Sadownictwo

 • Drzewka owocowe – do sadu oraz na działkę

  Drzewka owocowe – do sadu oraz na działkę

  Szkółkarstwo owocowe umiejscowiona jest na bardzo żyznych ziemiach pszenno-buraczanych, jakie stworzyły optymalne warunki dla sadzenia drzewek owocowych. Specjalizujemy się w szkółkarstwie drzewek owocowych tj. drzewka jabłoni, drzewka wiśni i drzewka czereśni. Mamy do zaoferowania także drzewka brzoskwiń i grusz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sadów ekologicznych.

  Szkółka drzewek Leszek Adamczyk znajduje się na obszarze Lubelszczyzny, w powiecie Puławskim. Spółka jest przedsiębiorstwem rodzinnym, z kilkunastoletnimi tradycjami. Nasze drzewka owocowe trafiają do odbiorców zarówno w kraju jak i poza granicami. Z naszą ofertą chcemy docierać do nabywców z takich krajów jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Norwegia, Słowacja i Ukraina.

  Oferowane przez nas drzewka owocowe trafiają zarówno do odbiorców detalicznych, właścicieli sadów, do mniejszych a także dużych sklepów ogrodniczych oraz do centrów i hurtowni na obszarze całej Polski.

  Oprócz szkółek owocowych w naszej ofercie znajdziecie także najróżniejsze krzewy owocowe, krzewy róż, krzewy ozdobne i żywopłotowe. Drzewka jabłoni oferujemy w gatunkach wiosennych, jesiennych i zimowych. Także drzewka wiśni, drzewka czereśni, drzewka śliw oraz drzewka grusz dostępne są w kilkunastu różnych gatunkach.

  Data dodania: 18 04 2013 szczegóły wpisu
 • Sadownicze.info - spis produktów i usług dla sadownictwa

  Sadownicze.info - spis produktów i usług dla sadownictwa

  Sadownicze.info to uporządkowana lista i opisy produktów,usług dla sadownictwa. Teraz wszystkie informacje, dane techniczne, zdjęcia znajdziesz w jednym miejscu, nie musisz błądzić w sieci, wszystko znajdziesz na www.sadownicze.info Maszyny sadownicze - traktory, opryskiwacze, rozdrabniacze, kosiarki, platformy, ładowacze. Narzędzia - sekatory ręczne, sekatory elektryczne Przechowalnictwo - chłodnie, opakowania, skrzyniopalety, komory KA. Zakładanie sadu-nasadzenie, materiał szkółkarski, systemy osłon i ochrony plantacji. Na stronie możesz dodawać komentarze, ogłoszenia, znajdziesz również tematyczne filmy.

  Data dodania: 05 03 2012 szczegóły wpisu
 • Portal sadowniczy e-sadownictwo.pl

  Portal sadowniczy e-sadownictwo.pl

  Portal z forum e-sadownictwo.pl powstał w 2010 roku z myślą o producentach owoców. Można w nim znaleźć wiadomości z kraju i ze świata, doniesienia na temat innowacji, techniki sadowniczej, ochrony i nawożenia, a także dołączyć do społeczności na forum i pozostawić komentarz. Ważne miejsce w serwisie zajmują informacje praktyczne i porady, których celem jest wsparcie produkcji sadowniczej. Sadownictwo on-line. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Sadownictwo

  Sadownictwo

  Zapraszamy miłośników kwiaciarstwa do odwiedzenia wyjątkowego portalu sadowniczego OwoceWarzywaKwiaty.pl, na którym każdy z Was odnajdzie najświeższe informacje dotyczące warzywnictwa, pozna opinie innych entuzjastów warzywnictwa oraz przeczyta o bieżących wydarzeniach ze świata sadownictwa. Nasz portal kwiaciarski powstał z myślą o wszystkich tych, dla których warzywnictwo jest profesją bądź też hobbystycznym zajęciem. Odnajdziesz u nas informacje podzielone na bloki tematyczne: Owoce, Warzywa, Kwiaty i Rynek, dzięki czemu portal ogrodniczy OwoceWarzywaKwiaty.pl jest niezwykle przystępny i praktyczny. Z nami odkryjesz wszystkie tajemnice, jakie kryje w sobie kwiaciarstwo. Odwiedź portal ogrodniczy OwoceWarzywaKwiaty.pl już dziś!

  Data dodania: 29 04 2011 szczegóły wpisu
 • Borówka wysoka-gospodarstwo sadownicze

  Borówka wysoka-gospodarstwo sadownicze

  Borówka amerykańska - wielkotowarowa plantacja i gospodarstwo sadownicze produkujące owoce borówki amerykańskiej. Paulina i Łukasz Leguccy.

  Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszego gospodarstwa, którego głównym kierunkiem produkcji są owoce borówki amerykańskiej.

  Nasza plantacja borówki amerykańskiej zajmuje powierzchnię 11 ha. Są to głównie młode nasadzenia, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom owoce wysokiej jakości. Ponadto struktura odmianowa plantacji pozwala dostarczać borówki od pierwszych miesięcy wakacji do jesieni. A zaplecze chłodnicze, którym dysponujemy przedłuża ten okres o kilka tygodni.

  Data dodania: 21 12 2010 szczegóły wpisu

Sadownictwo - nowa strona:

Adres: