Architektura zieleni

 • multiplant.pl

  multiplant.pl

  W Dąbrowie Górniczej swoją siedzibę ma firma MULTIPLANT. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem w branży drzewnej i ogrodniczej. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi projektowanie oraz wykonywanie terenów zielonych, wycinka i pielęgnacja drzew a ponadto rekultywacja terenów poprzemysłowych. Wykonujemy też opinie dendrologiczne lub oceny stanu i statyki drzew. Dysponujemy nowoczesnym, specjalnie przystosowanym sprzętem. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, solidność i terminowość. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  Data dodania: 14 08 2019 szczegóły wpisu
 • Chirurgia drzew, opasy do drzew, wiązania do drzew

  Chirurgia drzew, opasy do drzew, wiązania do drzew

  Działająca w ramach naszej Firmy pracownia, zajmuje się między innymi:
  - wydawaniem wszelkiego typu ekspertyz, opinii i ocen dotyczących stanu zdrowotnego drzew i zadrzewień oraz oceny stopnia ich zagrożeń
  * opracowywaniem kompleksowych dokumentacji dotyczących istniejącego drzewostanu na terenie planowanych inwestycji (inwentaryzacja i analiza zagrożeń), niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
  * wykonywaniem projektów nasadzeń zastępczych oraz projektów zieleni dla firm, osiedli i ogrodów przydomowych.
  W zakresie ekspertyz, posiadamy ponad 25-letnią praktykę. Nasza działalność sprowadza się w tym zakresie nie tylko do prac wykonywanych na terenie Warszawy i województwa, ale także do terenu całej Polski.

  Przy naszej Firmie istnieje punkt zaopatrzenia w specjalistyczne narzędzia i sprzęt do wykonywania prac przy pielęgnacji i wycince drzew, jak również w preparaty do zabezpieczania ran i ubytków.
  Jesteśmy producentami specjalistycznego preparatu do zabezpieczania ran po cięciach o nazwie DENDROMAL

  Prowadzimy nadzory ogrodnicze w zakresie ochrony drzew i zadrzewień na terenach inwestycji, również na terenach wpisanych do rejestru zabytków.
  Od ponad 15 lat organizujemy wszelkiego typu kursy, których głównym celem jest przybliżenie tematyki pielęgnacji i ochrony drzew. Kursy prowadzimy głównie w naszym ośrodku szkoleniowym przy ul. Smyczkowej 16 w Warszawie. Prowadzimy między innymi kursy dla operatorów pilarek spalinowych z elementami wycinki w warunkach ekstremalnie trudnych i na terenach zieleni, kursy BHP, kursy i szkolenia w zakresie cięcia drzew oraz krzewów itp.

  Wykonujemy między innymi takie zabiegi jak: cięcia pielęgnacyjno-zabezpieczające koron; wszelkiego typu wzmocnienia pni i konarów (wiązania); zabiegi przy korzeniach drzew (leczenie zabezpieczanie, nawadnianie, aeracja, nawożenie, wykonywanie ekranów korzeniowych itp.); wycinka drzew, również rosnących w warunkach ekstremalnie trudnych.

  Data dodania: 29 10 2010 szczegóły wpisu

Architektura zieleni - nowa strona:

Adres: