Serwis lodówek poznań

Serwis lodówek poznań


Firma zajmuje się naprawą urządzeń chłodniczych już od 1987roku. Potrafimy naprawić każdy typ lodówki oraz każdą zamrażarkę, chłodziarkę, ladę chłodniczą czy komorę chłodniczą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte solidną praktyką. Posiadamy najlepszy zachodnich firm sprzęt do napraw a na wszystkie usługi dajemy gwarancję. Oferujemy dla naszych klientów szereg upustów i rabatów dla emerytów, rencistów oraz osób uczących się. Ważnym atrybutem w naszej firmie jest to, że każdą naprawę wykonujemy na miejscu u klienta i oferujemy mu najniższe stawki cenowe obowiązujące w Wielkopolsce. Naprawiamy i serwisujemy również gastronomiczne urządzenia chłodnicze. Solidność-Rzetelność-Uczciwość to dewiza naszej firmy. Zadzwoń. 501-469-033, a nasz monter chętnie odpowie na wszystkie pytania. naprawa lodówek poznań naprawa zamrażarek poznań serwis zamrażarek poznańPodobne strony
 • Ogłoszenia Rawicz

  Darmowy Rawicki Portal Ogłoszeniowy stworzony z myślą o mieszkańcach Rawicza i okolic.
  Nie wymagamy rejestracji, do każdego dodanego ogłoszenia można załączyć do 3 zdjęć. Istnieje również możliwość promowania dodanego ogłoszenia.
  Na stronie wiele ciekawych kategorii, np: nieruchomości, praca, motoryzacja, komputery, usługi i wiele innych.
  Proponujemy również możliwość reklamowania swojej firmy działającej na terenie Rawicza i okolic na preferencyjnych warunkach. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się jak łatwo i szybko możesz rozpocząć promowanie swojej firmy w regionie.
  Zapraszamy do odwiedzania Portalu!

 • Produkcja guzików

  Produkcja guzików na pewno będziemy zadowoleni jeśli guziki będą adekwatnie zrobione. Spółka którą posiadamy posiada dużo w swojej kolekcji guzików. Na pewno będziemy zadowoleni że wszystko będzie stosownie dla nas przygotowane. To bardzo istotne żeby wszystko było stosownie dla nas przygotowywane. Wszystko może być właściwie dla nas przygotowane tylko w ten sposób będziemy zadowoleni że wszystko będzie stosownie dla nas przygotowane.

 • Pobiedziska - serwis internetowy mieszkańców

  Zapraszamy do zapoznania się z niezależnym portalem informacyjnym mieszkańców gminy Pobiedziska. Prezentujemy w nim najważniejsze informacje z życia mieszkańców. Publikujemy komunikaty, kalendarz zbliżających się imprez sportowych i kulturalnych oraz relacje i artykuły na temat ciekawostek z rejonu. Na stronie znajdą Państwo również informacje praktyczne na temat miejscowości wchodzących w skład gminy, galerię zdjęć, adresy firm, urzędów, organizacji. Jest to miejsce dla każdego zainteresowanego tym pięknym rejonem kraju. Położone wśród lasów i licznych jezior miasto Pobiedziska i okoliczne wioski zachęcają swymi walorami do przybycia w te rejony i czerpania radości z wypoczynku na łonie natury. Jest to też miejsce do publikowania sprawozdań z działalności inicjatyw społecznych naszych mieszkańców. Dla chętnych umożliwiamy podjęcie dyskusji na naszym lokalnym forum dyskusyjnym, na którym zawsze znajdzie się coś ciekawego dla każdego. Serdecznie zapraszamy do Pobiedzisk i na nasz portal informacyjny.

 • Wynajem straganów Krotoszyn

  Zajmujemy się wypożyczaniem drewnianych domków handlowych/straganów wystawienniczych, idealnych na krótkie imprezy plenerowe typu jarmarki, festyny, kiermasze. Nasze domki mogą stać zarówno na świeżym powietrzu jak i we wnętrzach, np. galeriach handlowych. Do dyspozycji mamy 30 straganów. Dodatkową opcją jest ścianka dzieląca domek na pół – dzięki czemu otrzymujemy dwa mniejsze stoiska. Nasze kramy są otwarte, co znacznie ułatwia ekspozycję towarów, dodatkowo dookoła są szerokie lady wystawiennicze. Wszystkie stragany są identyczne, wykonane z drewna a daszki pokryte gontem dachowym. Serdecznie zapraszamy!