Ochrona środowiska

 • atomspzoo.pl

  atomspzoo.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ATOM z siedzibą w Elblągu. Zajmujemy się remediacją terenów zanieczyszczonych a obszar naszej działalności obejmuje województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie jak i kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się w usuwaniu zanieczyszczeń gleby oraz wód gruntowych na terenach poprzemysłowych i przywracaniem im funkcji mieszkaniowo-usługowej. Oferujemy pobory i badania, opracowanie planów remediacji, wydobycie i utylizację odpadów, działania naprawcze a oprócz tego opracowanie dokumentacji. Zapewniamy profesjonalizm i korzystne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.zbs-lab.pl

  www.zbs-lab.pl

  Profesjonalne badania środowiskowe oferuje Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec w Warszawie. Oferujemy pomiary emisji hałasu oraz ogólnie pojęte badania środowiskowe, jakie przeprowadzamy w ramach akredytowanego laboratorium badawczego metodą drgań mechanicznych. Zapewniamy precyzyjne i pewne pomiary, aby określić ich szkodliwość dla zdrowia. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem do badań laboratoryjnych klimatycznych i pomiarów pola elektromagnetycznego. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 02 2020 szczegóły wpisu
 • Ekspertyzy ornitologiczne dla instytucji

  Ekspertyzy ornitologiczne dla instytucji

  Ptaki możemy spotkać na każdym kroku: w mieście, na wsi, czy w trakcie przejazdu. W Polsce posiadamy ponad 200 rożnych gatunków ptaków. Wiele z nich wymaga ochrony, gdyż są to gatunki zagrożone wyginięciem. Dlatego też ustawodawca wymaga, aby w przypadku każdego działania, które może im szkodzić (ocieplenie domu, inwestycja w elektrownie wiatrową itp.) uzyskać zgodę ornitologa, w postawi ekspertyzy ornitologicznej. Takie usługi można nabyć w wielu firmach w Polsce np. w firmie www.monitoring-przyrodniczy.eu.

  Data dodania: 27 07 2016 szczegóły wpisu
 • Portal ekologiczny

  Portal ekologiczny

  Ekologia i ochrona środowiska - to tematyka portalu, na który zapraszamy wszystkich pasjonatów natury, zdrowego stylu życia i zdrowej żywności. Nasze publikacje poruszają najbardziej drażliwe dla decydentów kwestie, wiadomości z Polski i świata są zawsze aktualne. Wspieramy wszelkie inicjatywy ekologiczne, warsztaty, szkolenia oraz umożliwiamy dodanie wpisu o firmie lub wydarzeniu do naszego katalogu ekologicznego ekolupa.pl.

  Data dodania: 09 12 2013 szczegóły wpisu
 • Around the green - zielone blogowanie

  Around the green - zielone blogowanie

  Przedstawiany blog dotyczy przedsiębiorców zobligowanych wobec prawa ochrony środowiska, w zależności od wprowadzanego zanieczyszczenia, do regulowania opłat i prowadzenia sprawozdawczości środowiskowej. Na stronach dostępne są aktualne wiadomości z branży, praktyczne porady, zmiany w ustawodawstwie, a także kalendarz terminów, do których muszą stosować się podmioty gospodarcze ingerujące w otoczenie naturalne. Oprócz powyższych informacji, każdy przedsiębiorca może zasięgnąć opinii dotyczącej zagadnień z omawianej dziedziny prawa lub osobiście wypowiedzieć się na dany temat. Dodatkowo, w razie konieczności możliwe jest przekierowanie do doradców środowiskowych, którzy udzielą indywidualnego i specjalistycznego wsparcia. Proponowane doradztwo odnosi zarówno do spraw bieżącej działalności firm, jak również do procesu inwestycyjnego.

  Data dodania: 24 03 2013 szczegóły wpisu
 • Liście drzew

  Liście drzew

  Żywiec Zdrój jest firmą odpowiedzialną ekologicznie. Dlatego też, stajemy po stronie natury i zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wyjątkowej akcji ekologicznej już dziś. Wspólnie z nami możesz sadzić drzewa na terenie całego kraju – są wszak naturalnymi płucami świata. A jeśli jesteś nauczycielem, zapisz się na szkolenie ekologiczne, byś później mógł swoją wiedzę przekazać uczniom. Poznaj szczegóły naszego programu ekologicznego już dziś i stań się jego częścią.

  Data dodania: 21 02 2013 szczegóły wpisu
 • Decyzja środowiskowa

  Decyzja środowiskowa

  Ecer Technika to firma świadcząca usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska. Dla swoich klientów przeprowadza audyty środowiskowe, prowadzi ewidencję odpadów, rozlicza z opłaty za korzystanie ze środowiska, a także sporządza sprawozdania środowiskowe.Ponadto firma pomaga w uzyskiwaniu szeregu decyzji z zakresu ochrony środowiska takich jak: decyzja środowiskowa, pozwolenie wodnoprawne, pozwolenie zintegrowane, pozwolenie na wprowadzanie gazów i pyłów, program gospodarki odpadami, zezwolenie na zbieranie odpadów, transport odpadów, odzysk i unieszkodliwianie.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • Ochrona środowiska

  Ochrona środowiska

  Zajrzyj na stronę prezentującą informacje na tematy tj. ochrona środowiska, ekologia, zdrowa żywność. Sprawdź, jakie wytyczne na przedsiębiorców nakłada prawo o ekologii, a jak Ty możesz chronić środowisko w lokalu mieszkalnego. Na stronie znajdziesz szereg przydatnych, przystępnie napisanych artykułów, zawierających najważniejsze informacje dla zachowania ekosystemu w dobrym stanie. Nie wiesz jak rozpoznać produkt ekologiczny? Jakie wytyczne musi spełniać restauracja, jeżeli już chodzi o ekologiczną żywność? Albo jak rozpocząć dbać o środowisko we własnym domu? Wszystkiego dowiesz się z naszego portalu - zapraszamy!

  Data dodania: 12 09 2012 szczegóły wpisu
 • Raport środowiskowy

  Raport środowiskowy

  Głównym profilem działalności Envo jest ochrona środowiska. Od 2006 roku świadczymy usługi konsultingowe, w ramach których wydawane są takie dokumentacje jak: raporty o oddziaływaniu na środowisko, analiza efektu migotania cienia, pozwolenia zintegrowane. Obsługujemy inwestycje z zakresu m.in. przemysłu, elektrowni wiatrowych, dróg. W oparciu o raporty należy zaakceptować konkretne działania bezpieczne na środowiska.

  Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu
 • Być eko

  Być eko

  Być eko. O różnych aspektach dotyczących życia zgodnie z naturą. Interesujący serwis poświęcony promocji ekologii, ochronie środowiska i polecający akcje pro - eko. Ciekawe artykuły, strony, wydarzenia, nowinki ekologiczne i techniczne. Styl życia, nowe technologie i pomysły jak być eko. Jest to serwis poświęcony promocji informacji i edukacji. Być eko to tryb życia, postawy eko, produkty ekologiczne, ochrona środowiska naturalnego, konkursy, nowe technologie i porady życia zgodnie z naturą. Skontaktuj się jeżeli chcesz podzielić się swoja postawą eko działalności. Publikowane będą materiały dotyczące życia zgodnie z naturą, dbania o środowisko naturalne i promocji ekologii. Istnieje możliwość zamieszczania wpisów z linkiem do Państwa projektów i inicjatyw oraz możliwość promocji w postaci banerów reklamowych.

  Data dodania: 20 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Ochrona środowiska - nowa strona:

Adres: