym ogłoszeniem.
  Jest to również świetne miejsce do zareklamowania swojej firmy działającej na terenie Zamościa.

  Data dodania: 25 10 2010 szczegóły wpisu
 • Zobacz Lublin

  Zobacz Lublin

  ZobaczLublin.pl to serwis wychodzący naprzeciw wymaganiom ludzi, którzy nie mają czasu na wertowanie stron w poszukiwaniu najbliżej położonych firm. Dzięki ZobaczLublin.pl można bardzo szybko odnaleźć dany lokal w Lublinie, uzyskać dane kontaktowe a dzięki Wirtualnemu Zwiedzaniu obejrzeć jego wnętrza nie wychodząc z domu. Ważnym elementem przyciągającym użytkowników serwisu jest wyszukiwarka połączeń MPK oraz błyskawiczny dostęp do rozkładów jazdy autobusów.

  Data dodania: 04 10 2010 szczegóły wpisu
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach

  Witryna poświęcona Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jest jednostką organizacyjną Powiatu powołaną do wykonywania zadań własnych powiatu z zakresu pomocy społecznej, a także realizowania przy pomocy środków PFRON zadań na rzecz osób niepełnosprawnych.
  Istotą działalności Centrum jest udzielanie osobom i rodzinom takiego wsparcia, które umożliwi im w miarę samodzielną egzystencję, aktywność społeczną, skuteczną realizację ról społecznych, dając szansę na zaspokojenie podstawowych potrzeb, rozwój, integrację i funkcjonowanie w społeczeństwie oraz coraz lepsze radzenie sobie z pojawiającymi się problemami.
  Kompetencje oraz zadania powiatu w obszarze pomocy społecznej określa ustawa z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej, ustawa z dnia 25 lipca 2005 o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, natomiast zadania dotyczące osób niepełnosprawnych wspierane środkami PFRON - ustawa z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 01 10 2010 szczegóły wpisu
 • Miasto Chełm Online - Chełmska Gazeta Internetowa

  Miasto Chełm Online - Chełmska Gazeta Internetowa

  Miasto Chełm Online - Chełmska Gazeta Internetowa. Jesteśmy jedyną w Chełmie Gazetą Internetową gdzie codziennie znajdziesz najświeższe informacje z Chełma i okolic. Na naszej stronie codziennie pojawiają się informacje z życia regionu. Znajdziesz również filmiki, których nie da się zaprezentować w tradycyjnych gazetach. Wejdź i sam sprawdź czy warto wydawać odwiedzać częściej naszą stronę. Życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych na stronie

  Data dodania: 18 08 2010 szczegóły wpisu

lubelskie - nowa strona:

Adres: