Masy ceramiczne, angoby, szkliwa - KERAMOS

Masy ceramiczne, angoby, szkliwa - KERAMOS

Ocena: 3.6/10 (25 głosów)Oferujemy Państwu wszystko co potrzebne do tworzenia ceramiki artystycznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą naszą ofertą. U nas znajdą Państwo: masy ceramiczne, piece do ceramiki, koła garncarskie, angoby, szkliwa, glinę oraz wiele innych materiałów dla ceramiki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych sklepów w Twoich okolicach. Mamy swoje siedziby w takich miastach jak Warszawa, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław i Sopot. Organizujemy również kursy ceramiki artystycznej 1-wszego, 2-giego i 3-ciego stopnia. Zapraszamy.Podobne strony
 • Artphorma - Sklep Plastyczny

  Artphorma - sklep plastyczny. W naszej ofercie znajdują się materiały do twórczości plastycznej. Posiadamy farby, artykuły rzeźbiarskie, media malarskie, duży wybór papierów o różnych fakturach, pastele, pędzle, tuby na rysunki i wiele innych artykułów plastycznych przydatnych zarówno początkującemu jak i profesjonalnemu artyście. Sklep dla plastyków - Artphorma powstał z miłości do sztuki oraz z myślą o ludziach dla których tworzenie jest pasją. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

 • Sklep plastyczny

  Sklep plastyczny maluje pl to najlepiej zaopatrzony sklep plastyczny w internecie. W sklepie tym dostępne są produkty Winsor & Newton cechujące się najwyższą jakością. W sklepie są więc farby dla artystów Winsor&Newton w tym artystyczne olejne, akrylowe i wodne, pędzle naturalne i syntetyczne, liczne media malarskie i płótno w rolkach. Co więcej sklep oferuje także farby do twarzy Snazaroo, które mogą być stosowane bez obawy o uczulenie. Dzięki temu wspaniale nadają się do użycia na dziecięcych zabawach karnawałowych. Nasz sklep oferuje też oświetlenie do pracowni malarskiej produkowane przez firmę Daylight. Lampy te dają naturalne, dzienne światło. Sklep oferuje także wysokiej jakości notatniki niemieckiej firmy Leuchtturm, które w niczym nie ustępują popularnym produktom Moleskine. Ofertę uzupełniają kreatywne zestawy firmy Reeves dobrze rozwijające plastyczne zainteresowania u dzieci. Sklep prowadzi też w Warszawie i Wrocławiu swoje sklepy stacjonarne. Odbiór zamówionych towarów jest możliwy w wybranym sklepie.

 • Galeria obrazów - olejne, akrylowe, pastele

  Arte.fm jest internetową galerią sztuki promującą artystów różnych pokoleń. Artyści mogą umieszczać tutaj swoje prace oraz je sprzedawać bez żadnych opłat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: obrazy akrylowe, obrazy olejne, pastele i wiele innych prac. Galeria obrazów została założona z myślą o klientach sklepu plastycznego „ Szał dla Plastyków”. Sklep plastyczny posiada w swojej ofercie wiele artykułów plastycznych takich jak : farby olejne, farby akrylowe, pastele, pastele suche, podobrazia, werniks, terpentynę, rapidografy i wiele innych. Sklep zajmuję się również profesjonalną oprawą obrazów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą jak i również do odwiedzenia naszej galerii sztuki.

 • Sklep plastyczny - Szał dla Plastyków

  Sklep dla Plastyków serdecznie zaprasza do zapoznania się z szeroką oferta artykułów plastycznych takich jak : farby olejne, farby akrylowe, podobrazia, pastele, farby do szkła, farby wodne, pastele, pastele suche i wiele innych. Oferujemy tylko oryginalne artykuły, atestowane i najlepszych marek światowych m.in: Winsor & Newton, Derwent, Kolibri, Talens Polska, Royal Talens. W ciągłej sprzedaży również oferujemy : artykuły kreślarskie, artykuły rzeźbiarskie, palety malarskie, pędzle i szpachelki, tablice i podobrazia, artykuły pozłotnicze. Każdy artysta znajdzie u nas coś dla siebie. Dodatkowo dla stałych klientów przygotowaliśmy rabaty oraz różne niespodzianki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej Galerii Obrazów stworzonej specjalnie dla klientów sklepu plastycznego. Dzięki tej Galerii Państwa dzieła sztuki mogą być podziwiane przez innych oraz kupowane. Galeria nie pobiera prowizji od sprzedanych prac. Zamieszczono tam wiele obrazów olejnych, akwareli, szkiców.

 • Sklep plastyczny - farby olejne, akryl, galeria obrazów

  Szał dla Plastyków stworzony jest z myślą o artystach. W swojej bogatej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego. Nie tylko malarze ale i rzeźbiarze, rysownicy, architekci, kreślarze mogą zakupić tutaj potrzebne artykuły. W ciągłej sprzedaży oferujemy najwyższej jakości farby olejne, farby do szkła, farby akrylowe, podobrazia, krosna, ramy, sztalugi, pędzle, rapidografy, węgle, ołówki, artykuły rzeźbiarskie i kreślarskie i wiele innych. Sklep zajmuje się również oprawą obrazów i prowadzi wypożyczalnię sztalug, która jest niezbędna przy organizowaniu różnego rodzaju wystaw. Szał – Art z myślą o swoich klientach stworzył internetową galerię obrazów. Promuję młodych i zdolnych artystów. Każdy może zamieścić w galerii swoje prace oraz je sprzedać . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron.

 • Sklep dla plastyków

  W sklepie internetowym "Monet" znajdziecie Państwo materiały plastyczne dla artystów plastyków, plastyków amatorów jak również malujących hobbystów. Oferujemy farby olejne, akryle i akwarele znanych marek polskich i zagranicznych. Ponadto proponujemy dobrej jakości podobrazia polskich producentów. Dla stałych nabywców proponujemy dobre warunki rabatowe. Zapraszamy do zakupów i życzymy przyjemnego malowania.

 • Hurtownia Szkła Witrażowego Katarzyna Michałek

  Jesteśmy młodą firmą, ale z wieloletnim doświadczeniem w branży witrażownictwa.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • szkło Spectrum, Wissmach, Schott,
  • narzędzia do obróbki szkła renomowanych firm,
  • taśmy miedziane oraz inne artykuły dla profesjonalnych zakładów witrażowniczych.
  Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy przy wyborze sprzętu i materiałów.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy i bezpośredniego kontaktu.

 • Masy plastyczne

  Kreatywne Maluchy powstały z miłości do dzieci oraz z potrzeby zapewnienia im dobrego rozwoju. Kreatywne Maluchy to sklep z ofertą produktów dla dzieci, które zapewnią doskonałą zabawę a przy tym zdobycie wiedzy, rozwijanie różnych umiejętności, ale także pobudzanie ciekawości przez zabawę. Staramy się, zatem, nie tylko odpowiednio dobierać produkty, ale także szczegółowo opisywać, aby Państwa wybór był jak najbardziej świadomy. Zapraszamy wszystkich, dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy.

 • Farby plakatowe

  Głównym kierunkiem działalności przedsiębiorstwa PASPOL jest handlowanie materiałami do działalności plastycznej. Oferowane produkty wytwarza się na bazie bezpiecznych surowców, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla zdrowia Twoich dzieci. W bogatej ofercie firmy można znaleźć farby plakatowe, czy akwarele oraz specjalistyczne pędzle. Dodatkowo PASPOL oferuje nie tylko farby dla dzieci, ale także narzędzia do linorytu i artykuły kreślarskie. Atrakcyjne ceny oraz najwyższa jakość naszych produktów gwarantują świetne efekty estetyczne i zadowolenie małych malarzy.