Zboża

 • Silosy lejowe, płaskodenne

  Silosy lejowe, płaskodenne

  Specjalizacja firm Agremo to nowoczesne suszarnie zbożowe, silosy lejowe, silosy płaskodenne a także nowoczesne mieszalnie pasz. Na stronie możliwość pobranie e-katalogu oraz opis działań i historii firmy a także dokładna oferta na suszarnie do zboża, przenośniki (taśmowe i łańcuchowe), mieszalnie pasz a także Silosy płaskodenne i lejowe.

  Data dodania: 07 01 2015 szczegóły wpisu
 • Dostawca otrąb

  Dostawca otrąb

  TSH Polmar specjalizuje się w transporcie od 2008 roku. Poza transportem i spedycją TSH Polmar prowadzi także handel otrębami. Mając doświadczenie w międzynarodowym transporcie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi. TSH Polmar działa na terenie całej Unii. Charakteryzuje nas punktualność, elastyczne podejście, zaangażowanie i duże kwalifikacje pracowników. Siedziba firmy mieści się w Bolesławcu, na Dolnym Śląsku. Gorąco zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
 • Mangra Jacek Orzechowski

  Mangra Jacek Orzechowski

  Mangra Jacek Orzechowski to firma z branży rolno-spożywczej, która od wielu lat skutecznie i profesjonalnie pomaga swoim Klientom odnosić sukcesy. Dostarczamy urządzenia, maszyny oraz gotowe rozwiązania technologiczne dla wytwórni pasz z całej Polski.

  Skuteczność, jakość, niezawodność i profesjonalizm. Tymi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy. Mangra Jacek Orzechowski to Solidne Produkty, Skuteczne rozwiązania!

  Posiadamy szeroki asortyment urządzeń i maszyn do wytwórni pasz, między innymi:
  - mieszalniki: mieszalniki wstęgowe, mieszalniki łopatowe;
  - młyny: młyny pionowe, młyny poziome;
  - granulatory: granulatory
  - matryce i rolki: matryce i rolki do granulatorów, rolki i płaszcze do rolek;
  - przenośniki: przenośniki łańcuchowe, przenośniki kubełkowe, przenośniki ślimakowe;
  - chłodnice: chłodnice pionowe;
  - kruszarki: kruszarki;
  - urządzenia pomocnicze i uzupełniające: urządzenia pomocnicze i uzupełniające;

  Od początku swojego istnienia zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i rozwiązań dla branży rolno-spożywczej. Do naszych Klientów należą najwięksi wytwórcy pasz zwierzęcych w Polsce.

  Data dodania: 09 11 2010 szczegóły wpisu

Zboża - nowa strona:

Adres: