zachodniopomorskie

 • Trasa zwiedzania Myśliborzyc

  Trasa zwiedzania Myśliborzyc

  Wieś Myśliborzyce położona w województwie zachodniopomorskim. Informacje dotyczące Myśliborzyc. Myśliborzyce wieś w południowo-zachodniej części woj. zachodniopomorskiego, w powiecie myśliborskim, położone na Pojezierzu Myśliborskim. Myśliborzyce w Internecie - informacje, aktualności, kultura, rozrywka, historia. Myśliborzyce - wiadomości z regionu, informatory, wydarzenia kulturalne. interaktywna mapa wsi Myśliborzyc. Informacje dotyczące Myśliborzyc.

  Data dodania: 14 09 2011 szczegóły wpisu
 • Zagórze w gminie Wolin

  Zagórze w gminie Wolin

  Przepiękna miejscowość na granicy wyspy Wolin i Wolińskiego Parku Narodowego. Leżąca w miejscu, gdzie Zalew Szczeciński przechodzi w rzekę o nazwie Dziwna. Nieopodal miejscowości znajduje się zespół farm wiatrowych - Zagórze, Lake Ostrowo i Park Wiatrowy Śniatowo. Łącznie 48 turbin. Miejscowość atrakcyjna turystycznie poprzez swoją małą odległość do Międzyzdrojów, Świnoujścia czy Szczecina. Zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 15 10 2010 szczegóły wpisu
 • FENSTER BERLIN

  FENSTER BERLIN

  Witamy w serwisie internetowym firmy MS Więcej niż OKNA Szczecin zajmującej się sprzedażą i profesjonalnym montażem stolarki otworowej: okien, drzwi, bram garażowych oraz innych elementów stolarki budowlanej (parapety, żaluzje, rolety, itp).OKNA DREWNIANE SZCZECIN
  Od 1994 roku sprzedajemy wyroby czołowego polskiego producenta w tej branży: MS Więcej niż OKNA ze Słupska - lidera rozwiązań energooszczędnych w stolarce okiennej - i jesteśmy ich Autoryzowanym Partnerem Handlowym .OKNA PLASTIKOWE SZCZECIN Pod marką "MS więcej niż OKNA" kryją się nie tylko najwyższej jakości okna PCV [PCW ], drewniane i aluminiowe ale także rolety, moskitiery i wyroby z kamienia (parapety, blaty, płytki, schody) .
  Obsługujemy głównie teren Szczecina i okolicznych gmin oraz obszar całego województwa zachodniopomorskiego, a po uzgodnieniu warunków podejmujemy się także realizacji zleceń w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju.OKNA PCV SZCZECIN
  Naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz zaufać ! Gwarantujemy najniższe ceny na wyroby MS na Pomorzu Zachodnim .

  Data dodania: 11 09 2010 szczegóły wpisu

zachodniopomorskie - nowa strona:

Adres: