Jubiler - biżuteria artystyczna

Jubiler - biżuteria artystyczna

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Sklep Jubiler oferuje Państwu biżuterię złotą, biżuterię srebrną, bursztyny, korale, prezenty w cenach hurtowych, zegarki, pierścionki, sygnety, wisiorki, łańcuszki, kolczyki, obrączki, bransolety, medaliki, krzyżyki, perły, imponujące komplety, zastawy srebra oraz wiele innych interesujących przedmiotów. Ponadto trudnimy się grawerowaniem, zmianą rozmiarów, odnawianiem, polerowaniem biżuterii. Serdecznie zapraszamy.


podobne strony:
  • Artpasja - Galeria artystyczna

    Oferujemy unikalne wyroby artystyczne wykonane różnymi technikami przez artystów projektantów z całego kraju. W Galerii dostępne są wyroby o bogatym profilu artystycznym,poczynając od unikatowej biżuterii ręcznie wykonanej,niebanalnych dekoracji domu,decoupage i scrapbooking po dodatki galanteryjne nigdzie indziej niespotykane. Portal Artpasja oferuje także prace artystyczne w postaci fotografii,malarstwa,witrażownictwa. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

  • Zegarki Jowissa

    Firma Surcor Ltd jest oficjalnym przedstawicielem / Dystrybutorem szwajcarskiej fabryki zegarków Jowissa Watch Ltd. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich. Nasza oferta skierowana jest głównie do sklepów stacjonarnych, oraz klientów indywidualnych. Przyczym od sklepów stacjonarnych wymagamy zakupu kolekcji i wystawienia zegarków w sklepie razem z innymi markami. Dla klientów hurtowych przygotowaliśmy oferty specjalne dostępne po rejestracji w naszym sklepie internetowym: www.jowissa.pl

  • Jubiler Bydgoszcz - Marek Bełka

    Nasz zakład złotniczy powstał w 1986 roku. Od ponad 25 lat dbamy o to by oferowana przez nas biżuteria była synonimem stylu i piękna. Chcąc sprawić by Państwa biżuteria przez lata zachwycała swym urokiem, proponujemy szeroki zakres usług złotniczych: zmniejszanie/ powiększanie obrączek, pierścionków wszelkie naprawy biżuterii złotej i srebrnej Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru biżuterii na każdą okazję. Jesteśmy zakładem z wieloletnia tradycją, a oferowane przez nas wyroby towarzyszą naszym klientom w najważniejszych chwilach Ich życia, takich jak: Chrzest, Komunia Święta, Ślub, Jubileusze. Oferujemy szeroką gamę wyrobów złotych i srebrnych. Na przestrzeni wielu lat nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami biżuterii, co sprawiło, że w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno biżuterią klasyczną jak i nowoczesną. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby takich firm, jak: Aleksandra, Astor, Argentum, Gold Top, Jubitom, Julita, Wega, Mikicki Design.