Ochrona środowiska
-
Obsługa środowiskowa
Firma Aster w swojej ofercie posiada szereg usług pomocnych w uzyskaniu pozwoleń związanych z ochroną środowiska. W ich skład wchodzą między innymi opracowania: prognozy oddziaływania na środowisko, karta informacyjnej przedsięwzięcia czy też raportów o oddziaływaniu działalności na środowisko. Na stronie można znaleźć również kilka pomocnych linków, które mogą rozjaśnić sprawę ochrony środowiska i niektórych wymagań co do tej dziedziny.
Data dodania: 24 02 2012 szczegóły wpisu -
Raport środowiskowy
Głównym profilem działalności Envo jest ochrona środowiska. Od 2006 roku świadczymy usługi konsultingowe, w ramach których wydawane są takie dokumentacje jak: raporty o oddziaływaniu na środowisko, analiza efektu migotania cienia, pozwolenia zintegrowane. Obsługujemy inwestycje z zakresu m.in. przemysłu, elektrowni wiatrowych, dróg. W oparciu o raporty należy zaakceptować konkretne działania bezpieczne na środowiska.
Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu -
Być eko
Być eko. O różnych aspektach dotyczących życia zgodnie z naturą. Interesujący serwis poświęcony promocji ekologii, ochronie środowiska i polecający akcje pro - eko. Ciekawe artykuły, strony, wydarzenia, nowinki ekologiczne i techniczne. Styl życia, nowe technologie i pomysły jak być eko. Jest to serwis poświęcony promocji informacji i edukacji. Być eko to tryb życia, postawy eko, produkty ekologiczne, ochrona środowiska naturalnego, konkursy, nowe technologie i porady życia zgodnie z naturą. Skontaktuj się jeżeli chcesz podzielić się swoja postawą eko działalności. Publikowane będą materiały dotyczące życia zgodnie z naturą, dbania o środowisko naturalne i promocji ekologii. Istnieje możliwość zamieszczania wpisów z linkiem do Państwa projektów i inicjatyw oraz możliwość promocji w postaci banerów reklamowych.
Data dodania: 20 04 2011 szczegóły wpisu -
Laboratorium pomiarowe AD Standard - Pomiary emisji LZO
Laboratorium pomiarowe AD Standard kompleksowo rozwiązuje problemy ochrony środowiska. Jesteśmy zawsze gotowi, by rozwiązywać Państwa problemy związane z ochroną środowiska.
Data dodania: 22 03 2011 szczegóły wpisu
Przeprowadzamy pomiary emisji Lotnych Związków Organicznych i innych substancji w gazach odlotowych metodą FID ( ciągła detekcja płomieniowo-jonizacyjna), zgodnie z normą PN-EN 12619:2002 oraz obecnie obowiązującymi polskimi przepisami.
Zajmujemy się także opracowywaniem dokumentacji z zakresu Ochrony Środowiska:
- Wnioski o wydanie pozwoleń zintegrowanych
- Wnioski o wydanie pozwoleń na wyprowadzenie gazów i ścieków
- Raporty o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko
- Ekspertyzy techniczne z zakresu ochrony środowiska
- Operaty wodnoprawne
- Bilans LZO
- i inne
Do problemów naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dokładamy zawsze wszelkich starań, by dane zlecenie na pomiary emisji LZO wykonać profesjonalnie, kompleksowo, sumiennie i z najwyższą możliwą starannością. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z zakresu Ochrony Środowiska, służąc wysoce merytoryczną pomocą.
