Ryby - hurt, hodowla

 • Dotacje na budowę lub modernizację przepławki dla ryb

  Dotacje na budowę lub modernizację przepławki dla ryb

  Firma zajmująca się doradztwem w zakresie ekologii i ochrony ryb prezentuje swoje projekty na stronie ochronaryb.pl. Znajdziesz tam również ciekawe informacje na temat składania wniosków, pozyskiwania funduszy na realizację projektów o ekologii. Sprawdź jakie szkolenia oferujemy. Poznaj nas i dołącz do grona naszych zaufanych klientów. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, sprawdź co się nam udało i jak możemy ci pomóc

  Data dodania: 21 04 2016 szczegóły wpisu
 • Rybhand przetwórstwo rybne, hurtownia rybna

  Rybhand przetwórstwo rybne, hurtownia rybna

  Wyjątkowość firmy Rybhand polega na odpowiednim połączeniu składników tworzących jej wizerunek. Należą do nich między innymi potencjał ludzki, zaplecze administracyjno - techniczne, nowoczesna linia produkcyjna, szeroka gama produktów, skuteczne kanały dystrybucji oraz marka, która jest od wielu lat kojarzona z wysoką jakością. Wszystkie te elementy przyczyniły się do naszego sukcesu. Zajmujemy się importem, eksportem oraz przetwórstwem ryb od 1991 roku i zdobyliśmy w tym czasie spore doświadczenie, które przynosi nam z pewnością wymierne efekty w postaci wciąż wzrastającej konkurencyjności i efektywności mającej odzwierciedlenie w wynikach finansowych przedsiębiorstwa. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych i elastycznych pod względem możliwości produkcyjnych spółek sektora rybnego w Polsce. Aby zmaksymalizować wyniki na sprzedaży, staramy się w pełni wykorzystywać stworzone przez siebie warunki produkcyjne. Podstawą naszej działalności jest przetwórstwo ryb pelagicznych; głównie makreli i śledzia. Na ich bazie wytwarzamy salinaty, marynaty, produkty wędzone i wyroby garmażeryjne. Niezwykle istotną część naszej produkcji stanowi również przetwórstwo ryb białych, oraz produkcja kostki i wyrobów panierowanych. W naszych działaniach kierujemy się zasadą, że we współczesnej gospodarce tylko nieustanny rozwój jest gwarantem sukcesu. Obecnie posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w kraju oraz rozbudowane zaplecze przeładunkowe. Udowodniliśmy, że wysoka jakość produktów nie musi iść w parze z wysoką ceną. W biznesie o skuteczności najlepiej świadczą wyniki a w przypadku firmy Rybhand mówią one same za siebie: rocznie przetwarzamy 20 000 ton ryb obserwując cały czas tendencję wzrostową.

  Data dodania: 07 12 2012 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż łososia gdańsk

  Sprzedaż łososia gdańsk

  Limito to trójmiejska firma, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży łososia w Gdańsku. Głównym asortymentem jest łosoś norweski w różnych odmianach: wędzony, marynowany, świeży, mrożony. Oferta firmy obejmuje też ryby mrożone, owoce morza, dania gotowe z ryb i owoców morza czy susqi quality. Producent łososia pochwalić się może szeroką gamą oferty towarowej, a także współpracą z największymi specjalistami w dziedzinie obróbki ryb. Posiadając własną fabrykę, Limito plasuje się w czołówce firm zajmujących się dystrybucją łososia. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie ryb jest bardzo istotne dla naszego organizmu, a ta firma o rybach wie wszystko.

  Data dodania: 08 08 2012 szczegóły wpisu
 • Ryby hodowlane, sprzedaż karpia - Gospodarstwo Rybackie Starzawa

  Ryby hodowlane, sprzedaż karpia - Gospodarstwo Rybackie Starzawa

  Gospodarstwo położone jest koło Przemyśla w gminie Stubno. Prowadzimy hodowlę i sprzedaż karpia królewskiego w cyklu trzyletnim. Dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb hodowlanych. Gospodarstwo obejmuje zespół stawów o powierzchni 800 ha. Mamy także własną linię karpia, tzw. „linia starzawska”. Karp starzawski wyróżnia się wydłużonym kształtem ciała i jest pełnołuski. Jesteśmy członkiem działającego od 2005 roku Towarzystwa Promocji Rybactwa i Produktów Rybnych „Pan Karp”.

  Data dodania: 12 01 2012 szczegóły wpisu
 • Vaksinering av fisk

  Vaksinering av fisk

  Jesteśmy firmą działającą głównie na terytorium Norvegi oraz krajów skandynawskich. Specjalizujemy się w profesjonalnym szczepieniu ryb, ich sortowaniu. Szczepieniem ryb zajmujemy się od wielu lat oraz posiadamy wymagane certyfikaty dzięki czemu masz pewność, że wykonami nasze usługi w pełni profesjonalnie oraz rzetelnie. Współpracujący z nami hodowcy ryb mogą liczyć na dokładną kontrolę jakości, sortowanie ryb podczas szczepienia, natychmiastową ocenę stanu zdrowia ryb, a także doradztwo w zakresie minimalizacji stresu podczas usypiania i szczepienia.

  Data dodania: 27 10 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Ryby - hurt, hodowla - nowa strona:

Adres: