staszowiak.pl - portal Staszowa

staszowiak.pl - portal Staszowa


Serwis internetowy staszowiak.pl za cel stawia sobie prezentowanie jak największej ilości ogłoszeń ze Staszowa i gmin Powiatu. Dzięki którym będziesz mógł coś nabyć po okazyjnych cenach. W staszowiak.pl można znaleźć również wiele ciekawych pozycji takich jak galerie zdjęć, filmy z regionu, forum dyskusyjne itp. Jesteśmy również portalem społecznościowym naszego regionu, każdy użytkownik może dodawać do własnego założonego konta znajomych itp. Otwarci jesteśmy na wszelkie formy współpracy z ludźmi, którym na sercu leży rozwój i poprawa sytuacji w naszym regionie. Nasz portal zawiera moduł wizytówki, czyli idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących promować swoją firmę w Internecie.Pozostaje nam tylko serdecznie wszystkich zaprosić do częstych odwiedzin i korzystania z możliwości jakie wam daje serwis staszowiak.plPodobne strony
  • Dobrowoda kościół św. Marii Magdaleny

    Kościół pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Dobrowodzie. W średniowieczu Dobrowoda leżała na szlaku między włościami biskupimi i królewskimi. W miasteczku zbudowano dwór, a przy nim jeden z biskupów, Florian z Mokrska, ufundował murowany kościół pod wezwaniem św. Marii Magdaleny. Poznaj XIII-wieczny zabytek, który ufundowany został niedaleko Buska-Zdroju. Historia, architektura, wyposażenie kościoła, model 3D i galeria zdjęć.

  • Sztab WOŚP w Małogoszczu

    Sztab WOŚP w Małogoszczu. Na portalu są wiadomości o robionych każdego roku kolejnych finałach, info o koncertach, kwoty zbieranych pieniędzy. W serwisie jest lista wolontariuszy kwestujących na rzecz fundacji, skład sztabu oficjalnie zarejestrowany na stronach Fundacji, statystyki, cyfry. W dzień finału w Relacja na żywo można się dowiedzieć poprzez naszą witrynę internetową, co w danej chwili ma miejsce w w siedzibie sztabu, jakie kwoty są policzone i inne fajne wydarzenia. W galerii zdjęć można oglądać fotki ze zbiórki, a przede wszystkim z wieczornych imprez. Po podliczeniu zebranych grosików i papierków z puszek w portalu znajduje się oficjalne podsumowanie całej akcji. Czekamy na Was..