Rolnicze usługi

 • POLSKI FARMER Rtk

  POLSKI FARMER Rtk

  Polski Farmer to mieszcząca się w Tarczynie spółka, która oferuje innowacyjne rozwiązania dla branży rolniczej. Jej celem jest dostarczenie maszyn, dzięki którym praca na roli będzie bardziej efektywna i wydajna. Pomagają one również znacznie zredukować koszty produkcji. W ofercie firmy znajdują się głównie nowoczesne siewniki, kombajny, maszyny do zbioru plonów, systemy kontroli plonowania czy też oprogramowanie pomagające sprawnie zarządzać rolą. Akcesoria te sprawdzą się zarówno w wieloobszarowych, jak i w mniejszych gospodarstwach rolnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie dostaną Państwo więcej szczegółów.

  Data dodania: 05 09 2018 szczegóły wpisu
 • PAWEŁ BIELAWSKI środki ochrony roślin

  PAWEŁ BIELAWSKI środki ochrony roślin

  Handel Towarami Masowymi Paweł Bielawski to przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od 1994 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Szreńsku, jednakże działamy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży najlepszej jakości nawozów, paszy i opału. Posiadamy między innymi wyroby paszowe, kukurydzę, otręby, śrutę rzepakową i sojową oraz wysłodki buraczane, a także nawozy fosforowe, azotowe oraz dolistne. Ponadto prowadzimy także sprzedaż artykułów rolniczych jak np.: środki ochrony roślin, sznurki i folie do belowania. Pełna oferta i dane kontaktowe mieszczą się na witrynie www.

  Data dodania: 15 06 2016 szczegóły wpisu
 • Badania gleby

  Badania gleby

  Masz swoje uprawy, jednak nie wiesz jak dobrać nawozy dla pól ? Nie wiesz czego potrzebuje twoja gleba aby było jeszcze lepiej ? Wykonaj badania gleby dla swojego gospodarstwa a dowiesz się wszystkiego na temat swojej gleby. Dzięki próbom glebowym masz kompleksowy wgląd i co najważniejsze możesz zaoszczędzić swoje pieniądze na środki nawozowe. Dlatego nie zwlekaj i zleć zbadanie swojej gleby już teraz.

  Data dodania: 23 09 2014 szczegóły wpisu
 • Nawadnianie, deszczownie szpulowe, zraszacze rolnicze

  Nawadnianie, deszczownie szpulowe, zraszacze rolnicze

  Wytwarzamy na polski rynek importowane maszyny natryskujące. Od kilku lat zajmujemy się wytwarzaniem deszczowni szpulowych, dodatkowo deszczowni mobilnych. Oprócz swojego produktu, jesteśmy również importerem urządzeń zagranicznych. Posiadamy profesjonalne doradztwo jak także profesjonalny dowóz na terenie całego kraju. Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie można oglądnąć naszą pełną ofertę. Zachęcamy również do rozmowy, zawsze możemy doradzić w kwestii zakupienia odpowiednich maszyn.

  Data dodania: 05 05 2011 szczegóły wpisu

Rolnicze usługi - nowa strona:

Adres: