podkarpackie

 • OSP Komańcza - Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy

  OSP Komańcza - Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy

  Oficjalna Strona internetowa Ochotniczej Straży Pożarnej w Komańczy. Jednostka OSP znajduje się na granicy Bieszczad i Beskidu Niskiego. Strona jest ciągle aktualizowana, przez co zyskuje coraz to więcej czytelników. Na jej łamach publikowane są materiały informujące jak radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych typu: pożar, powódź czy inne klęski żywiołowe. Ponadto opublikowane są informacje o jednostce, aktualny zarząd czy też zdjęcia z akcji/interwencji, wydarzeń związanych z jednostką, itp.

  Data dodania: 25 10 2011 szczegóły wpisu
 • Łańcut

  Łańcut

  Expert-lancut.pl jest stroną internetową, która gromadzi firmy w Łańcucie. Jeżeli pragną Państwo w prosty i efektywny sposób wyszukać konkretne przedsiębiorstwo w Łańcucie – serdecznie zapraszamy do odwiedzania witryny Expert-lancut.pl.Wortal jest także cennym źródłem wiadomości dotyczących aktualności z życia miasta. W obrębie strony można znaleźć zawiadomienia dotyczące pracy w Łańcucie i okolicach oraz wydarzeniach kulturalnych odbywających się w mieście. Expert-lancut.pl jest witryną, która powstała głównie z myślą o firmach z Łańcuta, które pragną zostawić swoją wizytówkę w sieci, tym samym zwiększając swoją popularność. Na naszej stronie goszczą już takie firmy z Łańcuta jak Wim Opony, Proserit, Art-Wood czy Agencje Obrotu Nieruchomościami Centrum. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu oraz do pozostawiania swoich opinii dotyczących poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 16 09 2011 szczegóły wpisu
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku Jasielskim - Strona oficjalna

  Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku Jasielskim - Strona oficjalna

  Oficjalna strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku Jasielskim, malowniczej miejscowości w województwie podkarpackim, należącej do powiatu jasielskiego. Najświeższe aktualności, galerie zdjęć, historia powstania oraz inne ciekawe informacje. Strona znajduje się w fazie rozwoju, dlatego wiele jeszcze może się zmienić, prosimy o wysyłanie własnych sugestii na maila podanego w dziale Kontakt. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony!

  Data dodania: 05 09 2011 szczegóły wpisu
 • Strona Osiedla Kopernika w Przemyślu

  Strona Osiedla Kopernika w Przemyślu

  Strona internetowa Osiedla Kopernika w Przemyślu. Na stronie zawarte są informacje dotyczące wszystkich ważnych spraw, które dotyczą mieszkańców, osiedla - m.in. aktualności, ogłoszenia, galerie zdjęć i innych mediów, akty prawne, ogłoszenia, wiadomości parafialne. Dodatkowo, na stronie uruchomione zostało forum, na którym internauci mogą wymieniać się poglądami, zgłaszać sprawy wymagające interwencji.

  Data dodania: 22 08 2011 szczegóły wpisu
 • Ogłoszenia Dębica

  Ogłoszenia Dębica

  System ogłoszeniowy miasta Dębica i okolic: Pilzno, Brzostek, Pustków, Radomyśl, Ropczyce, Zawada, Parkosz, Pustynia, Brzeźnica itp. System całkowicie bez opłat: publikowanie anonsów, szukanie, oglądanie itp. W bazie serwisu odnajdą Państwo najliczniejszą baze anonsów w sprawie pracy we wszystkich branżach. Ponadto posiadamy sporo kategorii ogłoszeń takich jak: rtv agd, dla domu, firmy, sklepy z okolic, komputery, ogłoszenia matrymonialne, nauka, nieruchomości, odzież i obuwie, różne, sport, telefony nawigacje, usługi, meble, zwierzęta. Nasza baza anonsów zwiększa się z każdym dniem. Zapraszam serdecznie do współtworzenia serwisu.

  Data dodania: 11 10 2010 szczegóły wpisu
 • strzyzowiak.pl

  strzyzowiak.pl

  Portal regionalny strzyzowiak.pl za cel stawia sobie dostarczanie kompleksowych informacji na temat wydarzeń w Strzyżowie i okolicach. W portalu można znaleźć również wiele innych ciekawych pozycji takich jak ogłoszenia, galerie, rozrywka itp. Jesteśmy również małym portalem społecznościowym naszego regionu, każdy użytkownik może dodawać do własnego konta znajomych, rodzinę itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z ludźmi, którym na sercu leży rozwój i poprawa sytuacji w naszym regionie. Nasz portal zawiera katalog firm, czyli idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących promować swoją firmę w internecie.Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzin i częstego korzystania z naszego portalu.

  Data dodania: 30 09 2010 szczegóły wpisu

podkarpackie - nowa strona:

Adres: