MCDiS joga Niepołomice

MCDiS joga Niepołomice


Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach powstało z myślą o zapewnieniu obywatelom regionu rozwoju kulturalnego. Ma ono także pomóc im bardziej identyfikować się ze swoim miejscem pochodzenia. Dzięki działalności centrum mają oni dostęp do wyjątkowych kursów, zajęć, spotkań, spektakli czy też szeregu innych wydarzeń kulturalnych. W budynku instytucji, oprócz świetnie wyposażonych sal warsztatowych, mieści się też nowoczesne studio nagraniowe, jak również jedyne w Polsce muzeum fonografii. By dowiedzieć się więcej o propozycji przygotowanej przez centrum, zapraszamy na stronę internetową.Podobne strony
 • LIDEO | Centrum Logopedii i Rozwoju Indywidualnego | Warszawa

  Wady wymowy są powszechną przypadłością, zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Wszystkie osoby którym przeszkadza to, że nie mogą wyrażać się dostatecznie jasno zapraszamy na zajęcia korygujące. W naszym Centrum Logopedycznym używamy wyłącznie najbardziej skutecznych technik, takich jak na przykład metoda Tomatisa. Chętnie zajmujemy się również wsparciem rozwoju oraz logopedią medialną. Zapraszamy do naszego Centrum, mieszczącego się na Bemowie w Warszawie.

 • Pizzerie w Krakowie opinie

  Niesłychanie wielką sławą cieszą się prawie wszystkie pizzerie w Krakowie. Opinie na ich temat można odszukać na portalu AlePizza. Ludzie bardzo często przy wybieraniu danego towaru bądź usługi polegają na wzmiankach wrzuconych w sieci. Z tego powodu każdy szanujący się lokal serwujący pizzę czy też inne dania powinien dysponować swoją stroną internetową. Potencjalni klienci pytający o pizzerie w Krakowie wcześniej czy później udadzą się do internetu, by tam odszukać dobrą dla siebie opcję. Wielu spośród nich preferuje od razu odwiedzić witrynę internetową alepizza.com, gdzie w jednym miejscu skondensowane są opinie na temat wielu miejscowych lokali. Tego typu rozwiązanie jest nader wygodne i pozwala zaoszczędzić wiele czasu wygłodniałym smakoszom włoskiego rarytasu, który cieszy się w Rzeczypospolitej Polskiej ogromną popularnością.

 • Zwiedzanie Krakowa z Burg City Tours

  W Polsce niewątpliwie możemy znaleźć wiele atrakcji turystycznych. Miejscem, gdzie jest ich najwięcej, a dodatkowo znajdują się one w tle dawnych wydarzeń historycznych jest z pewnością Kraków. Firma Burg City Tours organizuje wycieczki po ciekawych miejscach Krakowa takich jak Getto, Fabryka Schindlera, Stare Miasto, czy znany wszystkim Wawel. Odbywają się one w specjalnych samochodach elektrycznych typu Melex i prowadzone są przez doświadczonego przewodnika. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów z Polski, ale także zza granicy, gdyż wycieczki przygotowane są w wielu popularnych wersjach językowych.

 • Lipnica Murowana

  Lipnica Murowana to niewielka miejscowość w południowej części polski w województwie małopolskim. Na stronie znajdziemy min aktualne wydarzenia z gminy, historię Lipnicy, życiorysy lipnickich świetych Szymona z Lipnicy jak również Urszuli i Marii Teresy Ledóchowskiej. Informację o lokalnych zabytkach min kosciół św. Leonarda wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.