Zboża

 • Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Giełda Rolno-Paliwowa Rolpetrol

  Rolpetrol to Giełda towarowo-zbożowa, gdzie nawiązano i zrealizowano ogromną ilość umów. Rolpetrol jest wiarygodnym i aktualnym źródłem informacji cenowej na rynku zboża, mięsa wieprzowego, wołowego, tłuszczów i roślin oleistych. Uczestnikami obrotu towarowego na Giełdzie są hodowcy, wytwórcy zbóż i zakłady, wytwórnie pasz, fermy drobiu, przedsiębiorstwa, eksporterzy oraz importerzy. Wiadomości, notowania rynkowe zamieszczane są na stronie na bieżąco. Ponadto istnieje także możliwość dodania własnej oferty.

  Data dodania: 09 06 2020 szczegóły wpisu
 • nasienna.pl

  nasienna.pl

  Firma Centrala Nasienna ze Słupska od ponad 50 lat zajmuje się produkcją i obrotem materiałem siewnym. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym specjalistycznymi gospodarstwami a oferowane nasiona spełniają wszelkie obowiązujące normy. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż zbóż, roślin strączkowych i drobnonasiennych, mieszanek traw, nasion kukurydzy i rzepaku, sadzeniaków ziemniaków a ponadto nawozów i środków ochrony roślin oraz artykułów ogrodniczych. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie kraju czy też za granicą oferując korzystne warunki oraz konkurencyjne ceny usług i produktów. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 03 10 2018 szczegóły wpisu
 • ArajRealizacje - specjaliści w przechowywaniu i suszeniu ziarna

  ArajRealizacje - specjaliści w przechowywaniu i suszeniu ziarna

  Firma ArajRealizacje to czołowy producent baz suszarni i magazynów ziarna. Specjalizuje się w dostarczaniu, projektowaniu i montażu kompleksów i urządzeń służących do kompleksowego zarządzania i dystrybucji ziarnem. W swojej ofercie posiada czyszczalnie, transportery, suszarnie oraz silosy. Prowadzi również obsługę i serwis wszystkich oferowanych i dostarczanych instalacji. Tworzy ją zespół kompetentnych i wciąż rozwijających się fachowców dbających o jakość usług oraz dobro klientów.

  Data dodania: 26 06 2017 szczegóły wpisu
 • Silosy lejowe, płaskodenne

  Silosy lejowe, płaskodenne

  Specjalizacja firm Agremo to nowoczesne suszarnie zbożowe, silosy lejowe, silosy płaskodenne a także nowoczesne mieszalnie pasz. Na stronie możliwość pobranie e-katalogu oraz opis działań i historii firmy a także dokładna oferta na suszarnie do zboża, przenośniki (taśmowe i łańcuchowe), mieszalnie pasz a także Silosy płaskodenne i lejowe.

  Data dodania: 07 01 2015 szczegóły wpisu
 • Dostawca otrąb

  Dostawca otrąb

  TSH Polmar specjalizuje się w transporcie od 2008 roku. Poza transportem i spedycją TSH Polmar prowadzi także handel otrębami. Mając doświadczenie w międzynarodowym transporcie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi. TSH Polmar działa na terenie całej Unii. Charakteryzuje nas punktualność, elastyczne podejście, zaangażowanie i duże kwalifikacje pracowników. Siedziba firmy mieści się w Bolesławcu, na Dolnym Śląsku. Gorąco zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
 • Mangra Jacek Orzechowski

  Mangra Jacek Orzechowski

  Mangra Jacek Orzechowski to firma z branży rolno-spożywczej, która od wielu lat skutecznie i profesjonalnie pomaga swoim Klientom odnosić sukcesy. Dostarczamy urządzenia, maszyny oraz gotowe rozwiązania technologiczne dla wytwórni pasz z całej Polski.

  Skuteczność, jakość, niezawodność i profesjonalizm. Tymi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy. Mangra Jacek Orzechowski to Solidne Produkty, Skuteczne rozwiązania!

  Posiadamy szeroki asortyment urządzeń i maszyn do wytwórni pasz, między innymi:
  - mieszalniki: mieszalniki wstęgowe, mieszalniki łopatowe;
  - młyny: młyny pionowe, młyny poziome;
  - granulatory: granulatory
  - matryce i rolki: matryce i rolki do granulatorów, rolki i płaszcze do rolek;
  - przenośniki: przenośniki łańcuchowe, przenośniki kubełkowe, przenośniki ślimakowe;
  - chłodnice: chłodnice pionowe;
  - kruszarki: kruszarki;
  - urządzenia pomocnicze i uzupełniające: urządzenia pomocnicze i uzupełniające;

  Od początku swojego istnienia zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i rozwiązań dla branży rolno-spożywczej. Do naszych Klientów należą najwięksi wytwórcy pasz zwierzęcych w Polsce.

  Data dodania: 09 11 2010 szczegóły wpisu

Zboża - nowa strona:

Adres: