Pszczelarstwo

 • Pasieka Mateusza - Pszczoły, miód i produkty pszczele

  Pasieka Mateusza - Pszczoły, miód i produkty pszczele

  Jeśli jesteś zainteresowany życiem pszczół interesuję Ciebie jakie właściwości ma miód, pyłek pszczeli,propolis,jakie są główne gatunki roślin miododajnych lub chcesz po prostu kupić naturalny miód prosto od pszczelarza zapraszam Ciebie na moją stronę Na stronie znajdziesz informację o pszczołach i wytwornych przez pszczoły naturalnych produktach czyli miodzie, pyłku pszczelim i innych produktach pszczelich. Można także się dowiedzieć o życiu pszczół.

  Data dodania: 14 01 2015 szczegóły wpisu
 • Matki pszczele

  Matki pszczele

  Jesteś zainteresowany kupnem pszczelich matek? Jeśli tak to prawidłowo dotarłeś, na naszej stronie odnajdziesz oferty odnoszące się do kupna matek pszczelich z gospodarstwa pszczelarskiego "Miody Ponidzia" w interesujących cenach. Do wyboru masz matki jednodniówki, matki czerwiące, a także matki w klasie reprodukcyjnej. Dodatkowo w naszej ofercie wyszukasz również matki odmianowe. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, odwiedź naszą stronę ażeby zaznajomić się ze szczegółami, a w wypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 15 10 2011 szczegóły wpisu
 • Portal Pszczelarski Pasieki Michałów

  Portal Pszczelarski Pasieki Michałów

  Vademecum każdego pszczelarza, zbiór istotnych informacji i komplet profesjonalnych porad, przydatnych do indywidualnej hodowli pszczół, zarówno w pasiece amatorskiej jak i w pasiece zawodowej - rozszerzonej. Zapraszamy wszystkich sympatyków pszczół do przejrzenia naszej strony. Znajdziecie na niej szczegółowe opisy z życia pszczół, wszelkie zabiegi wykonywane przez pszczelarza w trakcie całego sezonu, a także często powtarzające się problemy występujące w pasiece. Czekamy również na Was na naszym forum pszczelarskim, na którym eksperci służą dobrą radą.

  Data dodania: 27 02 2011 szczegóły wpisu

Pszczelarstwo - nowa strona:

Adres: