Pieczarkarnie

 • AGRO TEAM pieczarki przetworzone

  AGRO TEAM pieczarki przetworzone

  Klientów z całego województwa zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Agro Team z Goździna. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od wielu lat. Jesteśmy dynamicznie funkcjonującą pieczarkarnią. Posiadamy zaplecze techniczne, które zapewnia nam fachową hodowlę pieczarek. Oferujemy Państwu pieczarki świeże oraz pieczarki przetworzone. Dodatkowo jesteśmy wytwórcą podłoża do upraw pieczarek. Cały proces produkcji kompostu od momentu początkowego mieszania surowców aż do jego zakończenia jest kontrolowany komputerowo oraz rejestrowany. Polecamy Państwu nasze usługi, jako firmy z dużym doświadczeniem. Szczegółowe informacje są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 02 2014 szczegóły wpisu
 • Lomania Polsko - Francuska sp. z o.o. Przetwórstwo pieczarek i cebuli pieczarki świeże

  Lomania Polsko - Francuska sp. z o.o. Przetwórstwo pieczarek i cebuli pieczarki świeże

  Przedstawiamy Państwu fachowe przedsiębiorstwo Lomania specjalizujące się w sprzedaży i skupie pieczarki świeżej. Siedziba jednostki mieści się w rejonie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy dla Państwa już od ponad 23 lat. Nasze wyroby są sprzedawane w 14 krajach Europy. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najwyższą klasą artykułów ale również rzetelnym i obowiązkowym podejściem do wszelkich zleceń klientów. Nasi kontrahenci mogą liczyć na dostawy zawsze ściśle z uzgodnionym terminem oraz uzgodnioną specyfikacją lub na szybki czas odpowiedzi na zgłoszone potrzeby. Inwitujemy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną. Pełen obszar usług firmy znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2013 szczegóły wpisu
 • Pieczarki świeże

  Pieczarki świeże

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą, produkcją oraz skupem pieczarki świeżej. Posiadamy nowoczesną bazę produkcyjną ze sprawnie działającą infrastrukturą chłodniczą oraz własny tabor samochodów, gwarantujący doskonałe warunki dystrybucji świeżej pieczarki na rynek krajowy i zagraniczny. W naszej ofercie znajdują się pieczarki świeże luzem oraz pakowane w opakowania wedle życzeń klienta. Pełna oferta naszych pieczarek dostępna jest na naszej stronie firmowej. Posiadamy wymagane certyfikaty dzięki czemu dajemy gwarancje jakości naszych pieczarek.

  Data dodania: 16 10 2012 szczegóły wpisu
 • Naturalnie uprawiane pieczarki - pieczarkasiedlecka.pl

  Naturalnie uprawiane pieczarki - pieczarkasiedlecka.pl

  Pieczarka to zdecydowanie najbardziej znany grzyb jadalny. Ta dostępna w sklepach pochodzi z hodowli gdzie żniwa odbywają się nieprzerwanie w ciągu roku. Pieczarki występują w kilku odmianach jednak w najwyższym stopniu popularne są odmiany biała oraz brązowa występująca pod nazwą - królewska. Zrzeszenie" Pieczarka Siedlecka" jest grupą producencką specjalizującą się w produkcji wysokojakościowych grzybów. Nie licząc produkcji zajmujemy się także sprzedażą i skupem grzybów. Wyhodowane grzyby sprzedajemy na rynku krajowym sieciom marketów, przetwórniom, przedsiębiorstwom z branży spożywczej. Większa część naszej produkcji jest eksportowana do Unii Europejskiej a także Rosji. Tygodniowo na rynek dostarczmy ok. 250 ton pieczarek wskutek tego wybudowaliśmy własny obiekt chłodniczy a także zakupiliśmy małą flotę pojazdów transportowych zaadoptowanych do przewozu artykułów spożywczych w niskich temperaturach. Umożliwiło to nam stać się nowoczesną i konkurencyjną firmą w branży.

  Data dodania: 19 04 2012 szczegóły wpisu
 • Pieczarki - produkcja pieczarek

  Pieczarki - produkcja pieczarek

  Firma Fedor pieczarki mazurskie istnieje od roku 1998. Nasza firma położona jest wśród lasów oraz pięknych jezior mazurskich. Posiadamy pieczarkarnie o łącznej powierzchni 12 000 m² produkującą grzyby w technologii holenderskiej. Do procesu hodowli używane jest podłoże produkowane we własnej kompostowni. Głównym celem naszego przedsiębiorstwa jest przede wszystkim produkcja świeżych pieczarek o najwyższej jakości. Realizując to założenie cieszymy się długoletnim oraz stabilnym zaufaniem naszych klientów w krajach Unii Europejskiej.

  Data dodania: 12 03 2012 szczegóły wpisu

Pieczarkarnie - nowa strona:

Adres: