Koppert Polska naturalne preparaty ochrony roślin

Koppert Polska naturalne preparaty ochrony roślin


Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Koppert. Jesteśmy światowym liderem w branży biologicznej ochrony upraw oraz naturalnych metod zapylania. Działamy na rynku już od 1967 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja efektywnych rozwiązań w obszarze ochrony roślin. Nasze produkty mają niekwestionowany udział w produkcji czystej oraz zdrowej żywności. W naszym asortymencie odnajdą Państwo środki na mszyce, muchy, wełnowce, pędraki i inne insekty. Nasza pełna propozycja znajduje się na stronie internetowej.Podobne strony
 • Instytut Zdrowej Hodowli Can Agri - Filtry Do Mleka

  Każdy, kto planuje odnosić sukcesy przy hodowli zwierząt gospodarskich i jednocześnie modernizować własną hodowlę, jak najszybciej powinien odwiedzić witrynę Canagri.pl. Jesteśmy profesjonalną firmą obecną na rynku od 2001 roku. Naszą bogatą ofertę kierujemy do hodowców trzody i koni, a dodatkowo trudnimy się takimi obszarami, jak: zwalczanie insektów czy identyfikacja zwierząt. Doskonale wiemy, że polscy rolnicy stoją przed koniecznością dopasowania się do standardów unijnych. Właśnie dlatego kierujemy do nich atrakcyjną ofertę na profesjonalny sprzęt zootechniczny. Posiadamy rozległą sieć dystrybucji obejmującą tereny całego kraju. Zatrudniamy u siebie najlepszych fachowców, których głównym zadaniem jest gwarantowanie wsparcia i specjalistycznego doradztwa technicznego na rzecz naszych Klientów. Aby poprawić przejrzystość naszej oferty produktowej, podzieliliśmy ją na mniejsze podkategorie. Hodowcy i pasjonaci koni mają możliwość u nas nabyć czapsy, a dodatkowo także siodła, kaski oraz ostrogi. Natomiast osoby hodujące bydło mogą kupić artykuły z kategorii elektryzatory, podgrzewacze do mleka, wiązania dla cieląt, tatuownice i poidła. Mamy ponadto szeroki asortyment sprawdzonych produktów w kategoriach: filtry do mleka i produkcja mleka. Bardzo dobrze rozumiemy, jak ważnym problemem dla hodowców jest zwalczanie szkodników. Właśnie dlatego proponujemy wyjątkowo solidne ogrodzenia elektryczne, a także pułapki i preparaty odstraszające. Oferowany u nas sprzęt do hodowli wywodzi się od najlepszych producentów i od lat cieszy się ogromnym uznaniem u odbiorców. Zobacz szczegóły na naszej stronie www.

 • Skup płodów rolnych

  Firma PHU Oskar zajmuje się sprzedażą wytworów agrarnych takich jak: nasiona kukurydzy, nasiona rzepaku, nasiona zbóż jarych i ozimych, folie kiszonkarskie, sznurek rolniczy nawozy i wiele różnych. Skup płodów rolnych w pożądanych cenach. Przewodzimy także obsługę ubezpieczeniową dla gospodarzy, ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Więcej na temat oferty firmy PHU Oskar wydobędziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

 • AGRO-JUMAL - Hurtownia opakowań dla rolnictwa

  Agro - Jumal Sp. z o.o. lider w sprzedaży produktów z branży ogrodniczej i rolniczej. Firma Agro-Jumal jest to bezpośredni importer worków polipropylenowych służących do pakowania i transportu mąki, zboża, otrębów oraz wykorzystywane jako worki na węgiel, ekogroszek. Worki polipropylenowe wykorzystywane są również jako worki przeciwpowodziowe. W naszej ofercie znajdują się również worki raszlowe na ziemniaki oraz inne warzywa, plandeki wykorzystywane w rolnictwie, ogrodnictwie. Posiadamy worki raszlowe w rożnych wymiarach i o rożnych splotach. Oprócz worków w ofercie firmy Agro-Jumal znajdują się również torebki strunowe, wyroby bambusowe w postaci tyczek bambusowych, mat bambusowych, drabinek bambusowych. Jesteśmy liderem w sprzedaży agrowłóknin oraz tkanin ściółkujących wykorzystywanych przeciwko chwastom oraz jako agrowłókniny okryciowe. W naszej hurtowni zaopatruje się szereg firm w rękawice ochronne typu dragon, popularne wampirki oraz rękawice nitrylowe. Posiadamy również bogatą ofertę narzędzi wykorzystywanych w ogrodnictwie takich jak sekatory, nożyce i inne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do zakupów.

 • Producent siatki rolniczej - Wald Gold

  Nasza firma Wald-Gold jest cenionym i doświadczonym na rynku polskim producentem opakowań. Nasze opakowania hermetyczne, opakowania typu pet sprawdzają się zarówno na rynku krajowym jak i arenie międzynarodowej. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować tylko i wyłącznie asortyment najwyższej jakości i to w atrakcyjnych cenach.

 • Pastuch elektryczny - pastuchyborys.pl

  Nasza firma istnieje na rynku już od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stałych ogrodzeń elektrycznych. W naszej ofercie odnajdziesz: panele ogrodzeniowe dla bydła, izolatory do pastucha, pastuch elektryczny dla koni czy poidło mrozodporne. Nasza oferta kierowana jest głównie dla hodowców zwierząt, rolników i hobbystów. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość naszych produktów, gdyż przed wprowadzeniem na rynek zostały sprawdzone pod względem przydatności oraz funkcjonalności.

 • Artykuły BHP - sklep internetowy

  Części Ursus, Stihl czy Ferguson – między innymi takie produkty można znaleźć w Agro Technika Jakubczyk! To sklep internetowy oferujący wysokiej jakości sprzęt, który może służyć nawet przez lata! Oprócz części maszyn w tej hurtowni rolniczej znaleźć można np. gazy techniczne, filtry do ciągników, narzędzia spalinowe, a także wiele więcej. Jeżeli więc poszukujesz produktów rolniczych w dobrych cenach, sprawdź Agro Technika Jakubczyk!

 • Materiały Siewne - Argania.info

  W Arganii, znanym oraz cenionym sklepie z artykułami rolniczymi, jesteśmy poświęceni dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które spełniają wszystkie Twoje rolnicze potrzeby. Nasza oferta, która zawiera zarówno nawozy, jak i materiały siewne czy środki ochrony roślin, została starannie dobrana, aby zapewnić Ci skuteczność i zadowolenie z każdego zakupu. Nie czekaj i przekonaj się sam już dziś!